Eşim özgür olmak istiyormuş

eşinle o kız arasında duygusal bir bağ oluştuğunu düşündünmü hiç sen varsın diye belki bişey yapamıyor olabilirler bende şok oldum bir insan ya ayrılmalı ya kalmalı bu ne böyle vazgeçebilirmişmiş sende ona bu sürenin sana yettiğini ondan soğuduğunu ve senin oyuncak olmadığını söyle ciddiye bindir işi ayaklarına kapanıp ağlayana kadarda süründür gerekirse git anlasın kıymetini gece yatakta değil salonda yat görmemezlikten gel burnundan getir burnundannnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! boşanmak için başvuru yapacağınıda söyle yarın gidiyorum falan sende gel de :)

ki kayınvalidem bana şerefsiz sen oğluma büyü yaptın bırak oğlumun peşini demişti

bence kilit nokta bu. sizi çok seven dibinizden ayrılmayan adam birden böyle şeyler yapıyorsa büyüden muskadan şüphelenin bence. önce evinizi iyice bir arayın sirkeli sularla temizleyin. niyeti aldatmak olsaydı zaten yapardı bir şekilde bir adam neden daha yeni doğum yapmış karısını bıraksın o kadar severken çok anlamsız geliyor.

Bunlari yazmak yasak ama yazmak istiyotumm gercekten muska buyu olabilir
Cunku bu zamana kadar ailesine karsi sizi korumus
Benim annemle babama da yapmis babamin ailesi
Dedem muskayi bulmus yakmis ve aninda duzelmisler :18::18:
Anlamislar bir terslik oldugnu
Allah boyle kotu insanlarda korusun
Evinizi bi gozden gecirin
Esinizin uzerini ve kiyafetlerini :18:

bence kilit nokta bu. sizi çok seven dibinizden ayrılmayan adam birden böyle şeyler yapıyorsa büyüden muskadan şüphelenin bence. önce evinizi iyice bir arayın sirkeli sularla temizleyin. niyeti aldatmak olsaydı zaten yapardı bir şekilde bir adam neden daha yeni doğum yapmış karısını bıraksın o kadar severken çok anlamsız geliyor.

bu büyü işleri karışık bi evdede olmayanlar var maalesef bahçeye oraya buraya o kişinin üzerinede yapılabiliyor resimle falan büyü bozdurmak için büyücüye gidin demeye dilim varmıyor bence çok çok iyi bir hocaya gitmeliler

Affedersin canm ama defolsun gıtsın ya sen bebegını duşun zaten ünv mezunu olmussun bı şeklide hayatın devam eder dönerse de asla affetme yazık degıl mı o yavru ya bu erkekler ne zannedıyr ya bulunmaz Hint kumaşı mı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kaynanam da bıze yaptırmıştı suanda kocası onu aldatıyor zerre kadar acımıyorum ona bızler bunları haketmıyrz ama cocuğum hattrına sustm ben ama canm bana kalırsa esının hayatında bırı var onunla denıcekler bı süre olmazsa sana gerı dönucek ben bunu anladım yanı

Büyü falan yok. Ailesinden falanda etkilenmemiş bence.
Bariz başka birine ilgi duyuyor ve sen varken yapamıyor
Ayrılcak deneyecek olmazsa dönecek işte..
ama bir taraftada bebek var onada cesaret edemiyor.vijdan yapıyor.

canım evi daha terk etmedi daha ev arayıp bulacak yani biraz daha yanımda. Konuşuyorum ama ne dediği belli değil bir hayatımı yaşamak istiyorum diyor düşün biz zar aor çocuk sahibi olduk daha bebeğimiz aylık özgür olmak istiyormuş bi bana sarılıp belki sebebi bu kadar basit değildir diyor ama daha fazla açıklama yapmıyor bence bunlar klasik erkek yalanları bu buldu birini ne çocuğunu ne beni gözü görmüyor hatta ailesine aylar önce söylemiş ayrılacağını sen bilirsin demişler hatta babası çocuğu al yarı öbürgün avlenmek isremişim çocuuğu istemezmişim ne vicdansız adam eşime nasıl akıl veriyor ve gerçekten ben ayrılık nedeni olabilecek hiç bir şey yapmadım:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Cok uzuldum senin adina allah yardimcin olsun.En guzel gunlerinde bir anneye bu yasatilmamaliydi

Geçmişe mazi derler ama şu an ki durumu irdelemek için maalesef geçmiş hatalarını söylemem lazım. Benim de oğlum okulunu bitirmemiş olsa evlenmesine izin vermem. Onların karşı çıkmış olması onları kötü aile yapmaz..hangi sorumluları neye göre üstleniyorsunuz da insanların evine yerleşiyorsunuz? Ailen nasıl izin verdi böyle bir şeye? Bu en büyük hatan bir kere. Hal böyle olunca çatışmalar olmaması mümkün değil..
Eşinin sana söyledikleri tamamen bahane ailesi hakkında, “keşke görüşseydin” demesi..
Senin hele “ boşanalım onlar senin ailen” demen zaten seni direk dibe çekiyor.. bunu söylerken vazgeçilmez olduğunu mu düşünüyordun yoksa gerçekten fedakarlık mı yapacaktın? Adı her ne ise son derece saçma.

