Eşimin sosyalliği

Evet yani sosyal medyadan eklemeyi anlayabilirim ama numara almak ne alaka onu anlayamıyorum hadi diyelim iş arkadaşındır sürekli konuşman gerekir anlarım ama bu bana çok mantıksız geliyor açıkçası

Sosyal medyadan eklemekle numara almanın pek bir farkı yok benve. Sürekli konuşmakla ilgisi yok ki iletişim kurmaya devam etmek istediği için alıyordur telefon numaralarını. Yarın bir yün bağlantılı bir olay olur ulaşmak ister telefondan arar. Çokta mantıksız gelmedi bana

Bu durumu değiştiremeyeceğinizi sizde biliyorsunuzdur.Çok gülen birine dikkat çekiyorsun az gül demek gibi birşey olur ki zaten evlenmeden önce de böyleymiş.Sizi rahatsız eden ne var bu zamana kadar kurduğu sosyal ilişkilerde farklı bir muhabbeti mi oldu?Biz eşimle çok gezeriz Avrupa’da eşimde ayak üstü bir sürü kişiyle konuşur filan hiç rahatsızlık duymam.Duysam da değiştiremeyeceğimi biliyorum çünkü.

Yani bana çok makul gelmedi düşünceniz o böyle seviyor sizin müdahale edebileceğiniz bir durum değil. Kadınları ekleyip numarasını almasından rahatsız olmanızı anlarım da erkeklerden bile neden rahatsız oluyorsunuz ki

Haksızsınız adamın mizacı bu. Ve bence çok sevimli anlattığınız kadarıyla. Umarım çocuklar da babasına benzer 😂

Çok haklısınız, başlarda bu nedenle reddetmiştim ama aylarca uğraştı en sonunda gönül ferman dinlemedi…. Bende haksız olduğumu düşünerekten eşime herhangi bir sitem etmiyorum ama istem dışı rahatsız olmaya başladım içten içe
Ayy boşver.kimse o kadar bollukta değil.ne kadın ne erkek.sadece ilişki içine girince hayatımızdaki kişi nedensizce kıymete biniyor.kimbilir kaç sene boş boş kız peşinde koymuştur.tam bir yanılsama.hasbelkader birisini tutturuyoruz işte.

Bu durumu değiştiremeyeceğinizi sizde biliyorsunuzdur.Çok gülen birine dikkat çekiyorsun az gül demek gibi birşey olur ki zaten evlenmeden önce de böyleymiş.Sizi rahatsız eden ne var bu zamana kadar kurduğu sosyal ilişkilerde farklı bir muhabbeti mi oldu?Biz eşimle çok gezeriz Avrupa’da eşimde ayak üstü bir sürü kişiyle konuşur filan hiç rahatsızlık duymam.Duysam da değiştiremeyeceğimi biliyorum çünkü.
Ya benim eşim de ayak üstü tanışır konuşur sohbet eder bundan bende rahatsızlık duymuyorum ama bu sosyal medyadan ekleme/numara alma bana çok gereksiz geliyor. Sosyal medyadan eklemesini bir nebze anlarım benim de bazen eklediğim kişiler oluyor ama numara alması bana fazla geliyor. Yani sürekli iletişim halinde olmak zorunda olduğu iş arkadaşı olur anlarım ama iş gezisinde tanıştığı kişilerden numara alması bana mantıksız geliyor

Yani bana çok makul gelmedi düşünceniz o böyle seviyor sizin müdahale edebileceğiniz bir durum değil. Kadınları ekleyip numarasını almasından rahatsız olmanızı anlarım da erkeklerden bile neden rahatsız oluyorsunuz ki
Yaa çünkü gereksiz geliyor bana, tamam sosyal medyadan eklemesini anlarım ama numara alması gereksiz değil mi?

Benim eşimde böyle ben de tam tersi soğuk nevaleyim, ben hiç dert etmem kendisi bilir . Sosyal medyadan eklemez ama numara falan hemen verir alır . Ben kötü birsey olduğunu düşünmüyorum adamın huyu suyu bu

Her tanıştığı insanla çabucak arkadaş olup numarasını alan insan bana samimi gelmiyor ya sevgi pıtırcığı gibi. (İş için degil diyorsunuz) Yeni tanıdığım insan niye sosyal medyamı eklesin, ya da yeni tanıştığım insanla hiç etkileşimimiz olmadığı halde sırf yaşadığım şehre geldiler diye seneye eşiyle dahi niye görüşeyim. Hani yurt dışında olursunuz bu durumu anlarım ama Türkiyede ne gerek var.
Fakat bunu bilerek evlenmişsiniz. Yapısı bu böyle kabul edeceksiniz 🤷‍♀️

