EŞİMDEN SOĞUYORUM

Bu pislikten ne eş ne de baba olur. Eskiden böyle değildi diyorsunuz, ya yeteri kadar tanımadan evlendiniz ya da çok iyi rol yapmış. Hepimizin zaman zaman sorunları oluyor ama böyle iğrenç bir hale bürünüp, ağzımızdan salyalar akıtarak etrafımızdakilere küfretmiyoruz. Eşinizin karakteri bu, ne yaparsanız yapın düzelmez

Müsade etmiyorum hep tartışmalarımız oluyor bu yüzden. Şimdi gelince konuşucam ailemin yanında düzgün konuş dicem kesin yine tartışıcaz
Ailenizin yanında düzgün konuşmamalı sadece öncelikle sizinle düzgün konuşmalı kendine saygısı varsa düzgün konuşmalı keşke çocuk konusunda acele etmeseydiniz uslup👎👎👎

Esimden soguyorum dedigine gore daha once yoktu galiba bu lağım ağzı uslubu.

Yani sonradan da ne oldu agzi bozuldu bilemedim. Ki ne olmus olursa olsun sana kufrediyor ailene lanli falan konusuyor daha dogrusu konusamiyor,insanla nasil konusulur bilmiyor..

Bu egitimsiz hadsiz kisiden cocuk yaptigin icin uzulmek yerine bundan sonra ne yapabilirim i dusun.

Karsina çek insanmişçasına sohbet et dertlerinden bahset bir daha olursa asla affetmeyeceginden, ciddiyetinden bahset kararlı ve ciddi dur.
Evet gerçekten yoktu kibardı bana karşı aileme karşı sanırım evlilik ilerledikçe gerçekleri görmeye başlıyorum inşallah yanlış düşmüyorumdur inşallah eşimin bu hali geçicidir. Birazdan gelicek konuşucam inşallah tartışma çıkmaz çıksa da konuşucam sustukça ilerliyor çünkü

Bu pislikten ne eş ne de baba olur. Eskiden böyle değildi diyorsunuz, ya yeteri kadar tanımadan evlendiniz ya da çok iyi rol yapmış. Hepimizin zaman zaman sorunları oluyor ama böyle iğrenç bir hale bürünüp, ağzımızdan salyalar akıtarak etrafımızdakilere küfretmiyoruz. Eşinizin karakteri bu, ne yaparsanız yapın düzelmez
Sanırım evlilik ilerledikçe görücem gerçek yüzünü ama gelince konuşucam şimdi çok utandım teyzemin yanında

Boyle hakaret,kufur etme potansiyeli olan erkege haddini bildirmeyince devami geliyor. Alttan almayin sizinle sadece ailenizin yaninda degil kimse yokken de boyle konusmamali. Bu uslup normal degil.

Müsade etmiyorum hep tartışmalarımız oluyor bu yüzden. Şimdi gelince konuşucam ailemin yanında düzgün konuş dicem kesin yine tartışıcaz
bence sadece ailenizin yanında değil baş başa da olmasanız böyle konuşmamalı.İnsanlar değişmez eşiniz önceden de böyle biriydi bu uslubu vardı siz de biliyordunuz bence.Belki şuan ailevi sıkıntıları var belki hamıle olmanızı kabullenemedi bilmiyorum sadece daha sık dile getirdiği için rahatsız olmuşssunuz.Kesinlikle tavrınızı koyun net ve sert bir uslupla .Saygıyı kaybettiniz mi zor toparlanır o evlilik.Burda sizin duruşunuz önemli size böyle konuşmaması gerektiğini öğretin.Gerekirse hiç konuşmayın hatta.Tartışmaktan da çekinmeyin.Siz geri durdukça sorununuz çözülmeyecek yüzleşin koparsa da kopsun

Hamile kalınca elde görüp gerçek yüzünü göstermeye başlamış demek ki...
Şimdi şöyle okkalı bir had bildirmezseniz ileride duyacaklarınızın beş beter olacağını düşünüyorum.
Evet bende şimdiden engellemezsem ilerde çok üstüme gelir diye düşünüyorum gelince konuşucam

