Eşimin annesi illallah ettim

carolinex

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2016
32
15
Merhaba arkadaşlar
10 yıllık evliyim 3 çocuğum var eşimle severek evlendik iyide anlaşıyoruz gel gorki annesi çok tuhaf bir kadın (bana göre) sizlerdende fikir almak istiyorum. Ortanca çocuğum 2 yaşında bütün gün uyumadı ben bebekle ilgilenirken akşam üzeri altkatimda oturan kayinvaldeme inmek istedi abisiyle. Bir ağlama sesi geliyor anlam veremedim ilk bebeğin altını degistiriyordum. Çocuğu bı getirdi eve ağlata zirlata çocuğun saçını bu soğuk havada sıfıra vurmuşlar kayinpederimle. Zaten uyku sersemi yorgun olan çocuğa bunu yaptın hadi ben essek basimiyim bu çocuğun annesi kim? Bana sormadan saçını kesiyorsunuz? Bu ve buna benzer daha nicelerine katlandim 10 yıldır eşimle tek tartışma sebebimiz annesi. ama artık katlanamiyorum arkadaşlar bana bı akıl verin. İyilik etmiş iyi niyetliymis. Eşimde eline sağlık dedi. Hep boyleler 10 yıldır Allah aşkına sizin cocugunuza yapılsa sizin tepkiniz ne olurdu?

Kocanda dahil hiç birinde zerre akıl yok mu? Sorulmamasını geçtim, kışın çocuğun kafası sıfıra mı vurulur? Kusura bakma ama sorun sadece anası değil, asıl sorun kocasının kafasızlığı.
Malesef akil sağlığının yerinde olmadığını düşünüyorum bende artık. Ama 3 çocuk bı koca. Ne yapacağımı sasirdim. Saygimida yitirdim ağzıma ne gelirse saydiriyorum soylemedigim laf kalmadı 1 hafta sonra hiç bişey olmamış gibi evime geliyor beni kahvaltıya çağırıyor sanki çok iyi biriymiş gibi benimle iyi geçinmeye çalışıyor! manyak!

ay yok artık. babannesine giden çocuğum bu şekilde gelse ortalığı birbirine katarım. burada başka saç konuları da açıldı kökü sizde yine uzar dedik ama bu başka bir şey. siz ne tepki verdiniz
Bagirdim çağırdım tabiki hatta ilk kez kalbime sancı girdi. Esimede söyledim bir kez daha benim haberim olmadan çocuklarıma bişey yaparsanız 3 çocuğuda düşünmem bosanirim. Böyle huzursuz yaşayacağıma huzurumla yasarim

Zaten alt alta oturmakla iç içe oturmak arasında ne fark var ki? Benden habersiz böyle birşey olsa ortalığı kaldırırım havaya tabi ki.
Bir süre de çocuğu göremez. Eşim baskı yaparsa hepsi hakkında koruma kararı aldırırım kendime valla 🤣 o nedir yaa cidden.

Zaten alt alta oturmakla iç içe oturmak arasında ne fark var ki? Benden habersiz böyle birşey olsa ortalığı kaldırırım havaya tabi ki.
Bir süre de çocuğu göremez. Eşim baskı yaparsa hepsi hakkında koruma kararı aldırırım kendime valla 🤣 o nedir yaa cidden.
Kaldırdim da olan çocuklara oluyor işte huzurumuzu bozup gidiyor evine. Çocukları da gostermedim belli bir süre. Akillandi dedim ama akillanmamis

Malesef haklısınız. O burnu bir gün koparacagim ama ne zaman bilmiyorum
Bu müthiş ikili ana oğula bir daha çocuk doğurmayın artık. İki yaşında bir bebek ortanca çocuk olmuş. Bebekler sürekli ellerinin altındaysa böyle her şeye de burunlarını sokarlar işte.

Çocuğumun saçları papaza döndü cesaret edemiyorum üşür diye kesmiyorm bune hadsizlik ya tavrını biraz belli etmelisin eşin yokken söyle cekiniyosan yapmayın benden habersiz diye hamileyken kaynanam kızın olursa hemen kulağını delicem küpe takalım dedi hayır tabiki eczane ne güne duruyor dedim 1 2 gün surat astı assn sıkıntı yok benim eşimde aşırı anacı babaci bu arada

Merhaba arkadaşlar
10 yıllık evliyim 3 çocuğum var eşimle severek evlendik iyide anlaşıyoruz gel gorki annesi çok tuhaf bir kadın (bana göre) sizlerdende fikir almak istiyorum. Ortanca çocuğum 2 yaşında bütün gün uyumadı ben bebekle ilgilenirken akşam üzeri altkatimda oturan kayinvaldeme inmek istedi abisiyle. Bir ağlama sesi geliyor anlam veremedim ilk bebeğin altını degistiriyordum. Çocuğu bı getirdi eve ağlata zirlata çocuğun saçını bu soğuk havada sıfıra vurmuşlar kayinpederimle. Zaten uyku sersemi yorgun olan çocuğa bunu yaptın hadi ben essek basimiyim bu çocuğun annesi kim? Bana sormadan saçını kesiyorsunuz? Bu ve buna benzer daha nicelerine katlandim 10 yıldır eşimle tek tartışma sebebimiz annesi. ama artık katlanamiyorum arkadaşlar bana bı akıl verin. İyilik etmiş iyi niyetliymis. Eşimde eline sağlık dedi. Hep boyleler 10 yıldır Allah aşkına sizin cocugunuza yapılsa sizin tepkiniz ne olurdu?
Esiniz orta yolu bulmalı.Devamli annem haklı dememeli.Birde imkaniniz varsa aile apartmanlarinda oturmayın.

X