Eşimden soğuduğumu düşünüyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hakettiğini düşünüyorum artık kimse yaşattığını yaşatmadan ölmezmiş şimdiye kadar yapmadığım İçin bana bunları yaptı zaten hep elinin altında gördü beni

Hakettiğini düşünüyorum artık kimse yaşattığını yaşatmadan ölmezmiş şimdiye kadar yapmadığım İçin bana bunları yaptı zaten hep elinin altında gördü beni
Hak ettiğini düşünüyorum nasıl bir savunma şeklidir. Kensi değerinizi düşünüyorsunuz. Çok mu zor öncelik olarak çocuklarınızı düşünmek. Hiçbir çocuğun annesinden ayrılma taraftarı değilim ama sizin yanınızda da çok düzgün biyümeyecekler gibi çocuklara üzüldüm sadece

Eşime çok kızgınım çünkü

İlla konuşuyorum onunla diye aramızda çok büyük bir aşk olucak anlamına gelmiyor sadece çok yalnız olduğum İçin sıkıntılarımı ona anlatıyorum onunla konuştuğum zaman kendimi iyi hissediyorum eşim varken gözüm ondan başkasını görmezdi ne yaparsa yapsın bi kere yanlış yapmadım ona ama suan ne yaparsam hakettiğini düşünüyorum yasattıklarımı aklıma geliyor çünkü ve o cezaevinde olduğu süreç zaten kabus yaşattı bana kaynanamlar
Siz ahlaksızlığınıza kılıf buluyorsunuz !!
Hiçbir şey hiçbir kimse ahlakımıza yön veremez. Sizin içinizde var ve yapıyorsunuz. Kimse size zorla eşinizi aldattırmıyor. Ahlakın düzgün olsa ne o kocayı yanında tutarsın ne de fırsatçı arkadaşa meyledersin. Bosanarak kendine temiz bı sayfa açarsın.

Kızlar eski konulardan biliyorsunuz zaten eşim cezaevindeydi 4 gün sonra tahliye oluyor cezaevinden . Ben bu 6 aylık süreçte soğudumu düşünüyorum ondan eski yaptıklarını hatırladıkça ordan çıkacak ama eskisi gibi olmayacağım çünkü orda beni telefonla arayınca bile açasım gelmiyor görüşlerine gidesim gelmiyor. Ama ortada 2 tane çocuk var. Onlara çok üzülüyorum kaynanamlar büyük olanı yurda vereceklerini söylüyorlardı ben çok itiraz ettim günlerce ağladım eşimin çıkacağını öğrenince bu fikirden vazgeçtiler ama bu süreçte psikolojim alt üst oldu hepsinden nefret ettim özelliklede eşimden . Diğer eltimin çocuklarına yıllarca gül gibi baktılar benim çocuklarıma çok haksızlık yapıldı neyse Eşimin bir arkadaşı vardı birseye ihtiyacınız falan varmı gibisinden aradabir hal hatır soruyordu. Son 2 haftadır sadece sosyal medya üzerinden konuşuyoruz aramızda bi yakınlaşma oldu daha doğrusu o benden hoşlanıyor. Ben uzak duruyorum ama biryandan da kendimi tutamıyorum konuşmak istiyorum acaba çok yalnız ve bunalmış bi durumda olduğum İçin mi bilmiyorum ama bi taraftan bana iyi geliyor galiba bende hoşlanmaya başladım ama eşim aklıma gelince vicdan azabı çekiyorum ve ilk defa böyle birsey yaptığım İçin tedirginim çünkü o kadar şey yaşadık iyi yada kötü cezaevinde ona bunu yapmak beni çok üzüyor ama dışarda olsaydı beni aldatmaya devam edecekti diyorum kendi kendime Zaten 4 gün sonra çıkacak pişman olduğunu söylüyor ama bunu zaman gösterecek Gene linç edeceğinizi bilerek yazdım çünkü derdimi birtek buraya anlatabiliyorum .
Bak arkadaşım yaşadığın bunalımlardan sitresten dolayı bir boşluğa düşmüşsün eşinin yaptıkları hiç bir zaman senin yaptığın sadakatsizliği örtmez şuanda evlisin ve iki çocuk annesisin lütfen sonradan pişman olacağın şeyleri yapma eğer eşinden çok soğuduysan sevmiyorsan çocuklarının anlına şunun çocuğu dedittirmeden boşan ondan sonra ne yaparsan yap sizin yaptığınız yanlışların bedelini sadece siz ödemiyorsunuz o suçsuz evlatlarınız da ödüyor istermisin yavrularına Or...nun çocuğu densin aklını başına al şeytanını kov kendine gel çocuklarına iki elle değil dört elle sarıl hem bu dünyanı hem öbür dünyanı anlık zevkler için harcama

