Eşimin ailesi takılarımı çaldı..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mutlulukarayiciii

Her yerim ağriyi
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2020
611
1.077
Merhabalar ben 6 aylık evliyim. Düğünümüzden 20 gün önce bir akrabanın düğününe gitmek üzere hazırlandık eşim takıları verdi takmam için (onlarda kalıyor). Taktım ama bileziklerin farklı olduğunu farkettim çünkü kollarımı boyadı ve simleri dökülmüştü. Bilezikler sahteleriyle değiştirilmiş çünkü, kuyumcuya gittik şüphelendiğim için kuyumcu sahte olduğunu söyledi. Başımızdan aşağı kaynar sular döküldü. Hemen polise gittik zaten bu sırada eşim ve ailesi arasında tartışmalar başladı. Yerini bilenler sadece eşim, annesi ve babası. Kendi ailesinden biri almış bariz. Polis olayı çözemedi üstelik ortaya çıkarsa işler çok kötüye gider sizin dedi. Sonra benim ailem çok sinirlendi bu duruma neden böyle bir şey yaptınız dedi annem suçlayarak konuştu. Onlar tabiki kabul etmediler çok kavgalar ettik hastaneye bile kaldırıldım bu olaylar yüzünden. Bi ara bizi bile suçlamaya kalktılar. Annem kesinlikle bu düğün olmayacak dedi ayrıldık. Sonra eşim beni ikna etti anneme yalvardık bi şekilde kabul ettirdik düğünü iptal ettirmedik. Evlendik. Okadar kavgaya rağmen yüzsüz ailesi bir şey olmamış gibi davranmaya devam etti. Eşimle babasının işi ortak birlikte çalışıyorlar. Ağzı bozuk çok terbiyesiz bir adam. Eşime çok fazla baskı yapıyor sürekli küfrediyor. Aramızı bozmak için elini ardına koymuyor. İlk 3-4 ay bizim evde yemek yedik haftada 4-5 kez. Hem kahvaltı hem akşam yemeği. Sürekli çat kapı geldiler hiç rahat bırakmadılar. Evliliğimden hiç bir tat almadım. Her şeyi zehir ettiler. Kayınpederle kayınvalidem anlaşamıyorlar istinasız 50 kere kavga ettiler evimizde itiş kakış. Hep huzursuzluklarını bize taşıdılar. Sonunda büyük bir tartışmaya girdim onlarla artık evime gelmiyorlar kesinlikle istemiyorum. Eşimden soğuma noktasına geldim. Çokta severek evlendik. Sürekli bana laf sokuyorlar hiç durmadan rahatsız ediyorlar telefonla. Kayınvalidem günde yüz kere arıyo 'nerdesiniz buraya gelin napıyonuz' bıktırdılar artık. Telefonu açmazsak kapımıza geliyor. Bazen saat erken olduğu için uyuyor oluyorum. Eşim kapıyı açınca yatak odama geliyor kalkmadın mı daha diye.Eşimle oturup rahatça yemek bile yiyemiyorum. Eve geldiği andan itibaren aramaya başlayıp iş buyuruyor babası. Çok sıkıldım. Eşimin tatili hiç bir şeyi yok. Eşime işini ayırmasını söylüyorum sürekli bu evden taşınalım diyorum onların uzağında olalım diyorum. İyi para kazandığı için kabul etmiyor ama ben çok yıprandım. Kirada oturuyoruz paraya ihtiyacımız var zaten bileziklerimiz gitti diyor. Kendi annemin evinde ne kadar huzurluydum zerresi kalmadı. Ne yapacağımı bilmiyorum hala evime gelmek istiyorlar kabul etmediğim için eşime küfredip hakaret ediyorlar. Annesi arada bi geliyor ona bir şey demiyorum ama kayınpederim bana şıllık bile dedi onu kesinlikle eve almıyorum. Napıcam çok sıkıldım mutlu olamıyorum bu şekilde😞

Ay okuyunca ben bile sinirlendim. Kimseye güvenmiceksiniz işte.. Keşke altınlarınızı bi bankaya filan yatırsaydınız.. Biz de eşimle çok uzağa taşındık tayini nedeni ile ve ailesi altınlar bizde kalsın dediler ben asla kabul etmedim kendimle götürdüm bankaya yatrdım.. Ve ayrıca ne kadar uzak olursanız o kadar iyi.. uzak durun böyle insanlardan.. Ve kp aşırı gıcık oldum.