Bence esinin bir iliskisi var net. Ama ask sevgi degil bir sehvet birlikteligi. Sana kesin geri donecek ama asil soru su ki sen onu geri isteyecekmisin. Bunu bile bile sana dokunmasina izin verebilcek misin? Ewt diyorsan kendini ozlet hemen ayrilmak istiyormus gibi yap zaten baslamis bile kaladabilirim demeye. Barisma sarti olarak da en son yeterince surundurdukten sonra terapi sarti koy. Ikiniz de bir yardimla atlatin bu donemi. Ama yok ben eskisi gibi olamam diyorsan kendin hemen bir terapiste git ve bu zor sureci uzman yardimiyla atlat. Daha gencsin hayatin sana verdigi bir mucize var yillar sonra. Cok sukur diyip yoluna devam et. Belki biriyle tanisirsin. Belki bu zorluklari yasiyorsun cunku allahimin senin icin cok daha guzel planlari var. Bu arada bebegini kimse senden alamaz. Sen hiiccc merak etmeee 😘 allahim sana ve bebegine mutlu upuzun bir omur versin canim.. Bir de duruma yorum yapan arkadaslara seslenecegim. Insan bazi seyler kendi basina gelmezmis saniyor, ama hic haketmeyen kisilerin basina hic ummadiklari seyler gelebiliyor. Biraz daha empati sizlere birseykaybettirmez. Uzulen bir arkadasimizi gecmiste yapilan hatalarla biraz daha uzmek dogrulari yaptigimizi savunan bizlerin en buyuk hatasi bana gore.. Bugun ona yarin bize hersey insanlar icin..

Bence esinin bir iliskisi var net. Ama ask sevgi degil bir sehvet birlikteligi. Sana kesin geri donecek ama asil soru su ki sen onu geri isteyecekmisin. Bunu bile bile sana dokunmasina izin verebilcek misin? Ewt diyorsan kendini ozlet hemen ayrilmak istiyormus gibi yap zaten baslamis bile kaladabilirim demeye. Barisma sarti olarak da en son yeterince surundurdukten sonra terapi sarti koy. Ikiniz de bir yardimla atlatin bu donemi. Ama yok ben eskisi gibi olamam diyorsan kendin hemen bir terapiste git ve bu zor sureci uzman yardimiyla atlat. Daha gencsin hayatin sana verdigi bir mucize var yillar sonra. Cok sukur diyip yoluna devam et. Belki biriyle tanisirsin. Belki bu zorluklari yasiyorsun cunku allahimin senin icin cok daha guzel planlari var. Bu arada bebegini kimse senden alamaz. Sen hiiccc merak etmeee 😘 allahim sana ve bebegine mutlu upuzun bir omur versin canim.. Bir de duruma yorum yapan arkadaslara seslenecegim. Insan bazi seyler kendi basina gelmezmis saniyor, ama hic haketmeyen kisilerin basina hic ummadiklari seyler gelebiliyor. Biraz daha empati sizlere birseykaybettirmez. Uzulen bir arkadasimizi gecmiste yapilan hatalarla biraz daha uzmek dogrulari yaptigimizi savunan bizlerin en buyuk hatasi bana gore.. Bugun ona yarin bize hersey insanlar icin..

evet cnm çok güzel söylemişsin :KK9: bende hep söylüyorum yumuşak yorum ve biraz empati lütfen

İnsanlar elbette hata yapar. Ama hata demek bilmeden yapılan şeylerdir ve ders alınması lazım. Ancak konu sahibinin kendine güveni yok. Beni en çok etkileyen yer kendisinin “ onlar senin ailen istersen boşanalım “ demesi.
Yani kendi elleriyle kendi zeminini hazırlıyor. Keza eşi de bunu kullanmış zaten..Bunu demesi ondaki öz güven eksikliğini gösteriyor. Hatalar olabilir elbette ama bu tür şeyleri söylemek hata üstüne hata oluyor.

aynı sorun aynı bahanelerle 8aydir igrenc gunler geçiriyorum 1.5ay once evini ayırdı 3.5yasinda kizimiz var ama kizini ve beni gozu gormuyormus..ozgur olmak istiyor artik beni sevmiyormus!!

