Eşimin ailesi ile başım dertte :(

Merhaba arkadaşlar artık çok doldum ve ikinci bir görüş almak adına konu açmaya karar verdim. Eşimle 5 yıllık sevgililik sürecinden sonra geçtiğimiz yaz evlendik.eşim babası ile ortak iş yapıyor.Eşim ailedeki tek erkek çocuk. Bu sebepten ailesi düğününe özendi takısını herseyini yaptılar.sorun şu ki evlenmeden önce babası eşime ev aldı normalde ailesi ilçede yaşıyor ama nasılsa şehirdeki ev boş diye ve ben yokum diye kıs aylarında 3 sene aldıkları evde oturdular. Ve bu evde oturdukları için eşim tüm beyaz eşyaları tv oturma Odası vs aldı ben sadece halı perde yatak Odası ve salon Takımı alarak gelip oturdum.eski akışkanlık olsa gerek her ay iki kere gelip bir hafta olacak şekilde kalmak istiyorlar. Bu durum artık içinden çıkılmaz bir hal aldı eşim konuştu uyardı en son kavga ettik açıkça biz yeni evliyiz diye uyardık bu ara gelmiyorlar. Ancak bu seferde günde 5 kez arayarak herseyi sorma durumu oluştu harcadığımız her paraya evime aldığım herseye karışıyorlar eşim ailesiyle görüşmek istemediğini söyledi en son bugün kv arayıp ağladı özür diledi sonrada aldığımız robot süpürge için hesap sordu hafta sonu şehir dışına gezmeye gitmiştik onu sordu her gün dışardasınız diyor yani şaka gibi kavga ettik olmadı konuştuk olmadı uyardık olmadı bu insanlara karşı nasıl davranmalıyım? Sorunun temelinde ortak iş yapılması yatıyor bunun farkındayım. Sürekli beni ve eşimi kontrol etmeye çalışıyorlar artık bunalıp çığlık atacağım yardım :KK43:
Sen kendine sıkıntı cikarmaya çalışıyorsun galiba bırak mesafeli olsunlar napcaksin sen git gel insanoğlu farklı karakterde onlar da öyledir öyle kabul edeceksin ne diyeyim Rabbim başka dert vermesin

X