Eşim kız kardeşine vurdu

Şakalaşırken vurdu durup dururken değil ama ne gereksiz laçka bir hareket bendemi sorun var
Ben de sizin yerinizde olsam bende hoşlanmazdım ama sorun da yapmazdım. Herkesin yapısı farklı bize göre hoş olmayan şey onlar arasında öyle abartılacak bir durum değildir. Eşinizle durumu konuşun hoşlanmadığınızı bildirin en azından ona göre davransın.

Merhaba arkadaşlar. Bugün kvlerdeydik eşim 30 yaşında. Kız kardeşi 28 yaşında.
Bugün eşim Kız kardeşinin poposuna vurdu çok rahatsız oldum rahatsızlığımın sebebi çocuk gibi davranması yaşlarınıda bu yüzden belirttim zaten. Hayır gelmişsin 30 yaşına ne bu tuhaf çocuksu hareketler dimi bi ağırlığın olsun. Şimdi kardeşler onlar diceksiniz herşeyin bir adabı var Misal benim dayım gelip annemin poposuna vurmaz onlarda kardeş anlatabiliyor muyum. Haksızmıyım sizin tepkiniz ne olurdu
kendilerini bağlayan bi şey siz napçaksınız eşinşzin her hareketini kontrol edemezsiniz ki

Bana garip geldi hani kadin icin popo gogusler falan ozel bolge sayilir ya ne bileyim ben hos karsilamazdim

Herkesin buyume sartlari farklidr. Ben çok rahatsiz olurum evde buyuk kavga cikardi. Bencede bu kadar samimiyet olmamasi lazim. Bu boyle normalleşe normalleşe gelecek ne hale gelicek belli degil.

Başlığı eşim kız kardeşine şakalaşırken poposuna vurdu diye değiştirin çünkü şiddet var sanıyor insan.

Bana göre de laubali bir hareket ama söyleseniz de kime göre neye göre diyip ciddiye almayacaklar sizi de yobaz ilan edecekler.

O yüzden fazla samimiyet olduğunda başka bir odaya geçin

Başlığı eşim kız kardeşine şakalaşırken poposuna vurdu diye değiştirin çünkü şiddet var sanıyor insan.

Bana göre de laubali bir hareket ama söyleseniz de kime göre neye göre diyip ciddiye almayacaklar sizi de yobaz ilan edecekler.

O yüzden fazla samimiyet olduğunda başka bir odaya geçin
Eskiden öyle yapardım şimdi eşimin suratına bakarak onu rahatsız ediyorum anında tepkimi belli ediyorum

Yorumlara inanamadim, adama sapik muamelesi yapıp sakın bu adamdan çocuk yapmayın falan yazmislar. Yuh. Siz cocuklugunuzu vicik vicik samimiyetle gecirdiginiz kardeslerinizle nasil yetiskin gibi soguk ve mesafeli olabiliyosunuz ya. Tabi ki şapşal hareketler yapilabilir. Kardeş o. Bundan sapkca cinsel manali şeyler çıkarmak daha sapıkça bence

Abi kardeş sşakalaşabilir bu çok normal
Ama mesela şakayla bacağına vurdu sırtına vurdu deseniz rahatsız etmez bu beni, popoya vurma rahatsız edici çünkü koca koca insanlar ve popo da vücudun mahrem bölgelerinden.
Ha burdan ne eşinizin sapık olduğu sonucu çıkar ne de asıl böyle düşünenlerin sapık olduğu sonucu. Benden 5 yaş büyük abim var ya da eşimin iki yaş büyük ablası var tabiki sakalaşırız ama kimse kimsenin poposuna vurmaz yani bu kısım itici sadece. Nasıl bir sakalaşma vardı da iş oraya geldi mesela 😂
Kardeşlerimizle ilişkimiz tabiki sorgulanmaz ama herkes de bilir ki belli yaşa gelince kız erkek çocuklarımızın odasını bile ayırırız biraz daha realist bakmak gerek olaya. Bu mesajımı istediğiniz yere çekebilirsiniz bu arada ben anlatmak istediğimi anlattığımı düşünüyorum anaşılamamaksa benim problemim değil.

X