Esime cinsel hayatımızla ilgili gerçeği söylemem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kadın orgazmının oluşmamasının birçok nedeni var. Tamamen eşinizden kaynaklı olsa hiç olmazdınız zaten. Ayrıca senden mi benden mi yoksa ilişkimizdeki nedenlerden mi? Yani konunun bir çok ayağı varken eşinizin bu söylemi onda zaten var olan yetersizlik duygusunu gösteriyor. Eşinizin bunun üzerinde çalışması gerekir. O ithamlarsa çok çok çok haddi aşan şeyler. O ithamlara karşı lütfen çok net tavrınızı koyun

Eşimle geçen konu birden açılınca ilk defa bu tarz şeyler konustuk. Özür dileyerek anlatıyorum. Ama kimseye arkadaşlarıma vs anlatamam o yüzden burdan soruyorum özür dilerim tekrar.. eşime konu konuyu açarken cinsel iliskimizde her zaman olmadığımı bazen olurken bazen sadece etkilenerek kaldığımı söyledim. Kendisi de ben sana yetmiyorum demek ki falan tarzı şeyler söyledi.. 3 defa da 1 kere oluyorum falan dedim. Biraz daha özel şeyler konustuk.. o da baya alındı sanırım.. şimdi ise çok soguk davranıyor. Diyor bir insan bir insana yetmiyorsa insan başkasına yönelir napicax yani olmuyorsan ne yapicam ne yapmalıyım vs diyor. Bende diyorum illa her ilişki de olmam mi gerekiyor vs bu kadar konu uzaması ve konuşulması beni cok rahatsız etti. Bende geçen anneme gittim bir gece kalmaya ertesi gün eltimle gezmeye gidecektik kasaba da oturduğumdan annemde kalsam daha rahat olacaktı annem ve eltim şehirde. Kendisi tamam olur demişti. Şimdi diyor gittin kaldın annende evde epilasyon yapmıştım ertesi gün gitmiştim diyor epilasyon yaptın gittin falan .. ima da bulunuyor çok kırıldım yani kısaca benim dedigimden kendisinin bana yetmediğini vs düşünüyor. Gidiyim annemde kalayım bir süre falan dedi kendiside çok üzgün ve kafası karışık. durumu nasıl çözebiliriz ne yapmalıyız? Lütfen alaycı ve kırıcı yorum yapmayin . Aşırı detaylara girmeden bu şekilde anlatabildim umarım anlaşılır olmuştur.

Kötü bir şey dememişsiniz eşiniz alıngan davranmış. Bence konuyu ima eder ya da açarsa ben konuşmak istemiyorum diyip kapatın.

Her ilişkide kadin Her zaman olmalı sizce? Benim her zaman olmayıp bazen olmam anormal mi?
Bir buçuk yıllık evliyorum ben toplasan 10 kez olmamisimdir eşim hep sorar ama yalan söylerim bende mi problem var biliyorum destek almam gerekiyormus ama utandigimdan gitmiyorum birde vajinismusum vardi belki de ondan ama yendim ama yine aynı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X