Esimin annesi ve ablasinin mesajlarini yakaladim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
tam olarak anlatiyim
olay oldugu an sadece saskin saskin bakti ve teni atti derler ya bembeyaz oldu yani. acikcasi basta sustum 30-50 saniye kadar o tepki versin diye. baktim birsey demiyor ben dedim ki siz ciddi misiniz yil olmus 2024 siz benim büyü yaptigimi mi düsünüyorsunuz ayrica ben o kisiye xxx abi diyorum nasil abim gibi seviyorum defalarca söyledim siz nasil bunu yazarsiniz dedim. kv hemen telefonu elimizden aldi mesajlari silmeye basladi ve agladi. esim bu ne demek oluyor ayip vs dedi. esimin babasi olayi anlamadi noldu falan diye sordu. bende sizden bunu beklemezdim kac yasinda insanlarsiniz beni böyle mi konusuyorsunuz falan dedm. kv aglayarak kizini savundu simavlari var stressli ondan böyle yazdi saka yapiyor akrabasiyla kavgali sinirleri bozuk falan dedi (ayrildiklarini bizden gizlemeye calisiyorlar neden bilmiyorum). bende bu komik mi de siz saka diyosunuz falan dedim hep bu tarz konusmalar dedim ki kac yasinda insanlarsiniz 2024 yilinda büyüye mi inaniyorsunujz bu nasil hastalikli düsünce vs dedim acikcasi bende cok konusamadim. cünküs sok olmustum . eve geldik ben aradim agzima geleni dedim sizin igrenc iliskinize ne göz edicem ortsada evlilik mi kalmis falan karsilikli kavga ettik bu defa esim aradi konustu. niye bunu yaptiniz sizden beklemezdim ben esime bunlari yasatmak icin mi evlendim. o bunu mu hakediyor böyle nasil düsünürsünüz vs bu tarz pasif konustu. ha bu arada kv bu olaylardan sonra kendi insta sayfasindan büyücü medyum ayirma büyüsü sogutma büyüsü die sayfalar takip etti bahsettigim kadin avrupada yasamis biri bende onu egitimli sanardim...

görgü kurallarini biliyorum. mesajlari bilerek okumadik annesi foto gosteriyordu ve anlik geri cikinca adimizi gördük büyü enistesinin adi vs kelimeleri görünce de aldim baktim zaten full mesajlari okuyamadim 3 4 mesaj görünüyordu sadece. görgü kurallarini sizden ogrenecek yasta degilim. motor becerim gelismis ki bi kelime görünce aninda okumus bulunuyorsun. siz denk gelirse okumayin gecin. allah büyük o sekilde cikardi gercekleri onüme

ha bu arada kv bu olaylardan sonra kendi insta sayfasindan büyücü medyum ayirma büyüsü sogutma büyüsü die sayfalar takip etti bahsettigim kadin avrupada yasamis biri bende onu egitimli sanardim...

Bu kadınlar kendileri böyle şeylerle uğraştıkları için sizi de kendileri gibi bilmişler. İğrenç bir aile...

Motor becerisiyle ilgisi yok, cocuk musunuz siz? Tabi gelismis olacak bu yaşa kadar:)
Gördüğünüz anda gözünüzü dikip bakarsaniz, okursunuz tabi. Yetenek gerekmiyor yani.

Neyse, size kalmış. Dediğim gibi bu durumlari engelleyemezsiniz, devam edecekler.
Esinizin motor becerileri gelismemis olacak ki, sizi oylece bırakmış:)

Ha, eslerimizin bizi savunmasi da gerekmiyor, kendimiz halledebiliriz ama, insan yine de destek bekler ister istemez, kötü olmuş.

Öyle bir anlatmışsınız ki sanki eşiniz sus pus olmuş sadece tamam diyip evden ayrılmışsınız gibi.
Siz de şoke olmuşsunuz eşiniz de. İkinizde tepkinizi göstermişsiniz tek farkınız eve gidip kendinizi toparlayıp ağzınıza geleni saydırmak olmuş. Pasif kaldı demeniz bağırıp ortalığı dağıtmaması mı? Kardeşiyle de görüşmüyormuş. Daha ne yapabilirdi mesela?

motor beceri sadece cocuklukta gelismez yasam boyu gelisen bir durumdur gözümü dikip okumadim. ki keske okusaydim diyorum cünkü o sayfada olan max 3 4 mesaji gördüm. size kanitlamam gerekmiyor bunu. esimin motor becerisi de bizi ilgilendirmez kendi kendimi savunacak yastayim. bi soru soruyorum beni buradan vurmaya calismayin. zaten isin icinden cikamadigim icin yazdim soruyu. evet esim öylece birakti bu sizin icin eglence konusu olabilir beni yaralayan bi durum o yüzden iyi gelmeyecekseniz hic gelmeyin.