Benim eşimde böyle ben de tam tersi soğuk nevaleyim, ben hiç dert etmem kendisi bilir . Sosyal medyadan eklemez ama numara falan hemen verir alır . Ben kötü birsey olduğunu düşünmüyorum adamın huyu suyu bu
Yani bende kötü bir şey olduğunu düşünmüyorum ama gerek de olmadığını düşünüyorum. Bende eşime herhangi bir şey demedim kendi içimde rahatsız oluyorum, sizin eşiniz de kadın/erkek fark etmeksizin herkesten mi numaraya alıyor?

Yaa çünkü gereksiz geliyor bana, tamam sosyal medyadan eklemesini anlarım ama numara alması gereksiz değil mi?
Telefon numarası çok özel bişey değil ki. Adını sanını bildiğimiz her insanın numarasına 10 dakikada ulaşabiliyoruz. Ya da devlet baba telefon numaramız dahil bütün bilgilerimizi dağıtıyor zaten. Çok önemli çok gizli çok özel bişey değil ki telefon numarası. Niye bu kadar takıldınız buna?

Kızlar merhabalar öncelikle, ya ben eşime sinir oldum size danışmak istiyorum. Çok arkadaş canlısı, sosyal bir eşim var. Biz sevgili olmadan önce de böyleydi hatta ilk başlarda ben böyle sosyal biriyle yapamam diyip reddetmiştim o dönemler eşimi. Mesela bir iş gezisine gitti mi, orada yeni insanlarla tanışır, sohbet muhabbet kurar ve genelde direkt sosyal medyadan ekler kadın/erkek fark etmeksizin. Hatta bazen telefon numarası bile aldığı oluyor, bana da anlatır işte tanıştığım kişilerle numaralaştık diye. Sebebini sorduğumda belki lazım olur, belki seninle oralara gittiğimizde görüşürüz sende tanışmış olursun vs vs…diyor. Sohbeti muhabbeti çok seven biri kendisi. Şimdi de fuarda mesela, orada birkaç gündür tanıdığı kişileri eklemiş sosyal medyasına (kadın/erkek birkaç kişiyi eklemiş). Sosyal medyasında beraber fotoğraflarımız falan var benden çocuğumuzdan bahsetmiş oradakilere, ama yine de bana çok saçma geliyor birkaç gündür tanıdığın kadınları/erkekleri ne diye ekliyorsun? Onu değiştirmek istemiyorum mutsuz olsun istemiyorum bu nedenle bu konuda henüz bir şey demedim kendisine. Ama diğer yandan ben ufaktan rahatsız oluyorum ne gereği var yani? Sık sık görüşmek zorunda olduğun bir iş arkadaşı olsa tamam ama birkaç günlüğüne gördüğü kişileri eklemesi saçma değil mi sizce de?
Haksız mıyım?
Böyle biri olduğunu bilerek evlenmişsiniz, şikayet etmeye hakkınız yok.. Kötü niyetli değilse kafaya takmayın, herkesin bi huyu farklı

Yapısı bu ise diyecek bir şey yok. Eşinize güven sorununuz olsa farklı yorum yaparım ama sosyal bir kişilikmiş sizden önce de sonra da. Kimi insanlar böyle yaşar, dünyanın neresine giderse gitsin iş çözer. O da onların yeteneği, mutluluğu:)

Sonradan böyle olmamış ki ama hep sosyalmiş zaten. Siz de ayak uyduramıyorsanız biraz kendinize hakim olmanız gerekir.

Yani bende kötü bir şey olduğunu düşünmüyorum ama gerek de olmadığını düşünüyorum. Bende eşime herhangi bir şey demedim kendi içimde rahatsız oluyorum, sizin eşiniz de kadın/erkek fark etmeksizin herkesten mi numaraya alıyor?
Bizim ilişkimiz neredeyse 20 yıllık . İlk yıllarda bende çok takardım ama şimdi asla 😂😂
Kadin erkek hiç fark etmez , birde esprili girişken birisidir insanlar da ister numarasını , eşimde ister

Benim eşim hep sey kafasında insana insan lazımdır der. Çok yardımseverdir karşılıksız çok iyilik yapar ve bunun bizi koruduğuna inanır 🙏🙏

