Eşimin anlamsız arayışları

Merak edecek başka konu mu bulamadı anlamadım ne anlamsız merak🤣

-Varsa- ilgilendigi kadina direkt soracak kadar samimiyetinin olmasi daha mi iyi? :KK53:
Kadın düşmanlığı yapma bi kere de , bi sus be bacım :63:
59775723-86B0-4747-B181-5E23FBEE8C0C.jpeg

Merhaba bayanlar 32 yaşında çocuklu bir bayanım. Eşimle aramızda herhangi bir sorun yok. Dün telefonunda kadınların cinsel yönden ne tür penis sevdiklerine bakmış yorumları okumuş. Sordum başka kadınlardan sanane bana sorsana diye çıkıştım. Benim seninle sorunum yok ki dedim. Sevmiyorum böyle şeyleri. Acaba hayatında başkası mı var? Veya biri ona öyle bir imada mı bulundu da kendisini yetersiz görüp bakma gereği duydu?çok sinir oldum
Yahu kendiniz yazmışsınız ondan kaynaklı problem oluyor cinsel hayatımızda diye. Adam belki sizin için araştırmıştır.

Konuyu okurken penis türlerini araştırdım. Eşim arama geçmişime baksa ne düşünür acaba😂😂😂

Kendisi özellikle yazmış bunu bizim ilişkimizde evliliğimizde bu tarz şeyler yok benim iş yerimdeki erkek arkadaşlarımdan beni kıskanan onlarla yemekhanede aynı masaya oturmamdan bile rahatsız olan birisi kendisine de dikkat edecek
Siz karşılıklı sıyırmıssınız bacım.. ne özel alan var ne saygı ne güven azıcık sevgi sandığınız ne varsa ona sığınmışssınız. Arama geçmişime bakılmasını da asla istemezdim korkunc yahu bşreysiniz ikiniz de bir de bundan anlam çıkarmak? Ne yazsın Google a " iclal45" ne tür penislerden hoşlanır?" mı :KK70: belki kendi özgüvensizliği belki merak falan filan karşılıklı birbirinize hayatı dar etmeyin
bilemiyorum Altan bilemiyorum sabırlar diliyorum

Merhaba bayanlar 32 yaşında çocuklu bir bayanım. Eşimle aramızda herhangi bir sorun yok. Dün telefonunda kadınların cinsel yönden ne tür penis sevdiklerine bakmış yorumları okumuş. Sordum başka kadınlardan sanane bana sorsana diye çıkıştım. Benim seninle sorunum yok ki dedim. Sevmiyorum böyle şeyleri. Acaba hayatında başkası mı var? Veya biri ona öyle bir imada mı bulundu da kendisini yetersiz görüp bakma gereği duydu?çok sinir oldum
cok mu gerekiyordu yuzlesmeniz, bence boyle meseleler icin yuz goz olmaya degmez.

Ama şimdi size de nasıl soracaktı ki ? "Hayatım, ne tür penislerden hoşlanırsın?" mı diyecekti ? Penis türü ve hoşlanma konusunda da birisi beni aydınlatabilir mi, tam olarak neyden bahsediyoruz burada 😅 Penis değiştirilebilir bir şey değil diye biliyorum ama...

Yani insan bazen acayip acayip şeyler merak edebilir ne bileyim, başka birisi olsa bu kişi hakkında ilk merak edeceği şey o kişinin hoşlandığı cinsel organ tipi olmazdı herhalde, anlamsız geldi bana.

(Arama geçmişimi silmeye gidiyorum.)

Ay valla bende şimdi merak ettim araştıracağım. Umarım kocam yanlış anlamaz 🙈😅😅

İş yerinde günlük haber sitelerini takip ederim bazen ilginç yazılar çıkıyor merak edip okuyorum, eşinizin okuduğu tarzda çok konu araştırıp okumuşumdur. Geçen gün burada bir konu vardı orada bir üye gömülü penisten bahsetmişti merak edip baktım ne var bunda? Eşim gün içerisinde okuduğum yazılar için bana çıkışsa ne oluyoruz derim.

Eşiniz de merak edip okumuştur herşeyi kendi üzerinize yormayın. Ayrıca eşiniz hangi penis sence daha iyi diye sorar mı sizce bu soruyu mantığınız alıyor mu? Ben eşime gidip vajina resimleri gösterip hangisi daha iyi dememle aynı şey

X