Eşim gitmediği halde gitmiş gibi göstermeye çalışıyolar.

Ne kadar kötü art niyetli olurlarsa olsunlar onlarla görüşmesini istemiyorum demeyin bu niyette olmayın kimse ailesini seçemez ve ailesiz olmaz.O aile sizinde olabilirdi... Çocuğunuz varmış empati yapın evet belki siz öyle olmayacaksınız ama onlar öyle bunu değiştirmeye kimsenin gücü yetmez.

Kızlar selam.simdi söyle eşimin arsası var cook once almış ama yarım kalmış neyse
Sonra kvlerle ortak yaptık cünkü onlar ısrar kiyamet yapalım da yapalım dedi. Orada hayvan besleyecek madem elini taşın altına koysun dedik. Ben hiiiç istemedim yapılmasını ama işte.
Tabi yükün çoğu bizdeydi kredi filan çekti ama kvde destek oldu. yaptık onlar hayvanlarını koydu her sabah akşam oraya gidiyolar sağmaya.

Eşimde kendi paramızla aldı koydu herkes kendi işinde . Ama onceden evimz yeme içme herşey birdi kazandıgı parayı annesine veriyordu eşim. ben istemedim. Kv ne kavgalar çıkardı. Zor bela ayrıldık ama hâla maddi beklentisi var .

Eşimede araba al diye zorladı kv onu götürüp getirmesi icin asla istemedim sakın dedim.
Eşimde kendiniz alın ben araba yukuyle ugrasamam hergunde oraya getir götür yapamam benimde işim gücüm var demiş.

Neyse eşit şekilde ayırmışlar yani 20 hayvanlık yer bize 20 onlara.

Ora yapılana kadar kv kp ile eşim birbirini yedi. Para vermemek icin kırk takla attılar eşimde senin gibi annem babamda yok oraya da adım atmayacaksınız dedi filan. Neyse kv bi şekilde gene barıştırdı.
Şuan ise mesafeli davranıyor esim
Altlı üstlü olmamıza ragmen gitmez kolay kolay.

görüsmüyo pek ama küs değil tabi aralari iyi.

Neyse oraya her akşam gidiyolar ya, görümcelerde yardim ediyor , sürekli bana gelip sanki eşim de her akşam özellikle onlar ordayken oraya gidip oturuyolarmış gibi bi hava yaratıyorlar. Aa bak abim hep bizim yanımızda "dermiscesine.

Halbuki adamın gittiği yok arada bi ugrayip onlar geleceği zaman ben çıkıp arka yollardan gidiyorum diyor eşim. Kendi yerim mecbur gidicem diyor.

Dün akşam özellikle sordum naptın gittin mi filan diye hayır dedi. Gunduz ugradım cıktım ben dedi
ki biliyorum nerede oldugunu. İşi olmasa gelir benle çocuklarıyla oturur onlarla ordamı oturacak.

Neyse bugun görümcem beni gördü, kızım onlara kötü bi söz söylemiş de "abime dün arsada söyledim çok kızdı" diyor. Ya cidden iyice sinirim bozuluyor cünkü bu artık kaçıncı sürekli arsa arsa. Benzer cumleyi geçende kurdular. Bikere cümle saçma yani nerde söylediğinin ne önemi var benim için? Sabah kapıdada gördü abisini.

Niye özellikle arsa diye belirtiyolar ki? Dün gitmemiş olduğu halde bide. Sürekli oranın üstünden beni sinir etme çabaları , siz yaptınız biz üstüne çöktük hesabı, abimde hep bizim yanımızda gibi şeylerin imaları gibi. Sizce napmalıyım nasıl davranmalıyım?

Buarada onceden cok sık gelip gidiyolardı baya tavir yaptım tersledim. ona ragmen bana karşı bi çok iyiler arkamdan bilemiyorum tabi. Yüz vermeye gelmiyor ama. Tamamen kötü olmayayım diye sanırım biliyolar çünkü kendileri kaybedecek.

Okadar iyi davrandıklari zaman bende iyi oluyorum mecbur cünkü yumuşak yüzlüyüm. Kv bile değişti pek sık gelmiyor ama gördüğü zaman çok iyi davranıyor. Kötü olmak istemediklerini düşünüyorum ama alttan alttan da gıcık etme çabaları var .

Neyse işte Onlar böyle yaptıkça iyice sinirim bozuluyor her akşam eşim acaba orda mı yanlarına gitti mi diye kendimi de adamıda yiyorum bi iki kere tartıştık hatta.hiiiç istemiyorum yanlarina gitmesini orda onlarla oturmasını filan:KK12: ki gitmesede gitmiş gibi gösteriyorlar. Napicam ben bunlarla bilemiyorum dertleri ne..
Sizin derdiniz ne acaba adam size yalan soyluyor da olabilir her aksam gicik olup sorguya cekiyorsaniz!!!bende olsam yalan soylerdim cene dinlemektense...sonucta esiniz baska kadinlarla bulusmuyor sizi aldatmiyor birakin iyi de olsalar kotude olsalar et tirnaktan ayrilmaz hayati kendinize ve esinize zehir etmeyin

Kafaya takacaginiza bir kez rezil edin onlari bak nasil cozuluyor is. Hatta ben soyle yapardim; o soylerken ben gülerdim.. o bile yeterdi onlara.

Su var; esinizin gorusmediginden emin olun. Gorusuyorsaniz siz komik duruma dusersiniz.
Neden rezil etsin? Kardesleriyle gorusuyor diye mi? Ya birbirinizi dogruya tesfik edin adamin ailesi sonucta iyi de olsalar kotude sen gorusmezsen gorusmezsin ama esine her dakka sorma hakkin yok adam en sonunda sizden gicik kapar

Neden rezil etsin? Kardesleriyle gorusuyor diye mi? Ya birbirinizi dogruya tesfik edin adamin ailesi sonucta iyi de olsalar kotude sen gorusmezsen gorusmezsin ama esine her dakka sorma hakkin yok adam en sonunda sizden gicik kapar
Neye cevaben öyle demişim taa milattan önce 5 haziran’da.. okursanız anlarsınız.

Kocasının ailesi kocasıyla görüşmüş gibi yalan söylüyormuş. Gelini kıskandırmak, hasetlendirmek için, bak kocan senden gizliyor geliyor bizimle görüşüyor havası vermek için her gördüklerinde laf uyduruyorlarmış.. bu karı koca arasını bozmak değil mi?

bunun sonunu getirmek için konu sahibi yalan söylediğinizi biliyorum anlamında gülmeli, rezil etmeli onları.. attığınız yemi yemiyorum demeli..

adam ailesiyle görüşmesin mi demişim ben..
eşinizin görüşmediğinden emin ol derken; konu sahibi eşim görüşmediği halde görüşmüşler gibi yalan söylüyor ailesi diyor. ben de diyorum ki ya görüşüyorsa eşin? ailesini bozmadan önce bundan emin ol görüşmüyorlarsa yalan söylüyorsunuz dersin. görüşüyorlarsa arada bozulan sen olursun.

Okuduğunuzu anlayın önce. Eğriyi doğruyu sizden öğrenecek değiliz.

X