Eşimin annesi illallah ettim

Merhaba arkadaşlar
10 yıllık evliyim 3 çocuğum var eşimle severek evlendik iyide anlaşıyoruz gel gorki annesi çok tuhaf bir kadın (bana göre) sizlerdende fikir almak istiyorum. Ortanca çocuğum 2 yaşında bütün gün uyumadı ben bebekle ilgilenirken akşam üzeri altkatimda oturan kayinvaldeme inmek istedi abisiyle. Bir ağlama sesi geliyor anlam veremedim ilk bebeğin altını degistiriyordum. Çocuğu bı getirdi eve ağlata zirlata çocuğun saçını bu soğuk havada sıfıra vurmuşlar kayinpederimle. Zaten uyku sersemi yorgun olan çocuğa bunu yaptın hadi ben essek basimiyim bu çocuğun annesi kim? Bana sormadan saçını kesiyorsunuz? Bu ve buna benzer daha nicelerine katlandim 10 yıldır eşimle tek tartışma sebebimiz annesi. ama artık katlanamiyorum arkadaşlar bana bı akıl verin. İyilik etmiş iyi niyetliymis. Eşimde eline sağlık dedi. Hep boyleler 10 yıldır Allah aşkına sizin cocugunuza yapılsa sizin tepkiniz ne olurdu?
Böyle kocayla iyi anlaşıyorsunuz 10 senedir.Eminim siz alttan aldığınız için,sesiniz çıkmadığı için ,eşinizin bu sokma akıllı hâline dayandiginiz için" mutlu "yuvanız var.....
Anne ya da babanın bilgisi dışında yapılan bu tür eylemler anlayana çok şey söyler."Biz sizi takmiyoruz,ne düşündüğünüz umrumuzda değil, tepkinizden korkmuyoruz zaten canım oğlumuzun gıkı çıkmaz.Son söz hep bize ait"

Çocuğumun saçları papaza döndü cesaret edemiyorum üşür diye kesmiyorm bune hadsizlik ya tavrını biraz belli etmelisin eşin yokken söyle cekiniyosan yapmayın benden habersiz diye hamileyken kaynanam kızın olursa hemen kulağını delicem küpe takalım dedi hayır tabiki eczane ne güne duruyor dedim 1 2 gün surat astı assn sıkıntı yok benim eşimde aşırı anacı babaci bu arada
İnanın eşim varkende yokkende soylemedigim söz kalmadı. Hiç bir laftan anlamiyor. Kadının bir huyu var herşeyi yönetmek gibi. Bütün dünyayı o yönetiyor sanıyor. O olmasa bu dünya dönmeyecek gibi davranıyor. Düğünümuzde dans edecekti ama ayağı kırıldı tekerlekli sandalyeyle oturdu dugunde. Hadsizligi yüzünden başına gelmeyende kalmadı ama yok yine anlamıyor yine anlamıyor. Bir daha yüzünu görmesem 40 yıl aramam valla. Eşimin annesi olmasa merhaba bile demeyeceğim bir insan.

Ne yazacağımı düşünürken bile sinirlendim yapma ihtimallerini düşünemiyorum.

Sınırlarınız olmalı ve onlar da ihlal edememeliler !
Sanırım aynı binada bunu yapmanız oldukça zor.

Malesef akil sağlığının yerinde olmadığını düşünüyorum bende artık. Ama 3 çocuk bı koca. Ne yapacağımı sasirdim. Saygimida yitirdim ağzıma ne gelirse saydiriyorum soylemedigim laf kalmadı 1 hafta sonra hiç bişey olmamış gibi evime geliyor beni kahvaltıya çağırıyor sanki çok iyi biriymiş gibi benimle iyi geçinmeye çalışıyor! manyak!
Acaba kocana mi ayar versen? Valla kusura bakma ama ortalığı öyle bir yıkarım ki bırak kaynanamin evime gelmesini, kocam bile kendi evine zor gelir. Kocanda hiç normal değil, birde anasına ellerinize sağlık demiş saç için...tövbe yarabbim!

Madem kadın gözünüzde manyak, saygınız kalmadı ve ağzınıza geleni saydınız, sevmiyorsunuz, rahatsız oluyorsunuz bu kadar; o zaman çocuklarınızı ne diye tek başlarına gönderiyorsunuz? İlk defa yaşadığınız bir olumsuzluk gibi durmuyor ki 10 senelik evlisiniz. Bunca zamandır tanıdınız. Göndermeyin siz de çocuklarınızı tek başlarına güvenmediğiniz insanlara bu kadar basit.

Ne yazacağımı düşünürken bile sinirlendim yapma ihtimallerini düşünemiyorum.