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allah bela....sını versin karaktersiz adam. ne diye evleniyorlar o zaman :KK47:

hem hemde ailesi çok karaktersiz insanlarmış
ben bu kadar salakça şeyler ne duydum ne gördüm nede okudum
adamın bahanesi hele bitirdi beni
özgürlük mü istiyor ver gitsin
ama bence bahsettigin kızla ilişkisi var eşinin

Adamı eve alma, eşyalarını topla nereye gitmek istiyorsan git de.
Dönüp dolaşıp sana mı gelecekmiş sen gitsen sonra geri dönsen kabul eder mi ?
Bariz belli işin içinde kadın olduğu, gururlu ol ne hali varsa görsün.
Allah bildiği gibi yapar sen merak etme.

şoktayım...... Eşim beni eskisi kadar sevmiyormuş özgür kalmak hayatını yaşamak istiyormuş bu arada ben 2 ay önce doğum yaptım daha loğusalıktan yeni çıktım yani...En baştan anlatayım her şeyi sizlere. Eşimle onun ailesinin bütün karşı çıkmalarına rağmen evlendik ama beni hiç istemediler annesi kaç kez biz daha nişanlıyken bırak oğlumun peşini dedi eşime benim yanımda nasıl onu bizden ailenden daha çok seversin diye kızdı ama biz evlendik hemde ikimizde işsiziz ben yeni üniversiteden mezun oldum eşimin 1 yılı daha var kaynana yanına gittim düşünün beni hiç istemiyorlar. Ne annesi ne de babası. Aynı evde yaşamaya başladık kavgalar devam ediyor. Şurayı iyi süpüremedin, iyi yemek yapmadın, Masum işleri yarım yamalak yapıyorsun diye kavgalar çıkıyor. Böyle bir yıl geçti. Ben işe girdim ve onların yanından ayrıldık. Eşimde babasının yanında çalışmaya başladı.Böyle 4 yıl geçti. Halen istenmiyorum. Her şeyim gözlerine batıyor. Eşim askerdeyken yanına ziyarete gittiğimizde annesine ve bana çay getiriyor , çantam ağır diye taşıyor ve bu yüzden kavga çıkarıyorlar sen nasıl ona çay götürürsün diyorlardı. Düşünün yani bu kadar küçük şeylerden bile kavga çıkarıyolardı. Eşim askerden gelince yine butür şeylerden kavga ediyoruz derken ben hiç bir zaman onlara karşı bir şey demedim. Eşim kavga ediyor, ben birşey demiyorum. Ama bu enson askerden gelince yaptıkları daha doğrusu kayınvalidemin yalanları ortaya çıkıyor. Çünkü ben ilk kez baş kaldırıp kadınla tartışıyorum ve eşimin yanında kadının benim hakkında yalan söylediği ortaya çıkıyor ve eşim ailesine bağırıyor. Yıllarca siz bizi ayırmaya çalıştınız vs. Eşim benim ailesiyle bir daha görüşmemi istemiyor. Hatta ben ayrılalım onlar senin ailen diyoorum ve bu böyle yürümeyecek diyorum Ama bizim ki karşı çıkıyor. Ve ben 1 yıl daha görüşmüyorum. Eşim telefonda görüşüp ara sıra gidiyor ama her seferinde beni kötüleiklerini söylüyor. Ama kendisi ailesinin onu etkileyemediğini artk söylüyor. Neyse herşey günlük gülüstanlık. 1 yıl geçiyor biz çocuğumuz olmadığı iöin tüp bebek yapıyoruz.Son aylarda yani doğuma bir kaç ay kala eşim sürekli eve geç geliyor. Bir şeyler uyduuyor ya işle ilgili şeyler ya da arkadaşlarıyla ilgili olduğunu söylüyor. Hafta sonları eğitim olduğunu söyleyip hafta sonları sözde eğitime gidiyor. Böylece yanlız bir hamilelik geçiriyorum. Doğuma kadar hiç bir ilgi görmüyorum. İşten bir kız arkadaşıyla mesajlaşmalırını buluyorum tabi her zaman ki gibi iş ile ilgili şeyler konuşılmuş. Ama mesajın sonunda eşim kıza ''Sen üzülme SULTANIM'' yazmış. Ben bunu görünce kavga çıkardım. Ve sonunda çocuğunun üzerine yemin ediyor. Ve aradan bir kaç hafta sonra kızın sosyal sitedeki resminin altına yorum yazıyor.''Bu güzel kızda kim böyle'' kızda cevap olarak ''Kankiii'' yazıyor ve ben yine kızıyorum ve tartışma çıkıyor. Kızla iş dışında görüşme diyorum. 20 gün sonra eşim o kız ve yanında başka biri 3 ü fotoğraf çekip sosyal siteye koyuyorlar ve Eşim yine yeminler ediyor ve ben ona inanıyorum.Ve 10 gün sonra doğum yapıyorum.Doğumdan sonra eşim yine benimle ilgilenmemeye devam ediyor.Ayrıca doğumun son ayları ve loğusalık dönemi dışında bu adam hiç böyle değildi.Sürekli dip dibeydik. Ve bu ondan hiç rahatsız olmazdı.Neyse bu yine evi sadece otel gibi kullanıyor. Bana sarılmıyor ve konuşmuyor bile. Oğlumuza bakıp annen sana emanet vs. saçma şeyler söylüyor. Ve bundan 1 hafta önce patlıyorum. NE istiyorsun dedim ve meğer bizim ki 4-5 ayır benden ayrılmayı düşünüyormuş. Sözde özgür kalmak istiyormuş. Günlerdir ağlıyorum.Aslında kendisi duygusal biridir ve ben onun ilk sevgilisiydim. O da benim... Hayatını yaşayamamış. Sebebi buymuş.Böyle bir şey olabilir mi? Kendi ile ilgili sorunları oldupunu ve bunu benle paylaşamıyacağını söylüyor. Ara sıra ailesi hakkında bana ''Keşke yüzlerine gülüp de arkalarından küfür etseydin ve böyle görüşmemezlik olmasaydı diyor. Ve sorunun ailesiyle ilgili olup olmadığını sorunca ''Öyle bir şey değil'' diyor.