hayir anlatmak istedigim esimin sanki bu olay baskasinin basina grlmis gibi sadece neden yaptiniz vs demek yerine gercekten bana yapilan bi saygisizliga cevap vermesini istememdi. o pasif konustu tabiki etrafi yikip dökmesin ama nasil desem cok normaldi dümdüzdü yani sanki baskasina laf ediliyor gibiydi sitem eder gibi bile degildi canli gösrebilseniz anlardinz demek istedigimi

Oha esiniz de bu yazismalari okuyup pasif mi kaldi? Biri sizin hakkinizda kocasinda gozu oldugunu yaziyor ama esiniz agzini bile acmadi mi??? Ben sok oldum su an

Aslında eşiniz tepkisiz kalmamış, sizde söylemişsiniz beni seviyolardı memnunuz diyolsrdı falan muhtemelen eşinizde gerçekten böyle olduğunu sanıyodu. Çok çirkin gerçekten ama burda ne pasif eşler okudum eşiniz o kadarda pasif değil. Zaten bir birey olarak kendinize yapılana sessiz kalmamışsınız. Eşiniz uzunca bi süre ne annesiyle ne kardeşiyle görüşmemiş. Ki kardeşiyle hala görüşmüyor. Annesiyle de yeni görüşmeye başlamış bayram seyran. Yurtdışında yaşafıkları için çekirdek aile bir arada olmaya çok alışık olabilirler kopamayabilirler bunu bi nebze olsun anlayabilirim. Sizin yapacağınız özel günler hariç görüşmemek fazla muhattap olmamak. İstiyorsanız hiç görüşmeyin size kalmış. Ben muhtemelen görüşmezdim bayramda falan. Ama düğün cenaze giderdim. Sonuçta düğnü cenazenin asıl ev sahibi onlar değil siz ölen evlenen için orda bulunuyorsunuz. Ama dediğim gibi bayram seyran görüşmezdim. Eşinize de görüşme diyemezsiniz bence. Sonuçta uzunca bi süre tepki vermiş görüşmeyerek hatalıydın demiş aslında he olursa kv bişey daha yapar oğlunu doldurmaya çalışır eşinizde meyleder ya da susturmazsa o zaman harekete geçerdim. Çocuk yapmayın böyle bi ortamda hiç uygun değil. Önce eşinize tekrar güvenmeniz lazım. Hamilelik lohusalık süreci bu konu sizin için tazeyken tam bir çile olur size. Gerekirse eşinize böyle böyle hissediyorum sana beni koruyacağına dair güvenmeden adım atamam diyin belki eşiniz rahatsızlığınızın boyutunun farkında değildir. Eşinize karşı açık olun. Kavga edin demiyorum ama sakince duygularınızı ifade edin. Erkekler düz mantıktır biliyorsunuz iyi gösterirsen kendini iyi sanar. He olurda bi gün baktınız eşiniz gerçekten sizi korumuyor, kv dolduruyor eşinizde size cephe alıyor savaşırım derseniz savaşın ama ben olsam uğraşmazdım ayrılırdım. Aklı başında birine benziyodunuz eminim doğruyu bulursunuz

Aslında eşiniz tepkisiz kalmamış, sizde söylemişsiniz beni seviyolardı memnunuz diyolsrdı falan muhtemelen eşinizde gerçekten böyle olduğunu sanıyodu. Çok çirkin gerçekten ama burda ne pasif eşler okudum eşiniz o kadarda pasif değil. Zaten bir birey olarak kendinize yapılana sessiz kalmamışsınız. Eşiniz uzunca bi süre ne annesiyle ne kardeşiyle görüşmemiş. Ki kardeşiyle hala görüşmüyor. Annesiyle de yeni görüşmeye başlamış bayram seyran. Yurtdışında yaşafıkları için çekirdek aile bir arada olmaya çok alışık olabilirler kopabilirler bunu bi nebze olsun anlayabilirim. Sizin yapacağınız özel gnüler hariç görüşmemek fazla muhattap olmamak. İstiyorsanız hiç görüşmeyin size kalmış. Ben muhtemelen görüşmezdim bayramda falan. Ama düğün cenaze giderdim. Sonuçta düğnü cenazenin asıl ev sahibi onlar değil siz ölen evlenen için orda bulunuyorsunuz. Ama dediğim gibi bayram seyran görüşmezdim. Eşinize de görüşme diyemezsiniz bence. Sonuçta uzunca bi süre tepki vermiş görüşmeyerek hatalıydın demiş aslında he olursa kv bişey daha yapar oğlunu doldurmaya çalışır eşinizde meyleder ya da susturmazsa o zaman harekete geçerdim. Çocuk yapmayın böyle bi ortamda hiç uygun değil. Önce eşinize tekrar güvenmeniz lazım. Hamilelik lohusalık süreci bu konu sizin için tazeyken tam bir çile olur size. Gerekirse eşinize böyle böyle hissediyorum sana beni koruyacağına dair güvenmeden adım atamam diyin belki eşiniz rahatsızlığınızın boyutunun farkında değildir. Eşinize karşı açık olun. Kavga edin demiyorum ama sakince duygularınızı ifade edin. Erkekler düz mantıktır biliyorsunuz iyi gösterirsen kendini iyi sanar. He olurda bi gün baktınız eşiniz gerçekten sizi korumuyor, kv dolduruyor eşinizde size cephe alıyor savaşırım derseniz savaşın ama ben olsam uğraşmazdım ayrılırdım.

