Eşimin annesi illallah ettim

Bagirdim çağırdım tabiki hatta ilk kez kalbime sancı girdi. Esimede söyledim bir kez daha benim haberim olmadan çocuklarıma bişey yaparsanız 3 çocuğuda düşünmem bosanirim. Böyle huzursuz yaşayacağıma huzurumla yasarim
Böyle tiplere senden boşanırım diye uyarmadan direk boşamanız gerekiyor.Çocuğumun saçını kesmesini geçtim kimse kedimin mama kabının yerini bile değiştiremez.

Merhaba arkadaşlar
10 yıllık evliyim 3 çocuğum var eşimle severek evlendik iyide anlaşıyoruz gel gorki annesi çok tuhaf bir kadın (bana göre) sizlerdende fikir almak istiyorum. Ortanca çocuğum 2 yaşında bütün gün uyumadı ben bebekle ilgilenirken akşam üzeri altkatimda oturan kayinvaldeme inmek istedi abisiyle. Bir ağlama sesi geliyor anlam veremedim ilk bebeğin altını degistiriyordum. Çocuğu bı getirdi eve ağlata zirlata çocuğun saçını bu soğuk havada sıfıra vurmuşlar kayinpederimle. Zaten uyku sersemi yorgun olan çocuğa bunu yaptın hadi ben essek basimiyim bu çocuğun annesi kim? Bana sormadan saçını kesiyorsunuz? Bu ve buna benzer daha nicelerine katlandim 10 yıldır eşimle tek tartışma sebebimiz annesi. ama artık katlanamiyorum arkadaşlar bana bı akıl verin. İyilik etmiş iyi niyetliymis. Eşimde eline sağlık dedi. Hep boyleler 10 yıldır Allah aşkına sizin cocugunuza yapılsa sizin tepkiniz ne olurdu?
Bacım bu daha neki ohoo 5 sene bitti 6 senedeyim daha neler neler anlatsam yazmaktan parmak uclarimİ hissetmem heralde😂

kimi arar bulamaz benimde 3 erkek evladım var Allahin verdiği basım üstüne
Tamam ama bak 2 yaşında olanı koruyamamışsınız. Saç kesme değil de itip kakma da olabilirdi. Kadın normal değil vurabilir bağırabilirdi de. 2 yaşında çocuk saçı kesildiği için değil korktuğu saldırı altında olduğunu hissettiği için ağlamış. Kadın elini kolunu sıkıştırmıştır kaçmasın hareket etmesin diye. Eşiniz iyi ama annesine iyi. Çocuğu olan birinin en öncelikli görevi çocuklarının güvenliğidir. Annesi keyfi ne isterse onu yapıyor çocuklarınıza ve eşiniz de onu savunuyor. Gözetimsiz merdiven inip çıkması bile tehlikeli 2 yaşında çocuğun.

Sizin anneniz bunu yapsa ve eşiniz deliye dönse başka türlü olurdu değil mi? Annenizi belki eve bile sokmazdı.

Uyurken kayınvalidenizin saçını kesseniz. Yada ilk eşinizden başlayın ona jiletle ortadan bi çizik atın. Zebra deseni falan da yapabilirsiniz, size karşı hadsizlik yapılan kavgaları hop hemen unutuveriyolarmış kendilerine yapılınca bakalım kaç yılda unutucaklar.

Neden tek basina yolluyorsunuz cocuklari ben ona takildim. Aile apartmani olabilir sizde icli disli olmayi seviyorsunuz galiba ben habersiz cat kapi gitmem cocugum olsa onuda yollamam. Tek yolluyorsunuz kadin deli diyorsunuz sizde pek akilli degilsiniz. 10 seneye uc cocuk yapmissiniz birde ben sizide suclu buluyorum. Madem anneci esiniz var duzelmeden ne diye uc cocuk yapiyorsunuz birde kayinvalideyle altli ustlu oturuyorsunuz. Insan ne cekerse kendinden cekiyor.

