Eşim kafamı karıştırıyor 😑

Haklısınız. Çok teşekkür ederim yorumunuz içinde. Dönmek gibi bir düşüncem yok asla o gün üzüldüm ve içimi döktüm buraya o kadar. Yoksa bitti yanş benim için

Konuşmuyorum o günden beri. Ve o gün psikolojik olarak iyi değildim. İçimi dökmek istedim buraya hepsi bu. Ayrıca benim dönmek gibi bir düşüncem yok. Şayet olsaydı 1 gün bile durmazdım. 4 ay bitecek ben ailemin yanına geleli. Barışsam barışırdım. Destek alıyorum ve gün geçtikçe kendimi iyi hissediyorum

Ona dönmek gibi bir düşüncem yok. Sadece üzülüyordum insanı olarak.hepsi bu. Destek de alıyorum ve gün geçtikçe kendimi daha iyi hissetmeye başlıyorum

Evliyim esim değişti zaten 2 yıl olacak bi sıkıntı yaşamadık bidaha ama bizim cocuk vardi ya düzelecekti yada ayrılacaktık he hala korkmuyor degilim ama en azından tartışmalarda bağırmak yerine alttan alıyor her zaman daha bıkmadı bakalm umarim boyle gider keske hic yaşanmasa boyle seyler

Şekerim, yanlış kişiye çatıp yanlış anlıyorsun. Ben o fotoğrafları mı yüzüne vursunlar demişim oku bakalım tekrar.
eski konularını da biliyorum, az biraz şu foruma göz gezdirirsen boşanıp dönen kızına yediği lokmayı zehir eden, zıkkım kadar mevzular için ezip büzen babalar görürsün. Senin baban sana bunları yapmıyor,o yüzden kaçayım eskiye gideyim gibi bir düşüncen de olmaz zaten.Boş yere kafanı karıştırma ailenin kıymetini bilip otur. Yorumları da sukunetle oku

Çatmadım açıklamamı yaptım sadece, evet öyle babalar var , şanslıyım çok şükür bununda farkındayım

Düzelmesine sevindim, hiç yaşanmamış saysın rabbim o GÜnleri inşallah

sen onu adam etmeye çalışıyorsun.kusura bakma da Allah degilsin.Allah kurtarsın de yoluna bak.o kendine acımıyor ki sana acıyacak.günün birinde haberlerde duyarız Allah korusun.kardeşim yaşın kaç bilmiyorum ama yaşayacak bir hayatın var heba etme.git yurttan çoçuk al onu kurtarmaya bak.onda umudum olur bu adama bir saat bile harcaman vakit kaybı.

Merhaba bu konuyu önceden açmıştım. Haklısınız sonuna kadar. Artık öyle düşünmüyorum zaten. Psikolojik tedaviye başladım.Şu an iyiyim ve onunla konuşmuyorum. Barışmak gibi bir düşüncem yok. 26 yaşındayım. Yorumunuz için teşekkür ederim

Allah iyi insanları karşına çıkarsın.çok temiz bir kalbin var. inan kendi kardeşimin başına gelmiş gibi üzülmüştüm bir an. Allah zor sınavlar vermesin.yaşında gençmiş ömrün güzel insanlarla dolsun.başkalarının sıkıntıları ile degil inşaallah.

Eşinizi seviyor olabilirsiniz, eşinize sadece merhamet duyuyor da olabilirsiniz. Ama kendinize de saygınız olsun. Kafanızda telefon parçalayan, abuk subuk videolar atıp duygu sömürüsü yapan, ağır ithamlarda bulunup paranoyalara dalan bir insan sizi de aşağıya çeker..

Amin kardeşim allah razı olsun. Rabbim seninde karşına hep güzellikler çıkarsın. Güzel duan için çok teşekkür ederim

Kendime saygım var zaten. Haklısınız. O defter kapandı artık...

neyine cekisiyorsunuz?
Cocuk yok bisey yok.
Kanitla madde bagimlisi oldugunu, attigi videolari mahkemeye sun, bosanirsin.
Uzatmanin cekismenin manasi yok.

neyine cekisiyorsunuz?
Cocuk yok bisey yok.
Kanitla madde bagimlisi oldugunu, attigi videolari mahkemeye sun, bosanirsin.
Uzatmanin cekismenin manasi yok.
Delillerimi avukatıma gönderdiğim zaten. Kendisi boşanmayı istemediği için dava çekişmeli. Çekilmeli dava prosedür gereği uzun sürer. Genelde tek celse de biten davalar anlaşmalı davalardır. Çekilmeli davanın tek celse de bitmesi için ön inceleme duruşması ile birlikte hemen tahkikat aşamasına geçilmesi tanık şahit delillerin ön inceleme duruşmasında görülmesi gerekir. Bu da çok düşük bir ihtimal. Çünkü ön inceleme duruşmasından sonra mahkeme gün veriyor. Geç olsun güç olmasın diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…