Eşim çok yakışıklı

sanırım eğlence bitti, herkese kocasıyla mutluluklar esenlikler dilerimkaydirigubbakcemile3

yok valla ben kimseyle dalga geçmiyorum, kimse kimseden üstün değil burda, sadece eğleniyoruz, tartışmaya gerek yok pleaseeekaydirigubbakcemile5[/QUOTE

Bazı arkadaşlar var onlar kendilerini biliyor konuyu çok basitleştirdiler hakaret boyutuna gitmeye başladı olay.Bu kadar da celallenilmez ki canım.İyi ki bir başlık açtık ya 40 kişi.Eğitim sayfasına acaba kaç kişi girer?

Ohh ohhh ne ala ,ne memleket,
ne olmuş bu konuya böyle,paylaşamadığınız nedir arkadaşlar,
du bakalım,kimler ne laflar etmiş,

paylaşımda bulunurken seviyeyi bozmayalım lütfen,
hoşunuza gitmeyen konulara yorum yazmak zorunda değilsiniz,
eğer konu sahibiyseniz,her türlü yorumlara da
açık olmak zorundasınız,tabi ki sınırlar dahilinde...
konuyu kapatıyorum...

Son düzenleme:
Görünüş yönüyle bazı insan göze güzel gelir,bazısı çirkin.Ama hepimiz biliyoruz ki ruh güzelliği dış güzelliğin yanında çok daha önemlidir.Buna rağmen her kadın eşinin yakışıklı olmasını ister,her erkekte güzel bir karısı olmasını ister.İster diye herkesede dış görünüşü süper eşler düşmez.Mutlulukta burdan geçmez zaten,eşin seni anlıyorsa,senin canın sıkkın olduğunda,sinirli olduğunda alttan alıp sana tahammül edebiliyorsa,sadakatine güveniyorsan,sana değer verdiğini her fırsatta hissettiriyorsa dünya yakışıklısı olmasada o senin için çok ama çok yakışıklıdır.Sen onu ruhunun güzelliğiyle herşeyiyle beğenir seversin.
Arkadaş bir anlık eşine olan sevgisi depreşince bizlerle paylaşmak istemiş.Kendininde dediği gibi belki yanlış yapmış ama fazla ciddiye alıp yorum yapmaya gerek yok bence.
Yalnız bir gerçekte var ki KK nın hatunları değme stand-upçulara taş çıkartırlar,süpersiniz gerçekten..:lepi:

X