Eşim ve kayınvalidem yüzünden boşanıyorum acil yardım nolur?

Normalde hiç evden çıkmaz benle ilgilenir bana çok düşkündür.
Allah tan ki düşkünmüş size, karısına bağlı adam görmesek. Ayrıl bacım ayrıl neyi bekliyon kafayı yedirirsiniz insana. Koyun gibi peşine takılıp takılıp gitmeyin, iğrenç ötesi herifin teki. Evlilik bu değil.

Sen iyimisin ya bu zamana kadar nie bırakmadın bu adamı düşkünmüş bu sana düşkün halimi üzülüyo bide allahım ya yaw adam üstünde sandık kırmış hadi onu geçtim çocugundan ayırmış seni be kndine gel az

Fakemisin?Fake deilsende lütfen tedavi ol.O çocuğa yazık.Yazık o masuma.Kimseye boşan demedim ama sen boşan.Hatta yerini yurdunu kaybettir.

Ya bigit manyakmisin ne yazmis onu bile bilmiyor.uyduruyorsan usturuplu uydur bari ama resmen deli sacmasi..salak mi var senin karsinda yaaa..senden bi cacik olmaz daha iyi calis tamammi..dram falan uydur sacmalamissin olmamis zayif verdim

o..deyip beni dövdü üzerimde sandık kırdı elim yÜüm tanınmaz haldeydi.

Çok üzülüyorum boşanıcam o ayrılmak istemiyor sadece bana onu bıraktığım için kızgın. Normalde hiç evden çıkmaz benle ilgilenir bana çok düşkündür.

He tamam oldu o zaman.
Bazı kadınları hiç anlamıyorum,özellikle kafa yapısı sizinki gibi olanları.
Adam namusunuza kadar laf ediyor,üstünüzde sandık kırıyor ama hala "bişiniciğimi çik iziliyirim"
Bende kızınıza,ailenize çok üzülüyorum.
Sadist ile mazoşist ilişkinize bir de canım yavrunuzu getirmişsiniz,keşke üremeseydiniz siz birbirinizi bulmuşsunuz zaten.
Gurur vesselam,herkese lazım.

Offf bu ne
Sizin eşiniz size düşkünse bizimkiler ne oluyor acaba
Anneme gittim,kocama geri döndüm,anneme gittim ,kocama geri döndüm,mekik dokuyup durmuşsunuz bir adım yol alamamışsınız ama
Allah verdigi beyni kullandırmayıda nasip etsin inş

Ne diyim senin kafa değişik adamın kafa değişik olan o bebeğe olacak o da ilerde çok aşıgım kocam bana düşkün diyip dayak yiyen sokağa atılan xorla çalıştırılan zorla eve kapatılan bir kız olacak....
Aynen sevgi dediğimiz şey senin yaşadıkların hiç bırakma nerden bulacaksın onun gibi odunu...

Buraya kafa bulmaya mi geliyorsunuz anlamıyorum ki ??
Bence konu fake ama gerçekse bile zatn sende bu kafa varken kimse sana yardım filan edemez boşuna konular açıp durma ,insanlari sınır etmekten başka birşey değil.

Sizle sadece hakaret etmek ve dövmek için ilgileniyor.kusura bakmayın istemsiz güldüm bu kocanın neresi size düşkün? İnternetten başka kızla tanışması bakımından mi? Annesine ezdirmesi bakımından mi? Bebeği de sizden alamaz.ondan hiç i maddi beklentiniz olmadan kendiniz bakacaksınız cocugunuza.yoksa daha çok yarı yolda kalırsınız

Of ki ne of, sizin gibi insanların doğurmaması lazım. Ama burada boş boş konuşuruz ancak. Doğurmanızı engelleyebilecek değiliz ya. Kendi hayatlarını kurtarmaktan, düşünmekten aciz insanlar, kalkıp çocuk yapıyor. Kızınızın nasıl bir anne babaya sahip olduğunu düşününce, dehşete kapılıyorum. Yazık çocuğa, cidden çok yazık. Bir kadın yetiştireceksiniz siz güya. İçim karardı. Size o... diyen, üstünüzde eşya kıran psikopat bir adamın hala size düşkün olduğunu düşünebiliyorsanız, sizin akıl sağlığınız gerçekten yerinde değil. Bu kızı annesi mi yoksa babası mı yetiştirse daha az hasar alır sorusunun net bir cevabı bile yok. İkiniz de korkunçsunuz. Kızınız için tedavi görün, bu manyaktan ayrılın ve kendinizi geliştirmek için çocuk gelişimiyle ilgili bol bol okuyun olur mu? Kendinize yazık etmişsiniz, çocuğunuza yazık olmasın.

Hala.bir svgi pitircigimi ariyorsunuz esinizin icinde ? Ben babaniza uzuldum en cok size de degil. Belki 1 yil sonra vicdaniniz babaniza bu kdr zulmu yaptgnx icin sizlayacak allah yardimcinz olsun

Kendinize acımıyorsanız ana babanıza, kızınıza acıyın.
Size bu kadar düşkün adamı terketmek zor olacak tabii ama siz yine de kaçın ondan.
Şaka gibi...
Kaç kere daha geleceğimizi sanıyorsunuz bu dünyaya?
İnsanın kendine ettiğini başka kimse edemezmiş, bir kez daha anlıyorum.

1 yaşında bı sabi kafanzda sandık kıran bı insan bozuntusu sayamamdm kaç kere gidip geri gelmissnz sizi ya caninnzdan ya da aklınızdan zorunz var.

Hayatınız mahvolmuş çocuğunuza açıyinda ayrılın o cocuk o ortamda babayı örnek alçak yazık degilmi ileride topluma zararlı bir birey olacak başka insanlara zarar vercek dizde bir piskiyatrisden yardim alın

Sana duskun mu?dayak hakaret var aldatma var sadece o degil kayinvaliden de var ama sana duskun. İlginc alan razı veren razi

Siz yetişkin bir birey olarak kendi tercihlerinizin sonuçlarını yaşıyorsunuz ama anne-babanız ve evladınıza çok üzüldüm. Ne yazık ki bu tercihlerin sonuçlarını hep beraber yaşamışsınız.

Anlattıklarınıza bakılırsa, ebeveynlerinizi sorunlarınızla bu kadar üzmeniz de evladınıza bunları yaşatmanız da bir zorunluluktan ve çaresizlikten kaynaklanmıyor. Babanız en başından sizi sahiplenmiş çünkü.

Bir adamın peşinden koşup herkesi mağdur etmişsiniz.

En azından bundan sonra makul davranın da ailenizi ve evladınızı daha fazla perişan etmeyin.

Bence evine bir şans daha vermelisin..
Bir süre sen ailende kal eşin para biriktirsin.
Sonra da evden çıkmadan, onun şartlarıyla yaşarsın.
Evden çıkıp napacaksın, her adım para zaten.
Ailenle de görüşmezsin, senin asıl ailen kocsn ve kızın

Brnce bu kötü zamanda bu kadar ilgili ve düşkün kocayı elinden kaçırma.
BU forumda kaç kadın böyle bir kocanın hayalini kuruyor biliyor musun sen?

2. çocuğu yap....

Sanırım kafanızda sandık kırıldıktan sonra tedavi olmadığınız için, zeka geriliği başlamış.
Acilen tedavi edilmelisiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…