Eşimden boşanmak istiyorum

Yanlış hatırlamıyorsam tulumbachen tulumbachen hanım siz yurtdışında avukattınız. Hangi ülkede yaşadığınızı hatırlayamadım ama konu sahibine ufak bir yönlendirme yapabilme imkanınız olur muydu diye bir etiketlemek istedim🙏🏻

Korka korka nereye kadar?
Polis çağırmak kendini güvene almak,boşanmak,bu kadar hakareti yiyene kadar kendi ayaklarının üstünde durmak çok mu zor???Sizin daha sabriniz dolmamış ,dolsa Almanya gibi yerde burnundan fitil fitil getirirdiniz.Belgesel izlemiştim yıllar önce , Almanya'ya evlenip giden ,köyden çıkıp hic bir şey bilmeyen bir kadinin evde dayak ,küfürden sonra dayanamayıp dil bilmediği halde polisi arayıp devlete sığındığı,türk derneklerinin yardımıyla dil öğrenip orda iş kurup , çocuğunun ve kendinin hayatını kurtardığı.......Yani bu çileyi çekmek,kader değil TERCİH

Ağzım burnum kanadı ve bosanirsam yasayacaklarimdan korkuyorum bu ikisi zıt.....eşiniz denen bu kişi zaten sizi kanatana kadar dövüyorsa bosaninca sakat bırakır diyemi bu korku yoksa boşanmaktan sonrası nasıl olacak onami korku.....eşinizden ise korku mutlaka şikayet edin bosanmaktansa korku ....yani bu şiddet ve Celal ne zaman durur yarın bı gün atar balkondan olur düştü .....bilemem yani nasıl güvenip uyunur bilemedim

Almanyada yasayip buna maruz kalan net bir seylerden yoksundur.
Kadinin soyledigi esastir, her turlu imkani da ayaklariniza sererler.
Ne maddi ne baska bir sorun yasamazsiniz.
Bu hakları kullanmayi seçmiyorsaniz, dayak yemeyi seviyorsunuzdur yani ne diyim artik

Ya size anlatamam beni nelerle korkutuyor. Evin içindeki eşyaların yarısı benim o gitmiyor benim gitmeni istiyor yapamayacağımı bildiği için. Ailem burda anlamayacak annem beni almaya hemen hazır bekliyor. Ben dayanamıyorum arkadaşlar az önce boru patladı beni suçluyor gerçekten inanamıyorum dayanamıyorum. 30 yaşında başımda beyazlar çıktı. Her hafta benim onu aldattığını iddia ederek bana şırfıntı ve daha nice sözler küfürler ederek eziyor
Eşyaya bağımlılık sizede bulaşmış kocanız bozuldu diye siz de benim diye vazgeçemiyorsunuz.
Hayatınızın değeri bukadar mı

X