Eşim özgür olmak istiyormuş

canım evi daha terk etmedi daha ev arayıp bulacak yani biraz daha yanımda. Konuşuyorum ama ne dediği belli değil bir hayatımı yaşamak istiyorum diyor düşün biz zar aor çocuk sahibi olduk daha bebeğimiz aylık özgür olmak istiyormuş bi bana sarılıp belki sebebi bu kadar basit değildir diyor ama daha fazla açıklama yapmıyor bence bunlar klasik erkek yalanları bu buldu birini ne çocuğunu ne beni gözü görmüyor hatta ailesine aylar önce söylemiş ayrılacağını sen bilirsin demişler hatta babası çocuğu al yarı öbürgün avlenmek isremişim çocuuğu istemezmişim ne vicdansız adam eşime nasıl akıl veriyor ve gerçekten ben ayrılık nedeni olabilecek hiç bir şey yapmadım:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Biliyorum canim benimde bebegim tup bebek ve sorun onda biz onlar icin nelere katlaniyoruz onlar kusmek icin ayrilmak icin hep bir bahaneleri var..esinin ailesinin destekleri esini dahada guclendirir ben. Sana ne yapabilecegini soyleyemem ama en axindan karsina alip konus ve deki bu cevaplarin gel gitlerin benim gururumu tamir etmiyor ne oldugunu neden oldugunu neler oldugunu bana mantikli acikla ve aciklamalari yaparken karsinda bunca yilik yol arkadasin cocugunun annesi oldugumu unutma de. sorununuz cozulmez ama belki senin ne yapacagina karar vermene vesile olur..karar vermekten kastim gitmek mi esin ve cocugun icin mucadele etmek mi buna karar vermene cok etkili olur..

Erkekler nekadar acimasiz olabilyolar bukadar.
Yeni Bebeginiz olmus, Allah bagislasin, Bunca yillik evliliginiz var..
Bütün bunlari gözü görmeyip ayrilmak istemesi, benim aklima
Baska kadini getiriyo., baska birseyi deyil.
Baskasi olmasa, insan yeni dogmus cocugunu, gezme, tozma, özgürlük ugruna birakmaz asla.
Allah Islah etsin o adami.

Giderse dönüsünün asla olamiycani söyle, belki acik kapi olmadigini anlarsa,
Iyice bir düsünür neleri kaybedicegini. Bence kesinlikle sarilma bile...

aynen ben ondan soğuyup ayrılacağıma o soğudu benden ben çok salağım söylediği her şeye safca inandım kabul ettim o da şimdi ben ister giderim canım istediği zaman da dönerim iyor ama bu evden çoktıktan sonra dönüşü olmaz dedim ama o her şeyi göze almış
Lütfen metanetli olun. Bilemezsiniz belki yavrunuzla sizi daha güzel bir hayat bekliyordur. Herşey insanlar için, acı da mutluluk da.

off çok üzüldüm:KK43: okurken bile tahammül edemedim Allah yardımcın olsun:KK43: bunca sınavın üstüne bebeğiniz mucizeniz gelmişken en mutlu zamanlarinizi gecirmeniz gerekirken..:KK43: bol bol dua et İnşirah suresi oku canım. Allah yardımcın olsun bebeğinin hatırına:KK43: meleginle bundan sonrası için sağlık ve huzur diliyorum...