Yapmayın Allah aşkına kim ismi geçen mesajı görünce erdem timsali gibi davranıp kapatır. Bunu sizde yapmazsınız şimdi burada dürüst davranın lütfen

Yapmayın Allah aşkına kim ismi geçen mesajı görünce erdem timsali gibi davranıp kapatır. Bunu sizde yapmazsınız şimdi burada dürüst davranın lütfen
Diyorum ya, istersem gorur gormez gozumu dikip okurum tabi, o yuzden o görgü kurali giriyor devreye, bakmam.
Baska bir sey acildiysa okuyacak kadar bakmam:) çeviririm kafami, sahibine veririm, olmadi bu diye, aaa bu neymis du bakim dersem de, 1 saniyede okurum

baya komikmissiniz en görgülü sizsiniz tamam. ben okudum hemde GÖZLERIMI DIKIP siz okumayin görgülü kalin :d

Ama cevap vermiş zaten sizin gibi sonradan bağırıp çağırmamış sadece.
Siz aşırı uç tepkiler beklemişsiniz ve buraya yazarken öyle bir yazmışsınız ki, bütün üyeler ben dahil hiç bir şey olmamış gibi davranmış gibi algıladık.

Bir de söyler misiniz kayınvalideniz bu mesajlara karşılık olarak evet ben de öyle düşünüyorum gibi katılım göstermiş mi? Anladığım kadarıyla kızı yazmış ve kv de onun psikolojisi bozuk vs diyerek kıvırmaya çalışmış ama kendi bu diyalogda yok, doğru mu? Kv de bu dedikodunun içinde olsaydı bayramlaşmaya gitmezdiniz diye düşünüyorum.

Şunu da açıklar mısınız, sizin eniştede gözünüz mü varmış da büyü yapmışsınız yoksa görümcenizi kıskanıp evliliği bozulsun diye mi yapmışsınız ikisi farklı şeyler.
Tabi ki ikisi de iftira ama ilki bambaşka bir boyutta.

kesinlikle gorusmeyin, sınır cizin, esinize de bisey demeyin, cunku esiniz de rengini belli etmis sizi savunmayarak. bayramda gittiyseniz soguk durun, onun disinda gidip gelmeyin asla. benim rezil gorumceler de benim arkamdan konisuyorlarmis ben onlara abla abla dedikce, yuzume gulup arkamdan konisiyorlarmis. ben de esimden ogrenmistim. tamamen alakayi kestim cok mutluyum, bayram seyran hicbir sekilde gorusmuyorum o paçozlarla

karsilik olarak tamam yazip kalp ve öpücük emojileri atmis bende anlamadim neye tamam dedigini ama alttaki mesajlari görmedim. ne konusuldu bilmiyorum.
bayramlasmaya gitme nedenim daha once iki defa gittim nisana ve bassagligina bu defa gitmezsem nisanda meraktan geldi vs diye laf cikarmalarina firsat vermemekti. ama gitmedim zaten
mesaj da su sekildeydi xxx te gözü var zaten ona bisey soylemeyin nazar eder vsvs
Başkasının mesajlarını okumak ayıptır diyen kraliçeler geldi mi?

Mesajlara bakamadım
geldi geldi hemde gözlerimi dikip dikip okudugumu iddia etti. görmekle okumak arasinda saliseler var zaten gördügün an okumus sayiliyorsun haliyle hem adim geciyordu büyü eniste bilmem ne tabiki dikkatimi cekti okumus bulundum. onlar hakkimda konusurken görgüsüz degil ben mesaji okuyunca görgüsüz oldm..

Ne çirkin ne basit .....Keşke belli etmeseydiniz böylece duruma göre tavır alırdınız aynısı olun madem Gül'ün yüzlerine içinizden iplemeyin.....Niye neden denmez bence hani diyorlar ya kalite tesadüf değildir kiminde var kiminde napsan yok ....Bence kavgaya sormaya surat bukmeye kafaya takmaya değmez.....Eşinizin tavrida ayrıca itici ne şiş yansın ne kepap......Ben olsam inadına ki çok inadım sevmem hiç bu huyumu ama bazen hayat kurtarır kendinizi Nuh a çevirin bundan sonra onlara içten gerçekten özden asla değer vermeyin olduğu kadar üç maymun görmedim duymadım bilmiyorum karışmam hepsi bu sadece sinir olmayın bu çok önemli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…