Aslında bazı konuları sosyal hizmet yetkilileri veya çalışanları takip etmeli . Mesela bu konuda her iki çocuk istismara açık bir halde büyümeye çalışıyor . Anne sorumsuz , baba sorumsuz …. Aslında çok şey yazmak istiyorum ama neyyyse .
Bu çocukların sizden alınması gerekiyor.
Allah size de akıl fikir versin

Akılsız anne babanın çocuklarına o kadar yazık oluyor ki.. hayat erkekten mi ibaret hanımefendi? Biraz kendi ayaklarınızın üzerinde sağlam basmayı bilin. Yoksa oradan oraya savrulursunuz. Sizin çözümünüz başka bir erkeğe gitmek değil.

Belki de sizi bir olayın tetiklemesi gerekiyordu , gerçekte kim olduğunuzun ortaya çıkması için .
Hapiste olan ve çıkacak bir adam ( neden girdiğini bilmiyorum) bazı hatalar yapmıştır değil mi peki sinirine hakim olamayıp size veya arkadaşının karısına bakan şeref yoksunu insana zarar vermez mi ? Hiç mi korkmuyorsunuz ?
Beni şu dünyada en çok çocuklarıma bir şey olması yıkar , sizin canınızı yakmak için onlara bir şey yapmaz mı ?
Çocuklar benden değil diye düşünüp onlara zarar vermez mi ?
Yanlışınızdan çabucak dönün . Kimse farketmesin. Çocuklarınıza sarılıp , mutlu bir yuva kurun onlara . Baba olmasa da olur . Ama anne olmasa olmaz .

Gerçekten çocuklarıma çok düşkünüm gizli gizli kendi ailemden para alıp hepsini onlar İçin harcıyorum sırf o aileye ağız eğmiyim diye 6 aydır dört duvar içinde sadece çocuklarımla ilgileniyorum eşim cezaevinde olabilir ama bende ondan farksız biyerdeyim bazen onun yerinde bile olmak istiyorum ama bana yapılanlar artık beni çileden çıkarıp yanlış yollara saptırıyor sırf inat olsun intikam olsun diye yapıyorum bazı şeyleri

Aslında bazı konuları sosyal hizmet yetkilileri veya çalışanları takip etmeli . Mesela bu konuda her iki çocuk istismara açık bir halde büyümeye çalışıyor . Anne sorumsuz , baba sorumsuz …. Aslında çok şey yazmak istiyorum ama neyyyse .
Bu çocukların sizden alınması gerekiyor.
Allah size de akıl fikir versin
İyi hatırlattınız, ben bir bildireyim. Bişey çıkar mı bilmiyorum ama bi kontrol edilsin çocuklar.

Gerçekten çocuklarıma çok düşkünüm gizli gizli kendi ailemden para alıp hepsini onlar İçin harcıyorum sırf o aileye ağız eğmiyim diye 6 aydır dört duvar içinde sadece çocuklarımla ilgileniyorum eşim cezaevinde olabilir ama bende ondan farksız biyerdeyim bazen onun yerinde bile olmak istiyorum ama bana yapılanlar artık beni çileden çıkarıp yanlış yollara saptırıyor sırf inat olsun intikam olsun diye yapıyorum bazı şeyleri
Sana zarar vermez mi peki bu adam duyunca

Sana zarar vermez mi peki bu adam duyunca
Duysa verir tabi arkadaşına da zarar verir ben gidip adamla sevgili olmadım zaten sadece dost olarak konuşuyorum ama o bana yakınlaşmaya çalışıyor . Duygusal olarak faydalanmaya çalıştığının tabikide farkındayım dediğim gibi sadece içimde bana yapılanları hazmedemeyip kendimce bu şekilde intikam alıyorum

Duysa verir tabi arkadaşına da zarar verir ben gidip adamla sevgili olmadım zaten sadece dost olarak konuşuyorum ama o bana yakınlaşmaya çalışıyor . Duygusal olarak faydalanmaya çalıştığının tabikide farkındayım dediğim gibi sadece içimde bana yapılanları hazmedemeyip kendimce bu şekilde intikam alıyorum
Çok cahilsin gerçekten , kusura bakma ama . Bir silkelen kendine gel. Çocuklarını ve kendini düşünmek çok mu zor ?

Hadi duygusal boşluğa düştün, insan muamelesi görmediğin için sevgi şefkat gösterene yöneldin istemsizce diyelim, la bari bu sefer seçici ol. Kocanın arkadaşı ne ya ıyk. İyi bişey olsa arkadaşının karısına yürümez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X