Eşim

Allah eşinize akıl fikir versin. Ama bizim adamlara da akıl fikir versin. Ben artık bir zaman sonra sorgulamayı bıraktım. Herkes kendine yapar kafasindayim. Bir insanı gudemezsin. Yapmam der yapar. Eşimle 5 yıl boyunca müstehcen filmler yüzünden birbirmize giriyorduk. Kavga gürültü barışma üçlüsü arasında 5 yılımı verdim. 5 yıl kendi kendime yapmisim. Aman umrumda değil artık. Her dakka ne yapıyor diye düşünemiyorumm sorumluluklarim var. Allah doğru yoldan ayırmasın yine de. Guveniyormuyum asla.
Samimiyetime inanın lütfen. Gerçekten sadece meraktan soruyorum. Güvenmediğiniz bir adamın çocuğunu taşımanın psikolojisiyle nasıl baş ediyorsunuz. Psikolojik olarak çok mu güçlüsünüz?

Dört bayanla oturup okey oynayacagi tutmaz değil mi? Sonuçta nöbetçi...

Mesaj tekrari

Kurum hastaneyse çok normal kimin eli kimin cebinde belli değil ve birçok kurum öyle hatta
Bu nasıl hastahaneye bağladınız anlayamadım. Genç insanların olduğu her yerde flörtler olur ama evli bir kişinin aldatması için genç insanlar arasında çalışmasına gerek mi var?

Sürekli takip halinde ve kontrol halinde olursanız görmeyeceğiniz varsa da görürsünüz bence akışına bırakın böyle hayat yaşanmaz ki . Yapan kendine yapar sizi aldattığını öğrendiğiniz an koyarsınız kapıya .. ama süreklğ her dakika her saniye düşünüp kontrol edip olmaz. Siz üzerine düştükçe bu sefer beni çok sıktın da yaptım diyecek yapanın bahanesi boldur ..

Sizin eşinizle sürekli sorununuz var ama yaa bu kadar güvensizlik artık paranoya olmuyor mu adam nöbetçi çalışıyor sorduğunuz soruya bakın biriyle şüphem var diyorsunuz ama başta sormam aslında saçma diyorsunuz ne alaka tüm kadınlarda işi gücü bırakıp eşinize atlayacak çünkü..çok boş zamanınız mı var bunlara takacak acaba destek falan mı alsanız artık

Eşinizle baya sorunlarınız vardı diye hatırlıyorum. Özellikle 100 bin TL lik iddia oynayıp kaybetmişti en son. Orada güvenmemekte sonuna kadar haklıydınız.

Fakat burada çok havada kalıyor yazdıklarınız. 4 kadınla nöbette olabilir , sizi bu duyguya iten nedir ? Uygunsuz mesajlaşma mı gördünüz ya da bakışma ?

Yapmayın Allah aşkına ya. Yillarca çalistim hastanede, eşimde sağlık çalisani arkadaslarinin hepsini tanirim görüşürüz. Daha bir tane sizin söylediginiz gibi bir olay duymadim. Gördüğünüz bir tanecik olayi, çoğu sağlık kurumlarında oluyor diye lanse edemezsiniz.
Konu sahibi, sende kocana güvenmiyorsun belliki, oradaki 4 calısan kadinı kötüluyorsun ayıptır. Kadinlarda senin kocan icin ölüyordu sanki. Sen esine guvenmiyorsun oradaki kadınlara değil.
Evet Bunu özellikle hastaneler için çok yapıyorlar yok doktorlar arasında neler dönüyor en çok da doktor hemşire yakıştırması çok iğrenç mevzular yapacak olan karaktersiz olan her yerde her ortamda yapar yapmayacak olan da tüm kızlar önünde pervane olsa gene yapmaz

