Eşime bu durumu nasıl söyleyebilirim?

Cileklidon_

🍓🍓
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
1.265
7.501
25
Konu ile alakalı değil ama merakıma yenik düştüm polis mi bekçi mi eşiniz diğer konuda polis demiştiniz diye hatırlıyorum. 2 haftalık falan evlilikte bu hale geldiyseniz ilerisi daha vahim bence hiç kıvırmadan direk söyleyin bak sana diyorum mide önemli hem koku yapmaya başladı ise ileriye gidiyor deyin.
Bekçi canım daha alışamadım bekçi demeye 😆 dilim dönmüyor pek sevmiyorum bu mesleği

yesilsoda87

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2020
40
42
Merhaba,
Bu bir insanlık hali, hepimizin başına gelebilir. Sizin de başınıza gelebilir, eşiniz uyarabilir sizi.
Ki eşi olarak ilk söz söylemelisiniz bence, başka birinden duyarsa özsaygısı zedelenebilir.
Ağız temizliğini yaptığı halde geçemeyen koku varsa ; çürük dişi, karaciğer problemi, mide problemi ( reflü-gastrit-ülser ) olabilir. Sağlık konusuna yoğunlaşarak ifade edebilirsiniz. Mutlu günler :)

M I N E R V A

İzaha gerek yok, gördünüz yürüdüm çıktım. 🚶🏻‍♀️
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2017
3.618
9.657
Sağlık sorunundan ötürü biri nefesimin koktuğunu söylese; utanmam, gücenmem, zoruma gitmez veya kırılmam. Açık ve gayet normal bir tavırla, "Mide problemin ağız kokusu yapıyor, daha ciddi sorunlara da yol açabilir," derim.

bensiz_sewme

Guru
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2009
220
18
33
Soyleyemiyorsaniz ben size bi ilaç ismi vereyim gidin doktora yazdirin sonra bana dua edersiniz. Midem sürekli yanar ne yesem ne içsem. Baharat kokusu aldığım an midemde alevler çıkıyor ta genzime kadar geliyor o acı su. Hele hamilelikle birlikte yemek yemekten nefret eder oldum. Geçen hafta bi ilaç yazdı doktor, ben aylardır boşuna yasiyormusum dedim . Üstelik maşallah diyim 2 günde bir içmem bile yetiyor. Ve hamilelikte kullanılacak kadar güvenli bi ilaç
Bana da yazar msnz?

3 tam 1 robot

bu kış da efkarlıyım...
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2011
5.273
21.001
Konu ile alakalı değil ama merakıma yenik düştüm polis mi bekçi mi eşiniz diğer konuda polis demiştiniz diye hatırlıyorum. 2 haftalık falan evlilikte bu hale geldiyseniz ilerisi daha vahim bence hiç kıvırmadan direk söyleyin bak sana diyorum mide önemli hem koku yapmaya başladı ise ileriye gidiyor deyin.
Polis yardımcısı mahalle muhafızı gibi şeyler görmüştüm geçen twitterda :)

piremses1471

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2020
232
186
22
Ben eşime ilimizde disimizi fircalamadan opusemeyiz derdim , ben fircalayinca oda mecburen fırçaları, disimizi arasındaki ekmekler ağzımıza girer diye korkuturdum , 1 yıl boyu bir gün bile fircalamadan opmedi