Evet biz evlenirken onun ailesi hiçbir yardımdan bulunmadı düğünüme kadar ailem yardım etti tabi sonradan ödedik borçları ama o kadar şeye rağmen ben ailesine hiç saygısızlık yapmadım çok üzülüyorum
Aılesı veya ailen sıze maddi yardım yapmak zorunda degıl zaten. Maddı yardım yapan saygıyı hakeder diye bırsey de yok.
Senın yapman gereken aılesıne sonsuz saygı duymak degıl, bu kufurbazla en basta evlenmemek olacaktı, evlenmıssın. Su saatten sonra o leş agzı duzelır mı, bence duzelmez.
Allah akıl fikir versin ona ne dıyım

bence sadece ailenizin yanında değil baş başa da olmasanız böyle konuşmamalı.İnsanlar değişmez eşiniz önceden de böyle biriydi bu uslubu vardı siz de biliyordunuz bence.Belki şuan ailevi sıkıntıları var belki hamıle olmanızı kabullenemedi bilmiyorum sadece daha sık dile getirdiği için rahatsız olmuşssunuz.Kesinlikle tavrınızı koyun net ve sert bir uslupla .Saygıyı kaybettiniz mi zor toparlanır o evlilik.Burda sizin duruşunuz önemli size böyle konuşmaması gerektiğini öğretin.Gerekirse hiç konuşmayın hatta.Tartışmaktan da çekinmeyin.Siz geri durdukça sorununuz çözülmeyecek yüzleşin koparsa da kopsun
Konuşucam dünden beri moralim çok bozuk çünkü birazdan gelecek hiçte baskın bir yapım yok ama konuşucam

Daha cocuk doğmamış ki ne biliyorsunuz önem vereceğini. Umarım çocuğa da böyle bağırıp küfür etmez durup dururken.
Çocuklara davranışı çok yumuşak görüyorum parktaki çocuklara çikolatalar alır dağıtır yeğenlerine karşı da çok farklı yumuşak davranır öyle düşünüyorum

Çocuklara davranışı çok yumuşak görüyorum parktaki çocuklara çikolatalar alır dağıtır yeğenlerine karşı da çok farklı yumuşak davranır öyle düşünüyorum
Parkta gördüğü insanlara bağırmıyordur ya da yeğenlerinin anne, babasına ama size bağırıyor ve küfrediyor. Yani dediginiz şeyler bir kanıt olamaz eşinizin belli ki bir sinir ve yanlış anlama problemi var.

Parkta gördüğü insanlara bağırmıyordur ya da yeğenlerinin anne, babasına ama size bağırıyor ve küfrediyor. Yani dediginiz şeyler bir kanıt olamaz eşinizin belli ki bir sinir ve yanlış anlama problemi var.
Evet çoğu şeyi yanlış anlar sonra da sen açık konuşmuyorsun der

Çok sinirliyim ve buraya yazmak istiyorum. 2 Yıllık evliyim 8 haftalık ta hamileyim ilk hamileliğim. Eşim dün telefonda bana hamile olduğum için vitamin haplarını iç unutmuyorsun demi dedi bende yok unutmadım içiyorum dedim. Ona göre ben bu lafımı ona terslenerek söylemişim. Bana benimle düzgün konuş ağzına sıçarım senin dedi bende durup dururken n’oluyo ya dedim ağlamaya başladım ne halt yersen ye dedim bende sinirlendim durup dururken öyle diyince. Teyzem de vardı yanımda oda duydu ağlamaya başladım oda n’oluyo ne için tartışıyorsunuz falan dedi bende anlattım. Baya ağladım gözlerim şişti. Aradı açmadım teyzemi aramış telefonu ver demiş bende konuşmak istemiyorum sakinleşince arasın dedim. Teyzeme de ters konuşmuş telefonu ver len falan demiş. Çokta sinirlendim ve soğudum evliliğimizde ara sıra böyle aptal konular için tartışırız zaten zamanla soğumaya başladım. Az önce de tv bakıyordum telefon yanımda duruyordu. Telefon çaldı açtım eşim az önce aradım niye meşgule attın diye kızdı bende telefon hiç çalmadı ki meşgule atayım dedim oda benle daşşak mı geçiyon dedi utancımdan kızardım çünkü telefonum bozuk olduğu için sesi dışa verip konuşuyordum yanımda teyzem de vardı duydu ne biçim konuşuyosun teyzem Yanımda dedim bişiler dedi kapattım. Çok üzülüyorum bide hamileyim bazen pişman oluyorum evlendiğim için hep ailemin yanında genelde tartışıyoruz en sevmediğim şey. Ben ne yapmalıyım nasıl

X