Samimiyetime inanın lütfen. Gerçekten sadece meraktan soruyorum. Güvenmediğiniz bir adamın çocuğunu taşımanın psikolojisiyle nasıl baş ediyorsunuz. Psikolojik olarak çok mu güçlüsünüz?
Evet 😅 şimdi şöyle birşey. Güven olarak birine gider vs diye asla düşünmüyorum. O konuda hiç güvenimi zedelemedi. Bu zamana kadar biriyle konuştuğunu görmedim. Ama video izleme konusunda vs güvenmiyorum ona. Yani ben çok takıntılı biriydim. Hatta eski hesabımdan konu açmıştım. Herkes abarttigimi vs söylüyordu. Normal karsilamami söylüyorlardı. Buraya takilali bende umursamıyorum artık. Öyle yani.

Staj dönemimde olmaması gereken ilişkilerle çok karşılaştım hastanede. Eşimde hastane çalışanı 4-5 kurumda çalıştı hepsinde aynı ilişkiler
Israrla karaladığınız sağlık sektöründe aktif sağlık çalışanı olarak yıllarca nöbet tuttum. Çeşitli düzeylerde birim sorumlusu olarak yanımda onlarca değerli sağlık çalışanım oldu. Üst düzey idari yönetim kadrosunda yıllarca özel görevlerde bulundum, çeşitli iddia ve sorunlarda araştırmalar yaptım savunmalar aldım, dosyalar açtım kapattım. Böyle çirkin iddia ve genellemelerle iftira atıp çamur attığınız bu sektör çalışanları hayat kurtaran, kendi canını gerektiği her an tehlikeye atan, sağlıkça en büyük riski alarak işinin kutsallığının bilincinde görev yapan insanlardır. Her toplumda, her ortamda, her yanlış kişilikte görülebilecek çirkinliklerin en azına rastlayabilirsiniz bu sektörde. Çünkü görevleri ve bilgileri nedeniyle doğal olarak serbestçe konuşulan konular dışarıdan yanlış yorumlanabilmekle birlikte çoğunlukla tahsilli ve iyi eğitimli elit insanlardan oluşan en değerli sektörlerden biridir. Bir gün bir hasta olarak acil bir şekilde yolunuz düşerse her ortamda rastlanabilir bir iki çarpık hareketi gördünüz diye binlerce değerli sağlık çalışanına ısrarla attığınız bu çamuru ve iftirayı hatırlamanızı dilerim

Konu sahibine gelince eşinize güvenmiyorsunuz diye nöbet tuttuğu iş arkadaşlarını zan altında bırakmak, potansiyel suçlu görmek çok mu doğru geliyor size!? Aldatacak adam sizi bakkala gittiğinde aldatır. Fırsat kollayan adam fırsatı komşunuzda bulur. Trafik sıkışıktı der filancayla yapar, fazla mesaiye kalacakmışız der metresine ev tutar! (bunların hepsi hayali örnek sadece şimdi bakkaldan, konu komşudan da şüphelenmeyin) Daha da saymayayım iyice paranoya yapmayın. Eşiniz aldatmaya meyilli ise çevresindeki insanlar değil kendi suçludur. Siz A kişisinden şüphelenirken bir gün hiç şüphelenmediğiniz bir C kişisini duyarsınız. İnsanları suçlamayın, başkalarına şüphe duymaktan vazgeçin. İyice kendinizi tartın siz mi gereksiz paranoya yapıyorsunuz yoksa eşiniz mi fırsat kolluyor. Ona göre evliliğinize bir çözüm bulup yol çizin.

Merhaba kızlar her güne bir konu açar oldum resmen.

Eşim çalıştığı kurumda öbetçi buğün normalde hiç sormam soracağım tuttu. Nöbet arkadaşlarını.
başkası bana sorsa aaaa ne var canım derdim belki ama ne bilim tuhaf oldum eşimde de zaten güvenmiyorum. Sormamak bilmemek daha iyi miş.
aldatma olayı değil ama güvenimi sarsacak çok olayı oldu ne bilim sizle paylaşmak istedim. Bi huzursuz oldum
ne olmuş ben anlamadım

X