Sınırlarınız olmalı ve onlar da ihlal edememeliler !
Sanırım aynı binada bunu yapmanız oldukça zor.
Evet :KK43: ve kimse yok bu şehirde tek başımayım tek bakıyorum çocuklara. Eşimde yardımcı oluyor. O da istiyorki annem çocuklara baksın ben dinleneyim. Ama annesi hep böyle

Madem kadın gözünüzde manyak, saygınız kalmadı ve ağzınıza geleni saydınız, sevmiyorsunuz, rahatsız oluyorsunuz bu kadar; o zaman çocuklarınızı ne diye tek başlarına gönderiyorsunuz? İlk defa yaşadığınız bir olumsuzluk gibi durmuyor ki 10 senelik evlisiniz. Bunca zamandır tanıdınız. Göndermeyin siz de çocuklarınızı tek başlarına güvenmediğiniz insanlara bu kadar basit.

Merhaba arkadaşlar
10 yıllık evliyim 3 çocuğum var eşimle severek evlendik iyide anlaşıyoruz gel gorki annesi çok tuhaf bir kadın (bana göre) sizlerdende fikir almak istiyorum. Ortanca çocuğum 2 yaşında bütün gün uyumadı ben bebekle ilgilenirken akşam üzeri altkatimda oturan kayinvaldeme inmek istedi abisiyle. Bir ağlama sesi geliyor anlam veremedim ilk bebeğin altını degistiriyordum. Çocuğu bı getirdi eve ağlata zirlata çocuğun saçını bu soğuk havada sıfıra vurmuşlar kayinpederimle. Zaten uyku sersemi yorgun olan çocuğa bunu yaptın hadi ben essek basimiyim bu çocuğun annesi kim? Bana sormadan saçını kesiyorsunuz? Bu ve buna benzer daha nicelerine katlandim 10 yıldır eşimle tek tartışma sebebimiz annesi. ama artık katlanamiyorum arkadaşlar bana bı akıl verin. İyilik etmiş iyi niyetliymis. Eşimde eline sağlık dedi. Hep boyleler 10 yıldır Allah aşkına sizin cocugunuza yapılsa sizin tepkiniz ne olurdu?
İllallah etme s.ktiret. söyleyin hiç bişeyinize karışmasın. O çocukların annesi sizsiniz. Mesafe koyarsınız araya.

Bir önceki olaydan ağzı yanmıştır artık beni çok iyi tanıdı neye kızıp sinirlenecegimi biliyor aynı şeyleri tekrarlamaz diye düşündüğüm için ve bu kadarına cesaret edebileceği aklima gelmedi acikcasi

Aile apartmanı pişmanlıktır.
Orada otuurmaya devam ettiğiniz sürece boyle sikintilar devam edecek bunu sizde gayet iyi biliyorsunuz.
Ayrıca eşinizin işi kapinin dibinde olsun yine taşınabilirsiniz kocaman adam gider gelir herhalde işine.
Sizde bu hayat düzeninde 3 tane peş peşe çocuk yapmakla malesef işleri zorlastirmissiniz.
Kv sorunu olmasa bile zor bir hayat düzeni.

İllallah etme s.ktiret. söyleyin hiç bişeyinize karışmasın. O çocukların annesi sizsiniz. Mesafe koyarsınız araya.
Yataşdan aldığım yeni yastiklarimi ben evde yokken sökup içlerine başka şeyler doldurup dikmiş ve iyi niyetten havalansin diye yapmış temiz olsun diye. Sizce normal mi bu? Mesafede koysam kadın yine geliyor

Merhaba arkadaşlar
İzin verme sana çocuğuna karışmasına çocuk senin onu sen büyütuyorsun ne zorluklarla büyüyorlar benim kayın validemde kızıma karışırdı yok kuçuken sıfıra vuralım diye bende hayır karışmayın kim sıfıra vurmak isterse kendi saçını vursun benim çocuğuma karışmayın derdim kendisine söyle sakın eşini arasını sokma yoksa sen kotu olürsun

Aile apartmanı pişmanlıktır.
Orada otuurmaya devam ettiğiniz sürece boyle sikintilar devam edecek bunu sizde gayet iyi biliyorsunuz.
Ayrıca eşinizin işi kapinin dibinde olsun yine taşınabilirsiniz kocaman adam gider gelir herhalde işine.
Sizde bu hayat düzeninde 3 tane peş peşe çocuk yapmakla malesef işleri zorlastirmissiniz.
Kv sorunu olmasa bile zor bir hayat düzeni.

kimi arar bulamaz benimde 3 erkek evl

Ve ben o çocuklara bakmakla yukumluyum hiç bir zaman kaynanama bırakayım gezeyim edeyim demedim. bu cesaretleri eşimin onlara hak vermesinden geliyor. Ama eşimde çok iyi bir insan. Kötülük olmadığını düşünüyor kendince

X