şoktayım...... Eşim beni eskisi kadar sevmiyormuş özgür kalmak hayatını yaşamak istiyormuş bu arada ben 2 ay önce doğum yaptım daha loğusalıktan yeni çıktım yani...En baştan anlatayım her şeyi sizlere. Eşimle onun ailesinin bütün karşı çıkmalarına rağmen evlendik ama beni hiç istemediler annesi kaç kez biz daha nişanlıyken bırak oğlumun peşini dedi eşime benim yanımda nasıl onu bizden ailenden daha çok seversin diye kızdı ama biz evlendik hemde ikimizde işsiziz ben yeni üniversiteden mezun oldum eşimin 1 yılı daha var kaynana yanına gittim düşünün beni hiç istemiyorlar. Ne annesi ne de babası. Aynı evde yaşamaya başladık kavgalar devam ediyor. Şurayı iyi süpüremedin, iyi yemek yapmadın, Masum işleri yarım yamalak yapıyorsun diye kavgalar çıkıyor. Böyle bir yıl geçti. Ben işe girdim ve onların yanından ayrıldık. Eşimde babasının yanında çalışmaya başladı.Böyle 4 yıl geçti. Halen istenmiyorum. Her şeyim gözlerine batıyor. Eşim askerdeyken yanına ziyarete gittiğimizde annesine ve bana çay getiriyor , çantam ağır diye taşıyor ve bu yüzden kavga çıkarıyorlar sen nasıl ona çay götürürsün diyorlardı. Düşünün yani bu kadar küçük şeylerden bile kavga çıkarıyolardı. Eşim askerden gelince yine butür şeylerden kavga ediyoruz derken ben hiç bir zaman onlara karşı bir şey demedim. Eşim kavga ediyor, ben birşey demiyorum. Ama bu enson askerden gelince yaptıkları daha doğrusu kayınvalidemin yalanları ortaya çıkıyor. Çünkü ben ilk kez baş kaldırıp kadınla tartışıyorum ve eşimin yanında kadının benim hakkında yalan söylediği ortaya çıkıyor ve eşim ailesine bağırıyor. Yıllarca siz bizi ayırmaya çalıştınız vs. Eşim benim ailesiyle bir daha görüşmemi istemiyor. Hatta ben ayrılalım onlar senin ailen diyoorum ve bu böyle yürümeyecek diyorum Ama bizim ki karşı çıkıyor. Ve ben 1 yıl daha görüşmüyorum. Eşim telefonda görüşüp ara sıra gidiyor ama her seferinde beni kötüleiklerini söylüyor. Ama kendisi ailesinin onu etkileyemediğini artk söylüyor. Neyse herşey günlük gülüstanlık. 1 yıl geçiyor biz çocuğumuz olmadığı iöin tüp bebek yapıyoruz.Son aylarda yani doğuma bir kaç ay kala eşim sürekli eve geç geliyor. Bir şeyler uyduuyor ya işle ilgili şeyler ya da arkadaşlarıyla ilgili olduğunu söylüyor. Hafta sonları eğitim olduğunu söyleyip hafta sonları sözde eğitime gidiyor. Böylece yanlız bir hamilelik geçiriyorum. Doğuma kadar hiç bir ilgi görmüyorum. İşten bir kız arkadaşıyla mesajlaşmalırını buluyorum tabi her zaman ki gibi iş ile ilgili şeyler konuşılmuş. Ama mesajın sonunda eşim kıza ''Sen üzülme SULTANIM'' yazmış. Ben bunu görünce kavga çıkardım. Ve sonunda çocuğunun üzerine yemin ediyor. Ve aradan bir kaç hafta sonra kızın sosyal sitedeki resminin altına yorum yazıyor.''Bu güzel kızda kim böyle'' kızda cevap olarak ''Kankiii'' yazıyor ve ben yine kızıyorum ve tartışma çıkıyor. Kızla iş dışında görüşme diyorum. 20 gün sonra eşim o kız ve yanında başka biri 3 ü fotoğraf çekip sosyal siteye koyuyorlar ve Eşim yine yeminler ediyor ve ben ona inanıyorum.Ve 10 gün sonra doğum yapıyorum.Doğumdan sonra eşim yine benimle ilgilenmemeye devam ediyor.Ayrıca doğumun son ayları ve loğusalık dönemi dışında bu adam hiç böyle değildi.Sürekli dip dibeydik. Ve bu ondan hiç rahatsız olmazdı.Neyse bu yine evi sadece otel gibi kullanıyor. Bana sarılmıyor ve konuşmuyor bile. Oğlumuza bakıp annen sana emanet vs. saçma şeyler söylüyor. Ve bundan 1 hafta önce patlıyorum. NE istiyorsun dedim ve meğer bizim ki 4-5 ayır benden ayrılmayı düşünüyormuş. Sözde özgür kalmak istiyormuş. Günlerdir ağlıyorum.Aslında kendisi duygusal biridir ve ben onun ilk sevgilisiydim. O da benim... Hayatını yaşayamamış. Sebebi buymuş.Böyle bir şey olabilir mi? Kendi ile ilgili sorunları oldupunu ve bunu benle paylaşamıyacağını söylüyor. Ara sıra ailesi hakkında bana ''Keşke yüzlerine gülüp de arkalarından küfür etseydin ve böyle görüşmemezlik olmasaydı diyor. Ve sorunun ailesiyle ilgili olup olmadığını sorunca ''Öyle bir şey değil'' diyor.

