Eşim isteksiz mi ben mi yanlış düşünüyorum?

Merhaba hanımlar :)
Aslında biraz utanarak açacağım bu konuyu nerden başlasam bilemiyorum. 10 aylık bir evliliğim var. Daha öncesinde 7 sene beraberdik. Tabi bu 7 senede yakınlaşmalar oldu ama cinsellik yaşamadık. Eşim 29 ben 26 yaşındayız. İkimiz de çalışıyoruz ikimizin de yoğun iş temposu var fakat eşimin işi biraz daha yorucu. Ev işlerine pek yardımcı olmaz bunu söyledim ki evde yorulmadığını bilin diye. Akşam 6 buçuk gibi gelir eve yemeğini yer TV'nin karşısında mayışır. Sorunum şu ki cinsellik haftada bir ben zorlarsam iki defa anca oluyor. Ve bu evlendigimiz ilk günden beri aynı. Yeni evli arkadaşlarımın anlattıklarına bakınca çok şaşırıyorum. Bazı geceler yanaşırım hatta birçok gece ben yanaşırım ama yorgunum der. 10 defa başıma gelmiştir bu olay. Ben de kendimi gurursuz hissetmeye başladım artık. Onunla konuşmayı denedim ama sadece görüyorsun çok yoğunum çok yoruluyorum anlayışlı ol lütfen falan diyor. Nasıl bir tavır takınmalıyım sizce? Umarım konuyu doğru yere açmışımdır. Teşekkür ederim şimdiden 🥰
İsyan etmen lazım.
Haftasonu tatilinde beraber bir yere kahvaltıya gidin.
Yeni evli olduğunuzu, kendisini anladığını yoğun iş temposu yüzünden hak verdiğini, ancak cinsellik yaşayamadan evliliğe devam edemeyeceğini söyleyin çooook kibar ve naif bir şekilde ve GÜLÜMSEYEREK.
O gün çok şık ve özenli giyinin. Tam bir dişi olun.
Canım çok istiyor, seni çok seviyorum ama bu duruma ne kadar daha tahammül edebilirim bilemiyorum.
Bir şeyler yapmamız lazım, senin tarafından arzulanmadıkça, sen beni reddettikçe ben soğuyorum canım.
Diyecek ve 3 ay süre vereceksin.
Bu üç aylık sürede yine güler yüzlü ol aynı yatakta uyu ama dişini sık bak bakalım sana yanaşıyor mu?
Yanaşmıyorsa yapabileceğin bir şey yok. Boşanacaksın. Sakın çocuk yapma.
Sonra konuşup boşanmak istediğini söyle ve ayrıl. Maalesef başka çözümü yok.
Haa bir de aile terapisti var evet. Tercih senin.
çocuk yapma.

İsyan etmen lazım.
Haftasonu tatilinde beraber bir yere kahvaltıya gidin.
Yeni evli olduğunuzu, kendisini anladığını yoğun iş temposu yüzünden hak verdiğini, ancak cinsellik yaşayamadan evliliğe devam edemeyeceğini söyleyin çooook kibar ve naif bir şekilde ve GÜLÜMSEYEREK.
O gün çok şık ve özenli giyinin. Tam bir dişi olun.
Canım çok istiyor, seni çok seviyorum ama bu duruma ne kadar daha tahammül edebilirim bilemiyorum.
Bir şeyler yapmamız lazım, senin tarafından arzulanmadıkça, sen beni reddettikçe ben soğuyorum canım.
Diyecek ve 3 ay süre vereceksin.
Bu üç aylık sürede yine güler yüzlü ol aynı yatakta uyu ama dişini sık bak bakalım sana yanaşıyor mu?
Yanaşmıyorsa yapabileceğin bir şey yok. Boşanacaksın. Sakın çocuk yapma.
Sonra konuşup boşanmak istediğini söyle ve ayrıl. Maalesef başka çözümü yok.
Haa bir de aile terapisti var evet. Tercih senin.
çocuk yapma.
Çocuk düşünmüyorum zaten ama sırf bu sebepten boşanılır mı gerçekten aklımın ucundan bile geçmedi bu :KK43: ben sadece daha istekli olması için ne yapmam lazım onu merak ediyorum

Bana dese ki ben cinselliğe çok düşkün değilim inanın rahatlicam. Onu da demiyor.

