Eşim

huzursuz olmuşsunuz, bütün gece sizi yiyip bitirecek muhtemelen.
özellikle takıldığınız kişiyle bir sorun yaşadınız mı yoksa önsezi mi? o kişi olmasa da başka 4 kadın iş arkadaşıyla nöbette olsa yine rahatsız olur muydunuz?

Staj dönemimde olmaması gereken ilişkilerle çok karşılaştım hastanede. Eşimde hastane çalışanı 4-5 kurumda çalıştı hepsinde aynı ilişkiler

bir kaç kurumda gördüğünüz bir kaç çarpık olayı tüm hastanelere ve çalışanlarına genellemeseniz keşke

Bazı konular da ne yorum yaparsan yap havada kalıyor. Eşinize güvenmiyorsunuz ve nöbete sevmediğiniz kişilerle kaldı.ee Yani adamın işten çıkmasından başka çözüm yok. Ayrıca adamı eve de bağlasanız sadakatsiz biriyse yine biryerden bulur.

Merhaba kızlar her güne bir konu açar oldum resmen.

Eşim çalıştığı kurumda öbetçi buğün normalde hiç sormam soracağım tuttu. Nöbet arkadaşlarını.
başkası bana sorsa aaaa ne var canım derdim belki ama ne bilim tuhaf oldum eşimde de zaten güvenmiyorum. Sormamak bilmemek daha iyi miş.
aldatma olayı değil ama güvenimi sarsacak çok olayı oldu ne bilim sizle paylaşmak istedim. Bi huzursuz oldum
hanımefendi evlendiğinde eşin sana sadakat yemini etti nöbet tuttuğu 4 kadın değil. kurumları da insanları da zan altında bırakmayın. güven sorunu yaşadığın kişi senin kocan. Hoşlanmadığım tiplerle nöbet tutuyor ne demek. zihniyete bakar mısınız. eşime de zaten güvenmiyorum demişsin sen en başta sırtını dayadığın insana güvenmiyorsun ki.

Staj dönemimde olmaması gereken ilişkilerle çok karşılaştım hastanede. Eşimde hastane çalışanı 4-5 kurumda çalıştı hepsinde aynı ilişkiler
Yapmayın Allah aşkına ya. Yillarca çalistim hastanede, eşimde sağlık çalisani arkadaslarinin hepsini tanirim görüşürüz. Daha bir tane sizin söylediginiz gibi bir olay duymadim. Gördüğünüz bir tanecik olayi, çoğu sağlık kurumlarında oluyor diye lanse edemezsiniz.
Konu sahibi, sende kocana güvenmiyorsun belliki, oradaki 4 calısan kadinı kötüluyorsun ayıptır. Kadinlarda senin kocan icin ölüyordu sanki. Sen esine guvenmiyorsun oradaki kadınlara değil.

Yapmayın Allah aşkına ya. Yillarca çalistim hastanede, eşimde sağlık çalisani arkadaslarinin hepsini tanirim görüşürüz. Daha bir tane sizin söylediginiz gibi bir olay duymadim. Gördüğünüz bir tanecik olayi, çoğu sağlık kurumlarında oluyor diye lanse edemezsiniz.
Konu sahibi, sende kocana güvenmiyorsun belliki oradaki 4 calısan kadinı kötüluyorsun ayıptır. Kadinlarda senin kocan icin ölüyordu sanki. Sen esine guvenmiyorsun oradaki kadınlara değil.
Zaten öyle ben eşime güvenmiyorum kimseye laf atmadım ki

Zaten öyle ben eşime güvenmiyorum kimseye laf atmadım ki
Özellikle 'birini' diye vurgulamışsınız ardından da hoslanmadığım tipler demişsiniz çalisma arkadaslarından için. Böyle evlilik çok yorucu olur, sizede yazık değilmi. Güvenmiyorsanız ayrilin, eşiniz kırmış o güveni belliki

Guvenmediginiz halde hala bu adamlaysaniz, yarin oburgun aldatsa da ayrilamicaksiniz demektir. Size tavsiyem madem guveniniz yok bu adama dusmeyin pesine. Sizene nobet arklarindan salin ipini kendinizi de yormayin, baska kadinlar hakkinda da acabalar dusunup gunaha girmeyin.

Dört bayanla oturup okey oynayacagi tutmaz değil mi? Sonuçta nöbetçi...

X