Eşim sinirlerimi bozuyor

Cnm bende hamile olduğum da dış çekim yapmak istedim eşim saçma ve yersiz buldu hatta nişan da çekim yapmak istedim yapılmadı düğün de tek oldu dış çekim sahil ve orman çekimi onu da zor yaptırdı çoğu erkek böyle şeyleri gereksiz buluyor kimisi sırf bayan istedi diye yapıyorlar onlara kalsa saçmalık

Ev konusunda haklısınız, iyi ev yarın da para eder satmak isteseniz. Hem yatırımlık hem kullanımlık olur. Beni ev çok etkiler, yaşam kalitemi etkiler moralimi etkiler... Ev içime sinmezse hiç bir şey sinmez. Ev konusunda ikna edebilirsiniz yatırımlık da olacağını söylersiniz ileride çocuğumuz olursa geniş ferah bir evde büyütmek isterim diyebilirsiniz.
Diğer konu yani fotoğraf konusu benim hiç takilmadigim bir konu ben de çektirmek istemedim, sıcakta orada burada değişik pozlar vermek bana göre değil ben zaten poz vermeyi beceren fotograflarda da çirkin çıkarım ☺️ düğünde çekilen fotoğrafları düğün videosunu daha almadım bile iki yıllık evliyiz. Fotoğrafçıyı tanıyoruz amaan kalsın bir ara alırız dedik kaldı öyle. Çok elzem bir şey değil...
Daha yeni evlisiniz, birlikte anılar biriktirdikçe birbirinize olan sevginiz giderek artar bu düşünceler de silinir gider ☺️

fotoğraf çekimini önemsemeyen eşiniz için bu fikri ona söylemekte asla pes etmeyin. Bunun sizin için ne kadar önemli olduğunu kibar bir dille ama devamlı ona anlatın. Bence buna sinir olmakta haklısınız.🙄
Ama diğer mevzu karakter meselesi bence. Yani siz para harcamaya çok heveslisinizdir, eşiniz tam tersi bazı şeyleri fuzuli görüyordur. Birebir aynı davranışı sergileyeceksiniz diye bir şey yok.
Ayrıca ev konusunda parayı kolay kazanmadığı için birden yok etmek istemiyordur, artsın istiyordur haliyle güvence amaçlı😶

X