Ay okuyunca ben bile sinirlendim. Kimseye güvenmiceksiniz işte.. Keşke altınlarınızı bi bankaya filan yatırsaydınız.. Biz de eşimle çok uzağa taşındık tayini nedeni ile ve ailesi altınlar bizde kalsın dediler ben asla kabul etmedim kendimle götürdüm bankaya yatrdım.. Ve ayrıca ne kadar uzak olursanız o kadar iyi.. uzak durun böyle insanlardan.. Ve kp aşırı gıcık oldum.

Ne kadar iyi yapmışsınız. Çok pişmanım bankaya attırmadığım için. İnsan beklemiyor ailesinden işte 😞

Sizin adınıza çoküzüldüm inşallah bir şekilde geri gelir altınlar ama neden sizde değil de kayinvalideniz de kaldı ki altinlariniz :KK43:

Ben istedim ama vermediler. Hatta bir çok düğünde takmama bile izin vermediler. Sadece 2 düğünde taktım takılarımı. Büyük ihtimalle sahteleriyle değiştirdikleri için vermek istemediler

Nasıl ya. İnsan evladının takısını çalar mı. Nasıl yaratık bunlar ya..
Normal bi insan, o altınlar buraya gelecek der kapatırdı konuyu. Eşiniz ah gitti vah gitti modundaymış. Ben işin içinde eşiniz olduğunu da düşündüm nedense..

Nasıl ya. İnsan evladının takısını çalar mı. Nasıl yaratık bunlar ya..
Normal bi insan, o altınlar buraya gelecek der kapatırdı konuyu. Eşiniz ah gitti vah gitti modundaymış. Ben işin içinde eşiniz olduğunu da düşündüm nedense..
Kesinlikle katılıyorum normal bi insan evladının takısına göz dikemez. Eşim ailesi olduğundan fazla sesini çıkaramadı bide işimiz ortak bozulsun istemedi ama çok kızıyorum ona bu konuda. Her türlü zarar gelir ailesinden...

Kesinlikle katılıyorum normal bi insan evladının takısına göz dikemez. Eşim ailesi olduğundan fazla sesini çıkaramadı bide işimiz ortak bozulsun istemedi ama çok kızıyorum ona bu konuda. Her türlü zarar gelir ailesinden...

İnsan her türlü yaygarayı koparır, koparmalı da böyle bir durumda.. İş de bozulsun. Hırsız insanla iş mi yapılır. İğrenç insanlar ya, hırsızlar.
Düğünden 20 gün önce falan dediniz ya, düğünde naptılar? O altından bozma çakma şeyleri mi taktılar yine?

Bariz onların yaptığı belli fark edilmicek bir şekilde aynı modelle değiştirdiler anladığım kadarıyla. Gerçekten ayıp, hadi olan oldu bitti eşinin haberi yoksa ona yüklenme, evliliğin ilk zamanları aileler sorunlar çok oluyor daha yeni evlisin tadını çıkar, esin de uzak tutsun biraz onları yahu.

İnsan her türlü yaygarayı koparır, koparmalı da böyle bir durumda.. İş de bozulsun. Hırsız insanla iş mi yapılır. İğrenç insanlar ya, hırsızlar.
Düğünden 20 gün önce falan dediniz ya, düğünde naptılar? O altından bozma çakma şeyleri mi taktılar yine?
Evet en acısıda o. Sahteleri taktırdılar. Ve eşim bütün altınları çalışarak yaptı borçsuz bi şekilde. Bütün emeği gitti çok üzüldü baya da ağladı. En başta polise şikayette bulundu ama polis babasını hedef gösterdi. etrafa da rezil olmaktan korktu kendi annesi babası olduğundan ört bas oldu olay

Bariz onların yaptığı belli fark edilmicek bir şekilde aynı modelle değiştirdiler anladığım kadarıyla. Gerçekten ayıp, hadi olan oldu bitti eşinin haberi yoksa ona yüklenme, evliliğin ilk zamanları aileler sorunlar çok oluyor daha yeni evlisin tadını çıkar, esin de uzak tutsun biraz onları yahu.
Evet tıpkısı modelin. Simli kumlu kumlu bir görüntüsü vardı aynısından almışlar. Şuan uzak durmaya çalışıyoruz ama eşimi zayıf buluyorum bu konuda ben kendi çabamla uzak tutuyorum onları😞

Evet en acısıda o. Sahteleri taktırdılar. Ve eşim bütün altınları çalışarak yaptı borçsuz bi şekilde. Bütün emeği gitti çok üzüldü baya da ağladı. En başta polise şikayette bulundu ama polis babasını hedef gösterdi. etrafa da rezil olmaktan korktu kendi annesi babası olduğundan ört bas oldu olay

Bu aslında size de bizzat oğullarına atılmış bi kazık.
insan böyle anne babaya küser. Ne işinde çalışır ne selam sabah eder.
çok ayıp vallahi yazık ya.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X