Eşimin ailesi yüzünden sorunlarımız arttı

Sormayın ben de bir duygulanıyorum bir duygulanıyorum. Kafalarını kapatıp kendilerine muhafazakar diyorlar yemedikleri halt yok
Muhafazakârlar kusursuz insanlar değiller hatırlatırım! Hatalar tüm insanlık içindir. Bunun çağdaşı muhafazakârı yok.

Benim eşim babasıyla beraber çalışıyor.
Herkes kapını kapat muhatap olma demiş ama gelir ortak. Eşi babasının yanında çalışıyor. Ayrılıp kendine başka iş bulmadığı sürece sıkıntı bitmez.

7 senedir neyin ne olduğunu anlamamış görmemiş duymamış olamazsınız. Nikah günü mü tanıdınız öğrendiniz bu aileyi? Çözüm basit eşiniz babasının işyerini bırakıp başka iş bulacak siz de bir işe girip birikim yapacaksınız.

Sormayın ben de bir duygulanıyorum bir duygulanıyorum. Kafalarını kapatıp kendilerine muhafazakar diyorlar yemedikleri halt yok
Kafayı kapatmışlar da uçkurları açık kalmış, tövbe yarabbim.

En doğru şey Çocuk yapmamak sanırım

Dizi senaryosu gibi inandırıcı gelmedi bana konu malesef.
Yok kız var böyle tipler, çevremde tecrübe ettiğim için hikaye bana geçti. Siz halis dindarlara denk gelmişsiniz, bunlar habis olanlar. Halislerin de adını batırıyorlar, üzülüyorum.

Evinize gelmelerine bi set çekin öncelikle. 3 gelmek istiyorsa bir gelsinler. Programımız var dışarı çıkacağız vs. Hatta değişik gelecek belki ama onların gelmesini engellemenin iyi bir yolu da sizin onlara gitmeniz. Arayın çarşamba size geleceğiz diyin. Böylelikle 3 günü kurtarmış olursunuz. Ne zaman kalkacağınıza da siz karar verirsiniz. Gittiğinizde bu muhabbetlere girmeyin, aaa bizde ayıptır böyle şeyler konuşulmaz diyip bi iki susturun. Sizin yanınızda daha bi mesafeli olacaklardır böyle böyle

Allahtan muhafazakar bir aileymiş yoksa aman Allahım ülkede ellemedik insan bırakmazlarmış.Sen çok dahil olma yorum yapma sık sık gitme o zaman olayların icinde de olmazsin

Bunu baska konuda daha yazmıştım. Insan illa ailesi gibi mi olmak zorunda. Ailemle hic alakam yok. Muhafazakar, dindarlar. Ben ise tam tersleriyim. Düşüncelerimiz de hep ayni olmaz. E böyle olan bir ben mi varim?

Allahım her seyrde bu başlık nedir gelinler olarak kayınvalılelerden cektıgımız

Bunu baska konuda daha yazmıştım. Insan illa ailesi gibi mi olmak zorunda. Ailemle hic alakam yok. Muhafazakar, dindarlar. Ben ise tam tersleriyim. Düşüncelerimiz de hep ayni olmaz. E böyle olan bir ben mi varim?
Olmak zorunda değil ama set çekmediği için eve yansımasına izin veren biri olduğu için ben benzediklerini düşünüyorum.
Sizin aileniz hoşunuza gitmeyen şeyleri evinize yansıtıp dursa hop dur derdiniz bence.

2 ayda mi yasandi bu kadar olay ?
Peki esinizin degilde sizin ailenizde bu olaylar olsaydi siz ne yapardiniz?

Kalmadı böyle muhafazakar aileler maşallah. eşinden yana bir sıkıntı yoksa diğerleri ile ilgilenme duyma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…