RMesela kim arar üç erkek evladı? 😐
3 erkek aranır demek istemedim kimi çocuk ister olmaz anlamında söyledim yoksa erkek olmuş kız olmuş farketmez evlatevlattir
Neden tek basina yolluyorsunuz cocuklari ben ona takildim. Aile apartmani olabilir sizde icli disli olmayi seviyorsunuz galiba ben habersiz cat kapi gitmem cocugum olsa onuda yollamam. Tek yolluyorsunuz kadin deli diyorsunuz sizde pek akilli degilsiniz. 10 seneye uc cocuk yapmissiniz birde ben sizide suclu buluyorum. Madem anneci esiniz var duzelmeden ne diye uc cocuk yapiyorsunuz birde kayinvalideyle altli ustlu oturuyorsunuz. Insan ne cekerse kendinden cekiyor.
E

Evet insan ne çekerse kendinden çekiyor fakat abisinin peşinden gitmek istedi abisiyle gitti tek yollamadim tabiki. Merdivenleride tek başına inmedi dolayısıyla. Eşimi seviyorum aramızda annesi hariç bı problem yok. Eşimi sevmesem ne diye 3 çocuk yapacağım? Ayrıca Allah verdiyse ben buna nasıl engel olabilirim Allah'ın bildigi vardır.

Evet insan ne çekerse kendinden çekiyor fakat abisinin peşinden gitmek istedi abisiyle gitti tek yollamadim tabiki. Merdivenleride tek başına inmedi dolayısıyla. Eşimi seviyorum aramızda annesi hariç bı problem yok. Eşimi sevmesem ne diye 3 çocuk yapacağım? Ayrıca Allah verdiyse ben buna nasıl engel olabilirim Allah'ın bildigi vardır.

Tek yollamak derken başında anası babası olmadan demek istiyorlar. Abisi de çocuk.

Korunarak engel olabilirsiniz herseyi Allaha baglamayin ya. Tek gitmesinden kastim yaninda ebeveyni olmadan demekti. Siz biliyorsunuz kayinvalideniz deli ne diye kendiniz ya da esiniz olmadan gonderiyorsunuz? Cocuklarin her istedigini yapiyor musunuz ki her soylediklerinde babannenisine gitmesine izin veriyorsunuz. Diyeceksiniz ki cocugunuza ben ne zaman gidersem o zaman gidersiniz bitti gitti. Esinizi seviyorsunuz ama aranizda annesi problemse bu problemi cozmeden altli ustlu oturulmaz cocuk yapilmaz azicik mantik.

Buradaki yorumlara kızıyorsunuz ( sadece sizin icin degil bu tarz konularda) ama gerçekten çiftlere saygı duyan kaç kv var? Çok azdır. Sizin kvnizin klasik yurdum kvsi.
Sizin eliniz güçsüz. Aile apartmanı, 10 yılda 3 çocuk( doğum kontrol diye birsey var, yani Allah korunmasız ilişkilere veriyor) meslek de yok herhalde. Direnmeniz zor.
Yani sizin yaşadığınızı herkes yaşıyor ama kimin eli ne kadar güçlüyse o kadar kendini siyiriyor.

Merhaba arkadaşlar
10 yıllık evliyim 3 çocuğum var eşimle severek evlendik iyide anlaşıyoruz gel gorki annesi çok tuhaf bir kadın (bana göre) sizlerdende fikir almak istiyorum. Ortanca çocuğum 2 yaşında bütün gün uyumadı ben bebekle ilgilenirken akşam üzeri altkatimda oturan kayinvaldeme inmek istedi abisiyle. Bir ağlama sesi geliyor anlam veremedim ilk bebeğin altını degistiriyordum. Çocuğu bı getirdi eve ağlata zirlata çocuğun saçını bu soğuk havada sıfıra vurmuşlar kayinpederimle. Zaten uyku sersemi yorgun olan çocuğa bunu yaptın hadi ben essek basimiyim bu çocuğun annesi kim? Bana sormadan saçını kesiyorsunuz? Bu ve buna benzer daha nicelerine katlandim 10 yıldır eşimle tek tartışma sebebimiz annesi. ama artık katlanamiyorum arkadaşlar bana bı akıl verin. İyilik etmiş iyi niyetliymis. Eşimde eline sağlık dedi. Hep boyleler 10 yıldır Allah aşkına sizin cocugunuza yapılsa sizin tepkiniz ne olurdu?
Boşanamıyosun maden mıç ağızlarına ne demek ya çocuğun saçini izinsiz ağlata ağlata kestirmek haddini bildirmişsindir umarım. Şahsen bunu bana yapacak kaynanaya öyle bir konuşma yapardım ki bir daha kapima gelemezdi.

X