canım cok üzüldüm..eskı konularıma bakarsan bızde boyle bır donemden gecmıstık..sukurler olsun ıyıyız sımdı..ama benm kayınvalıdem hep benım yanımdaydı yanı herkez benım yanındaydı esım baska arayıslardaydı ve dogruyu buldu..bızde ayrılmanın esıgındeydık yatakları ayırmamıstık ama bosanmak ıcın anlasmıstık gece uykusunda bana sarılırdı fark eder hemen cekerdı..bazen dayanamaz öperdı uyuyormus gıbı ıcını cekerdı..bence esın senı sevıyor fakat yasanan aılevı olumsuzluklar sureklı aıle baskısı ve esle arada kalma durumları..bu surecte ıs guc ev gecındırme derdı cocuk problemı...hersey ve hersey sızı yıpratmış...yapman gereken sey bosanmamak.evet dogru duydun ben bır psikolaga gıtmıstım ve anlatmıstım.esın suan mantıklı dusunemıyor bır bunalım ıcınde bu surecte ınsanlar aılelerını olduruyor karısını colugunu cocugunu gozu görmüyor sana olan sevgısını hatırlayamaz dedı..ve bana bosanma dedı..ona madem ıstıyorsun senden bosanıcam fakat aldıgın kararın senın kararın olup olmadıgını görmem lazım bunu senın ıcn degıl kendım ıcın yapmam lazım diye acıkla ona dedı.ve sart koy dedı...aıle terapıstı sonrası hala bosanmak ıstıyorsan bende rıza gösterıcem dıyeceksın dedı...ve aynen boyle yaptım tabı benımkı gıtmedı ve bende bosanmadım bu surecte ayrı kaldık ben annesıyle kaldım o ayrı ev tutmustu..aglamadım mı catlayana kadar agladım ama ona bellı etmedım karsılastıgımızda halını hatırını sordum ıyı davrandım..ve büyüyede ınanırım bır hocaya gıttım ve okudu hoca yararı oldumu olmadımı bılmıyorum ve esım bırkez daha denemk ıstedı...esın sana sarılıyormus ve aglıyormus eskı gunlerı anıp...o senı sevıyor merrak etme baskasıda olsa suanda hayatında mantıklı hareket edemıyor..evet boseverebılırsın bosanabılırsın pekı sonra...sende onu sevıyorsan üzüleceksın...bence esıne bır hasta gozuyle bak ve onu tedavıye yönlendır ve bosanma...herseyın sonucunda hala aynı adamsa en azından denedım dersın canım ıcın rahat eder...