Canım,Allah bebeğine uzun ömür versin.
Yalnız sen eşini çok fazla şımartmış,hatalarını görmezden gelmiş affetmiş çabuk kanmışsın.
Eşin kaç yaşıda bilmiyorum ama,yeni yetme gençler gibi davranıyor.
Sen herşeye göğüs germişsin,ailesinin tüm terbiyesizliğine sesini çıkarmamışsın katlanmışsın.Bu insana evlat vermiş,sen tek başına hamilelik geçirirken o bekar erkek gibi kızlarla kakara kikiri yapmış.Şimdi de senin yavrun küçücük.Hiç düşünmeden etmeden ayrılmak istediğini söylüyor.Ne kadar basit yaaa.Anasına gidiyor kalıyor.Annesiyle küs olmanın sorumlusu sen değilsin.Elinden geleni yapmışsın.Artık bir yuvası evladı var.Ne o çocuk gibi,oğlum annen sana emanet demeler,hem ayrılcam deyip hem sana sarılmalar.Çok Türk dizisi seyretmiş galiba.
Sen fazla şımartmışsın.Sen bence bir tepkini ver,bir tavrını al,bir dik dur ki anlasın kazın ayağı öyle değil.Bak nasıl pır döner etrafında.

evet yatağı ayırsın bence..

Canım,Allah bebeğine uzun ömür versin.
Yalnız sen eşini çok fazla şımartmış,hatalarını görmezden gelmiş affetmiş çabuk kanmışsın.
Eşin kaç yaşıda bilmiyorum ama,yeni yetme gençler gibi davranıyor.
Sen herşeye göğüs germişsin,ailesinin tüm terbiyesizliğine sesini çıkarmamışsın katlanmışsın.Bu insana evlat vermiş,sen tek başına hamilelik geçirirken o bekar erkek gibi kızlarla kakara kikiri yapmış.Şimdi de senin yavrun küçücük.Hiç düşünmeden etmeden ayrılmak istediğini söylüyor.Ne kadar basit yaaa.Anasına gidiyor kalıyor.Annesiyle küs olmanın sorumlusu sen değilsin.Elinden geleni yapmışsın.Artık bir yuvası evladı var.Ne o çocuk gibi,oğlum annen sana emanet demeler,hem ayrılcam deyip hem sana sarılmalar.Çok Türk dizisi seyretmiş galiba.
Sen fazla şımartmışsın.Sen bence bir tepkini ver,bir tavrını al,bir dik dur ki anlasın kazın ayağı öyle değil.Bak nasıl pır döner etrafında.

evet canım fazla ilgiden oldu bir de bana diyor ki hamilelikte onunla ilgilenmemişim. adam sen evde durmadın ki senle ilgileneyim asıl benim ilgiye şefkate ihtiyacım vardı lohusalıkta böyle söylediğimde kusura bakma benim psikolojim böyle bozukken sana ilgi şefkat gösteremem demişti artık hangi o... için psikolojisi bozuksa

X