onu demeler canım onu asla kabul etmezler ,

kendini işini bitir sonra deki ' istersen bırakabiliriz hani istemiyordun yaaa ' de

nereden çıktı bu derse , benım zorumla yaptıgın için zorlamak istemedim dersin

Canım Instagram'da ve YouTube da Esra Ezmeci diye bir kadın var . Tuzlu su tarifi ile kadınlar erkekler tarafından fark edilip arzulaniyormus. Eşinden yana dertli olup bu tuzlu suyu yaptıktan sonra cok faydasini gören var . Bir dene istersen
Bu doğru mu

Yani yeni evli bir cift için oldukça az birliktelik yaşanıyor ve randevulu, heyecansız...bilemedim :110:
Ne iş yapıyor eşiniz ağır işçi mi? (bedenini çok yoran ya da tüm gün bilgisayar başında hesap kitap zihnini çok yoran vs) Yani iki türlü de kafa dolu, vücut dayanıksızsa isteksiz olabilir diye düşünüyorum ama bir taraftan da inşaat işçilerinin 4-5 çocuğu nasıl oluyor bu şartlarda diye düşünüyorum 🤔 Bedensel yorgunluğu kenara attım, geriye zihinsel zorgunluk kaldı. Kafası sürekli hesaplarla mı dolu acaba? :deli:
Eşinize bir sorun bu işi niye yapıyorsun, kimin için ve kazandığın parayı nerede ve nasıl kullanmak için? Bunları biraz düşünüp dikkatini azıcık size vermesini ve gezip tozmak istediğinizi belirtin. Monotonluğun dışına çıkmak, dışarıdaki örnek yaşamları görmek ve tabi birlilte eğlenmek belki ilişkinizi canlandırabilir. Beslenme alışkanlıkları, daha dişi ve seksi olmak da daha sonra değerlendireceğiniz diğer konular olabilir bence. Umarım mutlu ve heyecanlı bir evliliğiniz olur.

Mrb rast geldim yazıyorum aynı durum bizddede var malesef denemediğim yöntem kalmadı evde o kadar disi giyiniyorum ki dışardan biri görmesin diye cam perde hertaraf kapatıyor eşim 5 yıllık evliyim hala durum düzelmedi çocuk yok simdilik bende bilmiyorum ne yapabilirim esra ezmesi okuyup tuzlu suyla yikandim inanın dışardan o kadar iltifat aldım ki fakat eşimde zerre değişme yok . Ne kadar gider ne yaparım bilmiyorum ikimizde çalısiyoruz bakalım gittiği yere kadar gidecek ama benimde git gide o isteğim hevesim kalmadığı için sadece sarılıp uyumak bile yetiyor bı zaman sonra .

Mrb rast geldim yazıyorum aynı durum bizddede var malesef denemediğim yöntem kalmadı evde o kadar disi giyiniyorum ki dışardan biri görmesin diye cam perde hertaraf kapatıyor eşim 5 yıllık evliyim hala durum düzelmedi çocuk yok simdilik bende bilmiyorum ne yapabilirim esra ezmesi okuyup tuzlu suyla yikandim inanın dışardan o kadar iltifat aldım ki fakat eşimde zerre değişme yok . Ne kadar gider ne yaparım bilmiyorum ikimizde çalısiyoruz bakalım gittiği yere kadar gidecek ama benimde git gide o isteğim hevesim kalmadığı için sadece sarılıp uyumak bile yetiyor bı zaman sonra .
Tuzlu su bile yaramadiysa eşinde ciddi problem var herhalde

Ya çok da utanıyorum bunlari yazarken :KK43: mesela güzel bir gecelik giyinip yanına gidiyorum o an telefon elinde oynuyorsa bana bakıp çok güzel olmuşsun der ama oynuna devam eder. Başka ne yapılır bilmiyorum
sorması ayıp yatakta kısa kesip bitirmek mi ister bayağı istekli midir?
bide sanal alem çok etkiliyor erkekleri
masturbasyona düşkün olmasın
kimi erkeğin bekarlıkta çok alışıp evlenince de ondan kopamadığını duymuştum

Bu tuzlu olayı gerçekten işe yarıyor mu? Çok duyuyorum da son zamanlarda, her konuya acaba işe yarar mı gözüyle bakıyorum da☺️

Bu tuzlu olayı gerçekten işe yarıyor mu? Çok duyuyorum da son zamanlarda, her konuya acaba işe yarar mı gözüyle bakıyorum da☺️
Bence yarıyor o gün çok iltifat aldım fakat Esra ezmesi taktiklerini yazmış kitapta güzel onlarida uygulayinca politik olmayı öğreniyorsun insanlara karşı davranışın değişiyor bence okunmalı tuzlu su hem peygamber efendimiz bile bahseymis sirkeli suyla yıkanmayı tuzlu suyla durulanmayi oyke birşey yani

X