Tövbe yarabbii. Demek sıkılmış gezip topacakmış he. Aha bu kapı al bu da sapı diyeceksin canım.
Yok öyle hem sarılıp hem giderilmeler. Öyle bi tavrını koyacaksın ki ya ya gidecek ya kalacak.
Haspama da bak sen. Sana acımıyoda bir aylık yavruya nasıl kıyıyor. Valla vur tekmeyi anlasın aynayı konyayı. Çok sinirlendim sümsüğe. Biri varsa da erkek gibi çıksın söylesin

Giderim ama geri dönerim demesi ne kadar iğrenç..........o simdi ne oldum delisi........ilerde donse dahi mutlu olamazsiniz

Canım çok üzüldüm bu belirsizlik insanı deli eder, bizde şu an çok zor bir dönemden geçiyoruz, benim kızım da henüz üç aylık, aynı evin içinde iki yabancı gibiyiz, dün eşime mesaj attım"sen beni sevmesen de ben seni çok seviyorum, çok güzel günler yaşadım seninle, bende severek ayrılanlardan olucam" diye. Adam anında çözüldü içkiyi ağzına sürmeyeceğine söz verdi seninleyken başka hiçbir kadınla bişeyim olmadı falan dedi, yani demek istediğim onunla geçen güzel günlerinizi hatırlatacak bişeyler yapsan işe yarayabilir, duygusal bir adam buna karşı koyamaz, ya da terapiste gitmeye ikna edebilirsin içinden çıkamadığı her neyse çözülür, ne o öyle hemen ayrılmak yaa bu erkekler akıllı insanı deli ederrrrr

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allah sabır versin canım,sabırlı ol,hayırlısı neyse o olsun hakkında.Şu erkekleri anlamak ne kadar güç,mis gibi eşin,yavrun,düzenin var daha ne ister insan?

aynı sorun aynı bahanelerle 8aydir igrenc gunler geçiriyorum 1.5ay once evini ayırdı 3.5yasinda kizimiz var ama kizini ve beni gozu gormuyormus..ozgur olmak istiyor artik beni sevmiyormus!!

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bu erkekler ne zaman sorumluluk almayı öğrenecekler acaba..

bana göre çocuğunun sorumluluğunu almak zor gelmiştir.. kendisini kapana kısılmış gibi hissetmiş olmalı, aslında öyle bir şey olmadığını anlarsa belki de düzelir...

biz kadınlar onca sıkıntıya göğüs gerelim erkeklerde en ufacık bir şeyden sıkılsınlar bunalsınlar way bee nasıl bir dünya oldu böyle....

tüp bebek için ne çok uğraşmışsınızdır kimbilir özgür olmak istiyosa o bebeği niye yapıyo. günah yaa

