Eşim Rusya'ya gidecek

Valla ne kadar iyi insan olsalar da tam rahat edemeyeceksiniz. Sırf maddiyat için psikolojinizi ve çocuğun psikolojisini bozmayın bence. Eşiniz dese ki, 5-6 ay çalışıp düzen kuracağım sonra da sizi yanıma alırım, o başka. Ama git gel git gel nereye kadar

Valla ne kadar iyi insan olsalar da tam rahat edemeyeceksiniz. Sırf maddiyat için psikolojinizi ve çocuğun psikolojisini bozmayın bence. Eşiniz dese ki, 5-6 ay çalışıp düzen kuracağım sonra da sizi yanıma alırım, o başka. Ama git gel git gel nereye kadar
Haklısınız doğru ama insan gelecek deyince bı tuhaf oluyor maddi açıdan iyi olur diye ama gondermiyecegim çünkü yorumların hepsi gönderme tarafından yana hepniz çok haklı konuştunuz ve yolumu kolaylaştırdiniz çok saolun

Çok sağolun bebeğim için doğru olan yanımda olması yorumlarınız sayesinde yanımda olmasına karar verdik herşey para değil gercekten
Sizin adınıza çok sevindim para şuan her şeyi etkiliyor ama bebeğinizin anne babayla büyümesi daha kıymetli ❤️

Evet etkiliyor ama bu zamanlar geri gelmeyecek 😍😍
Tabi ki öyle bebeğin babasiyla da vakit geçirmesi çok kıymetli maddiyat bı şekilde halledilir bazi seyler biraz eksik kalır belki geç olur ama ailenin bı arada olması kadar değerli bişey yok 🌸

Tabi ki öyle bebeğin babasiyla da vakit geçirmesi çok kıymetli maddiyat bı şekilde halledilir bazi seyler biraz eksik kalır belki geç olur ama ailenin bı arada olması kadar değerli bişey yok 🌸

Evet o kadar maddi sıkıntımız yok sadece ev yada araba için gitmek istiyordu zaten memleketimizde evimiz var oğlumuz için yatırım niyetine gitmek istedi ama Rus hanimciklar cıs bize göre değil 😍🤣🤣

Evet o kadar maddi sıkıntımız yok sadece ev yada araba için gitmek istiyordu zaten memleketimizde evimiz var oğlumuz için yatırım niyetine gitmek istedi ama Rus hanimciklar cıs bize göre değil 😍🤣🤣
Allah bütün hanımlardan korusun diyelim 🤭🤭

Aldatacak olan insanı değil eve kapatmak, elinden telefonu alsan bile komşuya camdan cama göz kırparak yapacağını yapar. Olay bence karşınızdaki insanda bitiyor tamamen. Burda da her önüne gelen kadınlar var, Rusya’da da…

burda problem Rus kadınları değil uzun bir süre eşiniz olmadan nasıl duracaksınız? Ben olsam gitmesini istemezdim. Aldatacak diye değil ama onsuz 6 ay geçirmek istemezdim.

Aldatacak olan insanı değil eve kapatmak, elinden telefonu alsan bile komşuya camdan cama göz kırparak yapacağını yapar. Olay bence karşınızdaki insanda bitiyor tamamen. Burda da her önüne gelen kadınlar var, Rusya’da da…

burda problem Rus kadınları değil uzun bir süre eşiniz olmadan nasıl duracaksınız? Ben olsam gitmesini istemezdim. Aldatacak diye değil ama onsuz 6 ay geçirmek istemezdim.
Sorun surda eşimin iş yerinde arkadaşları çalışmak için gidip hepsi aldatmış eşlerini ve yuvaları yıkılmış yani yaparsa kendi vicdanı ben tedbirimi alıyımda gerisi onun vicdanı. Bazen insanlar birşey yapmak için fedakarlık goterebilir bu normal esimde bejde istemem zaten gitmeyecek de

söyleyeceklerimi ırkçı bulabilirsiniz ama , 2 yıldır bir rus firmasında %80 i rus çalışan olan Türkiye' de bir firmada çalışıyorum. eğer çok çok mecbur değilse hiç çekilecek dert değiller. pozisyonum ve maaşım iyi olmasına rağmen şuan şu kafadayım, bunlarla çalışacağıma gider gündelik temizlik yaparım. tabi maddi mecburiyetten dolayı düzgün bir iş bulana kadar çalışmaya devam edeceğim.
öncelikle kendilerinin üstün ırk olduğunu düşüyorlar ve bunu dile getirmekten çekinmeyerek inanılmaz derecede ikinci sınıf insan muamelesi yapmaya çalışıyorlar tabi diş geçirirlerse de her türlü kullanıyorlar.
ikincisi çalışma prensipleri çok farklı. bu gün tamam dediklere şeye ertesi gün kime sordun yaptın biz demedik diye inkar ediyorlar.
Türkiye de bunları yapanlar kendi ülkelerinde bunun 5-10 katı bunu bizzat rusyaya gidip 2 ay orda çalışmış biri olarak söylüyorum. ingilizce bilmiyor çoğu ve konuştuğun çat pat rusçayı da küçümseyip muhattap olmamayı tercih ediyorlar.

demem o ki ... 10bin dolar üstü maaş almayacaksa bu çekilir bir durum asla değil. 1,5 yıldır psikolojik olarak çökmüş durumdayım. iş bulduğum anda arkama bile bakmadan kaçacağım

X