Eşim evlendikten sonra çok değişti. :(

Bayanres

Hayvan sever bir bagyan.
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2021
14
7
27
Eşimle evlenmeden önce benimle çok ilgilenirdi. Artık tüm boş zamanlsrini bilgisayarda geçiriyor. H özel günde, hatta özel gün olmadığında bile hediyelere bogardi beni. Ne biliyim sürekli arardı hiç boş birakmazdi. Ama evlendikten sonra ne doğum günümde birşey alıyor. Ne de evliliğimizin birinci yılını kutladı. Sadece kuru kuru sözle kutluyor.
Bütün gününü (iş dışında) bilgisayarda geçiriyor oyun oynuyor.
Kizdigimda kavga ettiğimde de anlamıyor. Aşırı mutsuzum bu durumdan. 3 gün sonra doğum günüm. Gerçekten çok huzursuzum.

Son düzenleme:
Erkekler evlendikleri zaman sanırım aldık bitti diye düşünüyorlar benim eşimde öyle yani durduk yere hediye almaz 1 senelik evliyiz daha ama daha bir kere bile çiçek almadı doğum günü benden önce olduğu için ben hediyesini almıştım oda altta kalmamak için hediye aldı zaten alırken bana sorar ne istiyorsun diye ben istediğimi söylerim onu alır ama tabi ben sürpriz olsun istiyorum..erkekler incelikten anlamıyorlar :))) bu arada doğum günün şimdiden kutlu olsun

meseleye hediye dışında ilgi olarak bakıyorum, konfor alanını eviniz olarak belirlemiş. anne evi gibi yani, naparsan yap orda yerin hep vardır, özenmene vs gerek olmaz ya o hesap.
oturun konusun, meselenin hediye değil "düşünülmek" oldugunu ve degersiz hissettiginizi anlatın. insan evladıysa bu kadar lafa anlar, anlamazsa da ilgisiz ilişki zor yürür bence.

İlgi evet. Ama dediğim gibi boş zamanslri hep bilgisayarda. Şuan da bile bilgisayarda mesela. Konuşuyorum. Hatta tavirliyim şuan kendisine ama hala anlamıyor

Kritik soruyu ben sorayım. Siz doğumgünlerini nasıl kutluyorsunuz?
Temmuzda doğum günüydü. Kendi ellerimle pasta yaptım. Gece işten geldi ve onu en sevdiğimiz sarkimizla karşıladım şarkı söyleyerek dans ettik. Ayrıca hediyemi de aldım. Her doğum gününde de özel bişey yaparım

Bilmiyorum. Sanırım öyle. Ve durum canımı çok sıkıyor. Evlenmeden önce böyle değildi. Şuan bile bilgisayar başından kalkmıyor.

Hayır. Uzun süre bilgisayarda takılıp beni ihmal etmesi canımı sıkıyor. Hediye olayı ekstra
Anladım, konuyu düzenleyin bence, sırf hediyeyi dert ediyormuşsunuz gibi anlatmışsınız. Ben de size karşı sevdiğini hissettirip, iki güzel kelâmını, öpüşünü esirgemiyorsa takmayın şu ekonomik darlıkta bu kadar hediye konusunu diyecektim;ama ilgisizliği ihmali çok üzücü. Nasıl evlendiniz? Ne kadar süre sevgili kaldınız?

Köprüyü geçene kadar mevzusu. Başta sorumluluk yüklenip elde edince özleri olan sorumsuz hallerine dönüyorbazıları.. Biz de değişti diyoruz. Hayır onlar hep öyle idi sadece kendisini beğendirme sevdirme aşamasında olmadığı kişi gbi davrandı o kadar. Şimdi özüne döndü. Kaybedecek bir sey yok nasılsa.. İmza da atıldı. Evlenildi. Görev tamamlandı.

Aslında çok zor şartlar altında kavuştuk. 5 yıllık birliktelik sonrasi evlendik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…