şoktayım...... Eşim beni eskisi kadar sevmiyormuş özgür kalmak hayatını yaşamak istiyormuş bu arada ben 2 ay önce doğum yaptım daha loğusalıktan yeni çıktım yani...En baştan anlatayım her şeyi sizlere. Eşimle onun ailesinin bütün karşı çıkmalarına rağmen evlendik ama beni hiç istemediler annesi kaç kez biz daha nişanlıyken bırak oğlumun peşini dedi eşime benim yanımda nasıl onu bizden ailenden daha çok seversin diye kızdı ama biz evlendik hemde ikimizde işsiziz ben yeni üniversiteden mezun oldum eşimin 1 yılı daha var kaynana yanına gittim düşünün beni hiç istemiyorlar. Ne annesi ne de babası. Aynı evde yaşamaya başladık kavgalar devam ediyor. Şurayı iyi süpüremedin, iyi yemek yapmadın, Masum işleri yarım yamalak yapıyorsun diye kavgalar çıkıyor. Böyle bir yıl geçti. Ben işe girdim ve onların yanından ayrıldık. Eşimde babasının yanında çalışmaya başladı.Böyle 4 yıl geçti. Halen istenmiyorum. Her şeyim gözlerine batıyor. Eşim askerdeyken yanına ziyarete gittiğimizde annesine ve bana çay getiriyor , çantam ağır diye taşıyor ve bu yüzden kavga çıkarıyorlar sen nasıl ona çay götürürsün diyorlardı. Düşünün yani bu kadar küçük şeylerden bile kavga çıkarıyolardı. Eşim askerden gelince yine butür şeylerden kavga ediyoruz derken ben hiç bir zaman onlara karşı bir şey demedim. Eşim kavga ediyor, ben birşey demiyorum. Ama bu enson askerden gelince yaptıkları daha doğrusu kayınvalidemin yalanları ortaya çıkıyor. Çünkü ben ilk kez baş kaldırıp kadınla tartışıyorum ve eşimin yanında kadının benim hakkında yalan söylediği ortaya çıkıyor ve eşim ailesine bağırıyor. Yıllarca siz bizi ayırmaya çalıştınız vs. Eşim benim ailesiyle bir daha görüşmemi istemiyor. Hatta ben ayrılalım onlar senin ailen diyoorum ve bu böyle yürümeyecek diyorum Ama bizim ki karşı çıkıyor. Ve ben 1 yıl daha görüşmüyorum. Eşim telefonda görüşüp ara sıra gidiyor ama her seferinde beni kötüleiklerini söylüyor. Ama kendisi ailesinin onu etkileyemediğini artk söylüyor. Neyse herşey günlük gülüstanlık. 1 yıl geçiyor biz çocuğumuz olmadığı iöin tüp bebek yapıyoruz.Son aylarda yani doğuma bir kaç ay kala eşim sürekli eve geç geliyor. Bir şeyler uyduuyor ya işle ilgili şeyler ya da arkadaşlarıyla ilgili olduğunu söylüyor. Hafta sonları eğitim olduğunu söyleyip hafta sonları sözde eğitime gidiyor. Böylece yanlız bir hamilelik geçiriyorum. Doğuma kadar hiç bir ilgi görmüyorum. İşten bir kız arkadaşıyla mesajlaşmalırını buluyorum tabi her zaman ki gibi iş ile ilgili şeyler konuşılmuş. Ama mesajın sonunda eşim kıza ''Sen üzülme SULTANIM'' yazmış. Ben bunu görünce kavga çıkardım. Ve sonunda çocuğunun üzerine yemin ediyor. Ve aradan bir kaç hafta sonra kızın sosyal sitedeki resminin altına yorum yazıyor.''Bu güzel kızda kim böyle'' kızda cevap olarak ''Kankiii'' yazıyor ve ben yine kızıyorum ve tartışma çıkıyor. Kızla iş dışında görüşme diyorum. 20 gün sonra eşim o kız ve yanında başka biri 3 ü fotoğraf çekip sosyal siteye koyuyorlar ve Eşim yine yeminler ediyor ve ben ona inanıyorum.Ve 10 gün sonra doğum yapıyorum.Doğumdan sonra eşim yine benimle ilgilenmemeye devam ediyor.Ayrıca doğumun son ayları ve loğusalık dönemi dışında bu adam hiç böyle değildi.Sürekli dip dibeydik. Ve bu ondan hiç rahatsız olmazdı.Neyse bu yine evi sadece otel gibi kullanıyor. Bana sarılmıyor ve konuşmuyor bile. Oğlumuza bakıp annen sana emanet vs. saçma şeyler söylüyor. Ve bundan 1 hafta önce patlıyorum. NE istiyorsun dedim ve meğer bizim ki 4-5 ayır benden ayrılmayı düşünüyormuş. Sözde özgür kalmak istiyormuş. Günlerdir ağlıyorum.Aslında kendisi duygusal biridir ve ben onun ilk sevgilisiydim. O da benim... Hayatını yaşayamamış. Sebebi buymuş.Böyle bir şey olabilir mi? Kendi ile ilgili sorunları oldupunu ve bunu benle paylaşamıyacağını söylüyor. Ara sıra ailesi hakkında bana ''Keşke yüzlerine gülüp de arkalarından küfür etseydin ve böyle görüşmemezlik olmasaydı diyor. Ve sorunun ailesiyle ilgili olup olmadığını sorunca ''Öyle bir şey değil'' diyor.

