Eşim ve kayınvalidem yüzünden boşanıyorum acil yardım nolur?

Canım sende niye ord aburda kalıyon insnaın kendi evi fibisi yok ev tutun adam gibi birlikte mutlu mesut yaşayın 3. Kişileri ailenizin içine karıştırmayın en annenler nede kaynana hepsi boş.
Eşim doğru düzgün çalışmıyor.

Yaşadıklarınız kronikleşmiş. Bir olur iki olur, kimse hak etmez derim ama siz yaşadıklarınızı hak etmişsiniz. Hiç kızmayın bana. Aklınızın başınıza gelmesi için canınızdan mı olmanız lazım diyeceğim ama can çıktıktan sonra aklın pek bir önemi kalmıyor.

Aslında bende anlamıyorum bu yaptıklarını nasıl kabulleniyorum. Ailesinin yanında olduğumuzda arada kalmadığında bana kötü davranmıyor. Bana çok düşkün derken herkes hakaret etmiş kast ettiğim oydu evden çıkmaz benimle ilgilenir bana hediye alır birşey istersem ikiletmez yemek yapmama yardım eder beraber diziler Bitiririz. Bana sarılmadan veya bensiz asla uyumaz. Ben 60 kgydum Evkendiğimizde doğumda 100 kilo oldum çok kafama taktım bana hep beni her halimle çok sevdiğini söyler kızar utandığım da. Ama aşırı kıskanç yanlız dışarı çıkamıyor arkadaşın olmayacak diyor dışarda biri baksa beni hırpalıyor. Bi işe giriyorum bi ton hakaret tuvalete bile gitsem resim istiyor. O beni eve haps etmek istiyor... Köle gibi...

Bunların normal olmadığının, sevginin böyle bir şey olmadığının farkına varın lütfen. Kıskançlık değil bu, hastalık. Lütfen dönmeyin bir daha lütfen. Çocuğunuza yazık, bakın defalarca fiziksel, psikolojik şiddete maruz kalmışsınız. Siz değerlisiniz, unutmayın.

Bu sefer dönmcem inşallah
=)

Kusura bakmayin lutfen surekli sana neler yapmis sende ayni .onun yanimda kalmya devam etmisin saka heralde bu

Allah
Yardımcınız olsun

Eski konu ama yinede cevap yazıcam Allah akıl fikir versin sana çok düşkün olduğu belli sırtında sandık kırdığından eve çok düşkün diyorsun evet düşkün ama adam çalışmayı sevmediğinden... Allah annene babana sabır selamet versin onlara üzüldüm yazık insanlara

Kusura bakmayın da ne yaşadıysanız hak etmişsiniz. Yazık ki çocuğunuz var ve sizin gibi bir ana babanın elinde büyüyecek. Anne babanıza da ayrı acıdım. Yazik.

Eşim bana çok düşkündür mü yazmışsınız? Hiç mi canınızın kıymeti yok hiç mi evladınızı, ailenizi düşünmüyorsunuz anlamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…