Eşim kız kardeşine vurdu

Evet, abim, annem mutfakta yemek yaparken sakasına poposuna vurur. Annemde eli ile su attırirır falan. Bazen bacaklarından havaya falan kaldırmaya çalışıp annemi korkutur. Genelde çekirdek aile arası şataşmalar. Bunlar anormal mi?

Annemin ya da babamin poposuna vurmadim hiç. Vuranı da görmemiştim şuan buradan okuyorum böyle seyler yapildigini cidden. 😄
Normal gelemiyor

Annemin ya da babamin poposuna vurmadim hiç. Vuranı da görmemiştim şuan buradan okuyorum böyle seyler yapildigini cidden. 😄
Normal gelemiyor
Yani bizim evde kahkahalar eksik olmazdı, her gün çok eğlenceli geçiyordu. Normal olmasa bile bu mutluluğu tercih ederdim sanırım ☺🤓

Evet, abim, annem mutfakta yemek yaparken sakasına poposuna vurur. Annemde eli ile su attırirır falan. Bazen bacaklarından havaya falan kaldırmaya çalışıp annemi korkutur. Genelde çekirdek aile arası şataşmalar. Bunlar anormal mi?
Değil mi? Anormal tabi. En azından çoğunluğun değer yargılarına göre anormal. Genelgeçer olan ise lüzumsuz ciddiyetsiz ve boş beleş bir tavır olduğu.

Bence de normal değil ya. Çocukken falan hadi neyse bilmiyorum da kaç yaşında insanlar ne acayip hareketler

Erkek kardeşim yok. Abi gibi gördüğüm Erkek kuzenim var. Fiziksel olarak maksimum temasımız benim bayramlarda onun elini öpmem.
Ben olsam rahatsız olurdum. Herkesin bedeni özeldir. Böyle bir şakalaşma çeşidi yok.

Merhaba arkadaşlar. Bugün kvlerdeydik eşim 30 yaşında. Kız kardeşi 28 yaşında.
Bugün eşim Kız kardeşinin poposuna vurdu çok rahatsız oldum rahatsızlığımın sebebi çocuk gibi davranması yaşlarınıda bu yüzden belirttim zaten. Hayır gelmişsin 30 yaşına ne bu tuhaf çocuksu hareketler dimi bi ağırlığın olsun. Şimdi kardeşler onlar diceksiniz herşeyin bir adabı var Misal benim dayım gelip annemin poposuna vurmaz onlarda kardeş anlatabiliyor muyum. Haksızmıyım sizin tepkiniz ne olurdu
Bende garip karşılarım, çevremde görmedim hiç ve eşim yapsa uyarırım yapma bir daha diye. Şakalaşma belli bir yaştan sonra bir seviyede ilerlemeli.

Ay bu tamamen yetiştirmeyle alakalı işte ben kp yanında havuza denize girmem dediğimde kp ailesi şok olarak bakmıstı bana sankı ben adam hakkında kötü düşünüyormusum gibi. Alakası yok bu benim yapım. Kimsede böyle yapma demıyor ama öyle olmalı gibi geliyor.
Ama karşı tarafa bakıyoruz onlar için çok normal.
Sen rahatsız olmakta haklısın ama tepkı verınce direkt olayı fesatlığa bağlıyolar

Erkek kardeşimle aramızda 7 yaş var. O bana vurmaz ama ben ona vururum yani ne biliyim bilemedim şimdi

Burada poposuna değil de beline koluna ensesine vurunca aynı eğlence olmuyor mu?
İnatla anlamak istemiyorsunuz kimse aile dinamiğine karışmıyor ama beden algınız yok, bu yanlıştır.
Hamamda da yıkıyor mu anneniz, e oğlu yıkayabilir olacak iş mi bu?
Sapla samanı karıştırmayın lütfen.
Özel bölgeler şaka malzemesi olamaz, olmamalı.

Herkesin ilişkisi farklı kardeşiniz olmadığı için bunu anlayamanız doğal 🤷🏼‍♀️ yada kardeşi olup bunu yapmayanlar için garip gelmeside. Biz böyle büyüdük ve eminim böylede öleceğiz ve bu durumdan benim eşimde abimin eşide memnun.
Senin eşin de yengenin popoyu şaplaklasin madem arada, izlerken memnunlarsa yaparken daha cok memnun olurlar. Onlar da kardes sayılır zaten.

Her ailenin dinamigi farkli dayım cocuklarını o tarz sever aile icinde el kol sakasi yaparlar popoya saplak falan ve buna gülerler ama bize ilginç gelir.Hic normal degil bence sakalaş gül oyna ama kocaman kıza da saplak atma yani

Gece gece hepinize daha da saçma bir şey anlatayım 😅

Dayımın bacanağı baldızının memelerini tutup "kız bacım nerde büyüttün bunları" diyor 😅😅

Kim ne tepki verdi diye sormayın olayın devamını pek hatırlamıyorum çok küçüktüm 😄
Hahahahaha yani bu konudaki olayın bi tık ilerisi bu. Popoya vurmaya kızmayan buna da kızmamalı. Popoyla memenin ne farki var.

Vay anasını ne cok normal bulan var. Belki kadın kafasiyla normal buluosunuz zira bi kiz kardesin erkek kardesin poposuna vurmasi kızda cinsel güdü uyandirmaz muhtemelen. Ama erkek vuruosa kiza kuvvetle muhtemel vahşi hisler uyaniodur icinde.

Her zaman olan bir şey değilse şakalaşırken düşünmeden yapmış olabilir

X