Dün bu konuyu okurken söyle bir cümle görmüştüm "pişman olacağımı biliyorum ama gitmek istiyorum" sanırım düzenlediniz.... Ana fikir buydu aslında... eşiniz yasadıklarından sorumluluklarından sıkılmış, muhtemelen gönlünün kaydığı eğlendiği biri de var gününü gün etmek istiyor. Aslında hayatını cehenneme cevirmek üzere farkında değil.

kızlar yorumlarınız için sağ olun iyi geldi gerçekten dertleşmek. Artık o beni istese de ben onu istemiyorum dediğim gibi nasıl güvenirim artık ona üç beş yıl sonra yine aynısını yapmayacağını nerden bileyim o zaman benim yavrum da etkilenecek bu durumdan, babasını soracak sürekli neden gidiyor diye şimdi hiç bir şeyden anlamıyor ve babasız büyümeye alışacak ayrılık acısı yaşamayacak en azından.Ben eşim için çok mücadele ettim zamanında her olayda beni tehdit ederdi boşanalım derdi ben üzülür ağlar onu ikna ederdim ama bu sefer farklı ve ben sıkıldım artık gitsin bitsin istiyorum ama içimdeki sevgi bitmediği için de ister istemez üzülüyorum. Zamanla bu sevgide kalmayacak insan böyle dengesiz birini nereye kadar sever ki. Sabah eve geldi yine sarılmaya çalışıyor ben de kesin tavrımı koydum onu sevmediğimi söyledim tabi yalan ama o böyle bilsin, ayrılmak istediğimi bu işin bittiğini söyledim bana diyor ki kalabilirmiş vazgeçebilirmiş babası de benden için iyi kızdır ayrılma falan demiş bizim ki de sanki dönüş yapmış gibi ama ben çok üzüldüm tek isteğim de bir an önce ondan soğumak sevmemek o da zamanla olacak

Aslında bu söz yeterli bazı şeylerin açıklaması için, ben erkeklerin evlenmeden önce her türlü her şeyi yaşaması taraftarıyım. Gece hayatıysa gece hayatı , kızlarla gezmekse gezmek , neyse ne işte. Çünkü çevremde çok gördüm duydum, bekarken sakin ama evlendikten sonra gözü açıldı diyen. yaşadıklarınız çok üzücü, hemde henüz yeni anne olmuşken. Ama şunu unutmayın, eşinizin içinde kalan bazı şeyler varsa bunlar onu sürekli rahatsız edecektir. Huzursuz erkek huzur veremez. Direk boşanmak değil belki de, bir aile terapistine başvurabilirsiniz.

Ayrıca, ben eşinizin sizi aldattığını düşünmüyorum, iş yerinde ki kızla olan olayları anlatırken sanki böyle bir şeyden şüphe ettiğinizi düşündüm. Eşinizin bu tavrıları bence tamamen, yaşanmamışlıklara olan özenci.

Umarım çok yara almadan atlatırsınız bu durumu, düşünmeniz gereken bir de bebeğiniz var lütfen ayakta durun.

Çok üzücü, sevgi bittiğinde tamir edilecek bir şey kalmıyor
Sebep x ya da y fark etmiyor
Rabbim yüreğine ferahlık versin, hakkında hayırlı neyse o olsun
İnşallah bir dönemlik bir gaflettir, depresyondur da anlar yapmak istediği hatayı

Size sarılıp ağlamaları bana vicdanına söz geçirememesinden kaynaklanıyormuş gibi geldi. Aklı başka yerde ama sizi de bırakamıyor, çünkü yeni doğum yapmışsınız, ailesinden onun için çok çekmişsiniz, çocuğunuz var vs.

Evlenmeden önce yaşayamadığı şeyler şu an aklını çeliyor olabilir ama bu durum her erkek için geçerli değil bence, evlenmeden önce sonradan içinde kalmaması için her şeyi yapan erkek daha iyidir diye bir şey yok, öyle olup da evliliğe adapte olamayanlar da çok çünkü. Bu karakter ve yetiştirilişle alakalı. Muhakkak ki siz daha iyi tartarsınız eşinizi, sorumluluk duygusu var mıydı nasıl biridir?

