Eşimin arkadaşları :/

evlenmeden once de durum boyleydi galiba ... keske ozamandan tepkinizi koysaydiniz... sosal bi insansa seviyosa bu durumu degistirmeye calismayin ... kisiligi bu sonucta size garip gelse de... en azindan eve gelince belli bi saatten sonra kapasin telefonu...
Yani kendi kendine düşünür bunları evlenince herşey değişir diye düşündüm sonuçta bi sürü şey başlıyor birlikte yaşama evliliğe alışma geçim gelecek vs bekarken de söylüyordum değişen şey Cafeye gitmiyor artık

Bide çocukluğundan beri evinden ayrı yaşamış yatılı okumuş sonra üniversite ayrı şehirde okumuş işini ayrı şehirde bulmuş yanı kısaca aile hayatı Yok gibiydi ailesiyle anne babasıyla fazla konuşmaz bize geldiler anne babasıyla fazla sohbet yoktu aralarında bi sıcaklık göremedim
Ben eve aileye alıştırmaya çalışıyorum bu hayata..

Benimkini iş saatleri içinde iş hattı dışından, özel hattından da 10dan sonra kimse arayamaz. Yassah. :halay:

Yani evet sabahın körü gecenin körü rahatsız edilmek çok yanlış ama huzursuz olma, başka konularda bi sıkıntı yoksa şüphelendiğin falan sıkıntı yoktur.

Benimkini iş saatleri içinde iş hattı dışından, özel hattından da 10dan sonra kimse arayamaz. Yassah. :halay:

Yani evet sabahın körü gecenin körü rahatsız edilmek çok yanlış ama huzursuz olma, başka konularda bi sıkıntı yoksa şüphelendiğin falan sıkıntı yoktur.
Napsam bilemedim :KK43: evde başbaşayız ama sanki herkes yanımızda gibi hissediyorum sanki Başbaşa değiliz gibi :) :) okadar yakınımdalar gibiyim ki ben mi abartıyorum acaba

Öyle olmaz işte :) tersten düşün, asosyal bir insanın değişir diye düşünüp sosyal olmaya zorlanması ne kadar kötüyse senin şikayet ettiğin konu da öyle.
Ozaman Benim sosyalliğime de karışmaması lazım yanı benim geniş çevrem Yok ama arada tek dışarı çıkmak isterim yürüyüşe filan izin vermez ve Eminim benim çevrem geniş olsaydı o rahatsız olurdu

Ozaman Benim sosyalliğime de karışmaması lazım yanı benim geniş çevrem Yok ama arada tek dışarı çıkmak isterim yürüyüşe filan izin vermez ve Eminim benim çevrem geniş olsaydı o rahatsız olurdu

bak bu da ayrı olay konu sahibi o zaman sen de tepkini koy ne demekmiş yürüyüşe izin vermemek? sene olmuş 2017 bazı erkeklerin bu huylarına ayrı hastayım.

Ehe :halay: bak ne güzel aslında huzursuz olacak bişey yok mutlusun gibi geldi. Biraz konuşur rahatsız olduğunu güzel bi dille belli edersin düzeltir. Her şey hallolur merak etme :KK50:
Bu konu dışında rahatsız olduğum bişey Yok çok söyledim konuştuk ama beni kısıtlıyorsun diyor karışma diyor bu değişmeyecek galiba kocamın etrafı her zaman kalabalık olacak :KK43:

Eşimin çevresi çok geniş yani bi insanın 3-5tane arkadaşı olur onlarla görüşür Ama bizimki telefonu sürekli çalar rehberi dolu ..üniversite arkadaşları iş arkadaşları eski iş arkadaşları memleket arkadaşları esnaftan arkadaşları yetmiyor bide akrabaları..
Telefonu bi gece 12 de çalar bi sabah 8de çalar bu sebeplerle huzursuzum

arkadaş sayısı normali anormaline siz mi karar veriyorsunuz? benim de yüze yakın arkadaşım var hatta tiyatro ile uğraştığım için bu kişilerle de 7/24 iletişimdeyiz.
eşimin de bir ton arkadaşı var ararlar sorarlar.
siz çok sosyal değilsiniz die ve sırf evlisiniz die eşinizden de aynısını bekleyemezsiniz.

arkadaş sayısı normali anormaline siz mi karar veriyorsunuz? benim de yüze yakın arkadaşım var hatta tiyatro ile uğraştığım için bu kişilerle de 7/24 iletişimdeyiz.
eşimin de bir ton arkadaşı var ararlar sorarlar.
siz çok sosyal değilsiniz die ve sırf evlisiniz die eşinizden de aynısını bekleyemezsiniz.
Tabiki o benim bazı şeylerime karar verebiliyorsa ben de onun bazı şeylerine karar vermekte özgürüm..misal ben tek başıma yürüyüşe çıkamıyorsam veya fazla gezemiyorsam Benim bu hakkım kısıtlanmış oluyor..
Arkadaş konusuna gelince siz bi uğraşı sebebiyle görüştüğünüz arkadaşlarınızdan bahsetmiş yani örnek üzerinden konuşmuşsunuz bizimkiyle aynı durum değil..benim eşim hepsiyle birden aynı sıklıkta görüşmek zorunda değil ki

Tabiki o benim bazı şeylerime karar verebiliyorsa ben de onun bazı şeylerine karar vermekte özgürüm..misal ben tek başıma yürüyüşe çıkamıyorsam veya fazla gezemiyorsam Benim bu hakkım kısıtlanmış oluyor..
Arkadaş konusuna gelince siz bi uğraşı sebebiyle görüştüğünüz arkadaşlarınızdan bahsetmiş yani örnek üzerinden konuşmuşsunuz bizimkiyle aynı durum değil..benim eşim hepsiyle birden aynı sıklıkta görüşmek zorunda değil ki

o zaman sorun başka sorun o gezerken seni kısıtlaması. bizde böyle bir sorun yok o sebeple ben çok arkadaşı olmasına takılmıyorum. herkes sınırları ölçüsünde özgürdür ama her zaman birbirimizi de düşünürüz.
kocanın çok arkadaşı olması anormal değil seni kısıtlaması anormal senin buna takılman lazım.

Bakın o çizgiyi ayırın kızlar..bi insanın 3-5arkadaşı olur rakamlara da fazla takılmayın demek istediğim şey rakam değil ve o insanlarla hayatı boyunca görüşür evlenince de iletişimi kesmez buluşur vs...ama bi insanın girdiği her ortamdan kalma arkadaşları olur ve bu insan çok ortama girdiyse ve bu insanların çoğuyla ayni samimiyetle hala telefondan görüşüyorsa gecenin bilmem kaçı telefon çalıyorsa elbette herkes rahatsız olur

X