Ha bu arada keşkelerin artık bir anlamı yok ama başta annesini dinleseymişsiniz diye geçti benim içimden, ama onun çocuğu için değil de kendiniz için. Çünkü görmüşsünüz ailesini, öyle aileden nasıl bir çocuk olurdu bunu düşünmeliydiniz başta.

pislik...esınız tam bır pislikmiş.lohusa karısını ve 2 aylık bebegıni arkasında bırakan adama daha neler denırde neyse susayım ben.ALLAH yanına bırakmasın ınş

canım evi daha terk etmedi daha ev arayıp bulacak yani biraz daha yanımda. Konuşuyorum ama ne dediği belli değil bir hayatımı yaşamak istiyorum diyor düşün biz zar aor çocuk sahibi olduk daha bebeğimiz aylık özgür olmak istiyormuş bi bana sarılıp belki sebebi bu kadar basit değildir diyor ama daha fazla açıklama yapmıyor bence bunlar klasik erkek yalanları bu buldu birini ne çocuğunu ne beni gözü görmüyor hatta ailesine aylar önce söylemiş ayrılacağını sen bilirsin demişler hatta babası çocuğu al yarı öbürgün avlenmek isremişim çocuuğu istemezmişim ne vicdansız adam eşime nasıl akıl veriyor ve gerçekten ben ayrılık nedeni olabilecek hiç bir şey yapmadım:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

ayy ne kadar zalimler
ALLAH A HAVALE ET
sen çaresizsin, allahım yardım etsin ve doğru yola çevirsin
bol bol dua et, o insanlara da ALLAH ım yuva yıkmanın ve sevinmenin cezasını muhakkak verecektir

ama inşallah yıkılmaz. belki de geçici bir durumdur sakın canını sıkma şu an

ben de doğumdan sonra benzer bir durum yaşadım o günleri hatırladım ama benimki annesiyle alakalıydı, dolduruşa gelmişti kendisi itiraf etti çok sonra. lohusayken yüzüme bile bakmadı nasılsın demedi, boşanmaya gidiyorduk nerdeyse
ayyyy hatırlamak istemiyorum ama napalım nasip işte. RABBİM ÖYLE TAKTİR ETMİŞ O ZAMAN ELDEN BİŞE GELMİYORDU Kİ HEP AĞLAYIP DUA EDİYORDUM ALLAHA HAVALE ETTİM
1 yılı buldu zaman zaman azaldı arttı.....vs.....

ayy canım ne deyim ki çok vicdansız ve bencil geliyor bazı erkek annesi yada babası
yanlarına kalmaz merak etme
benim kv benim kocamla aramı bozdu, kocamı aileme düşman etmişti
ama benim doğumdan bu yana( bana bunları yaşatırken kendi kızı ansızın kocasıyla başka şehire gitti, geri getirmiyor, kızının yüzüne hasret kaldı, dayanamıyorum artık çok özledim diyor) ama denmiyorki beni durduk yere anneme aileme düşman ettin diye

ama şu an öfkelerim geçti, kendimi dizginledim allaha havale edip affettim, allah rızası için yaklaşayım mükafatını allahtan bekleyim dedim
çünkü eşimle kötü oluyoruz annesiyle kötü olunca

canım kusura bakma içimi döktüm senin konuya iliştirdim ama o günleri hatırladım :KK43:((

seninki de geçicidir bence, bu da bir imtihandır geçer ama yarası unutulmuyor geçsede bendeki gibi. olsun yeterki geçsin

Aglamasi vicdanindan kaynaklaniyor.
Disarda bi hayat var ve bunu tatmak istiyor ama bir taraftan da uzuluyor.
Bu zamana dek ailesine kafayi takmadi da simdi mi takiyor?
Bahane bu.
Zaten acik acik da soylemis, ozgurluk, baska hayatlar istiyorum gibi..
Evet, pisman da olacak ama denemeye karar vermis.
Pisman da olsa istiyor..
O gelse de kabul edemem demissiniz.
Ne kadar aci.
Allah yardimciniz olsun.
Esinize hidayet, merhamet ve size ve bebeginize karsi sevgi nasip etsin.

X