Aslında normal olan onlar belki de bizim insan ilişkilerimiz kötü .
Her şehirde arayabileceği insan var ama benim yok . Düşün ki benim velilerimle bile arkadaş oluyor , telefonlarını birbirlerine veriyorlar 😁😁

Kızlar merhabalar öncelikle, ya ben eşime sinir oldum size danışmak istiyorum. Çok arkadaş canlısı, sosyal bir eşim var. Biz sevgili olmadan önce de böyleydi hatta ilk başlarda ben böyle sosyal biriyle yapamam diyip reddetmiştim o dönemler eşimi. Mesela bir iş gezisine gitti mi, orada yeni insanlarla tanışır, sohbet muhabbet kurar ve genelde direkt sosyal medyadan ekler kadın/erkek fark etmeksizin. Hatta bazen telefon numarası bile aldığı oluyor, bana da anlatır işte tanıştığım kişilerle numaralaştık diye. Sebebini sorduğumda belki lazım olur, belki seninle oralara gittiğimizde görüşürüz sende tanışmış olursun vs vs…diyor. Sohbeti muhabbeti çok seven biri kendisi. Şimdi de fuarda mesela, orada birkaç gündür tanıdığı kişileri eklemiş sosyal medyasına (kadın/erkek birkaç kişiyi eklemiş). Sosyal medyasında beraber fotoğraflarımız falan var benden çocuğumuzdan bahsetmiş oradakilere, ama yine de bana çok saçma geliyor birkaç gündür tanıdığın kadınları/erkekleri ne diye ekliyorsun? Onu değiştirmek istemiyorum mutsuz olsun istemiyorum bu nedenle bu konuda henüz bir şey demedim kendisine. Ama diğer yandan ben ufaktan rahatsız oluyorum ne gereği var yani? Sık sık görüşmek zorunda olduğun bir iş arkadaşı olsa tamam ama birkaç günlüğüne gördüğü kişileri eklemesi saçma değil mi sizce de?
Haksız mıyım?
Valla her tanıştığı tanımadığı insanı sosyal medyadan eklemek veya numara vermek ne kadar doğru bilmiyorum ama eşinizin sosyal birisi olması çok güzel bir şey bence.Ben mesela sosyal birisi değilimdir pek ,yeni insanlarla tanışmaya çekinirim kolay kolay muhabbet kuramam ve birlikte olduğum kişinin böyle olmaması bana çok şey katar.Eski sevgilim bir keresinde beni spor salonuna davet etmişti mesela ve her gittiğimde 10 kişiyle selamlaşırım derdi önceden anlattığında.Nitekim de öyle oldu adam muhabbet etmeyi seviyor ve bu benim hoşuma gitmişti ne güzel çevresi var diye.Oradan tanıştırdığı kızla hala arkadaşız mesela çocukla ayrıldık ama bana güzel bir arkadaş kattı bu konu sayesinde.Bence nerde ne yapması gerektiğini bilen birisiyse sorun olmaz,niyet önemli.Siz rahatsız oluyorsanız da bunu evlenmeden önce reddetmişsiniz ya,geri adım atmışsınız tekrardan gündeme getirmeniz huzursuzluktan başka bir şey olmaz.Başta öyle kabullendiyseniz sonradan değiştirmeye çalışmayın.

Yani bende kötü bir şey olduğunu düşünmüyorum ama gerek de olmadığını düşünüyorum. Bende eşime herhangi bir şey demedim kendi içimde rahatsız oluyorum, sizin eşiniz de kadın/erkek fark etmeksizin herkesin m
Bizim ilişkimiz neredeyse 20 yıllık . İlk yıllarda bende çok takardım ama şimdi asla 😂😂
Kadin erkek hiç fark etmez , birde esprili girişken birisidir insanlar da ister numarasını , eşimde ister

Benim eşim hep sey kafasında insana insan lazımdır der. Çok yardımseverdir karşılıksız çok iyilik yapar ve bunun bizi koruduğuna inanır 🙏🙏

Aslında normal olan onlar belki de bizim insan ilişkilerimiz kötü .
Her şehirde arayabileceği insan var ama benim yok . Düşün ki benim velilerimle bile arkadaş oluyor , telefonlarını birbirlerine veriyorlar 😁😁
Yazdıklarınızı okurken sanki eşimi anlatmışsınız gibi geldi, benim eşim de aynı böyle girişken espirili güler yüzlü, sohbet muhabbet etmeyi çok sever… ben ona göre çok soğuk birisiyim bana o nedenle gereksiz geliyor. bilmiyorum belki bizim ilk yıllarımız olduğu için ben takıyorumdur. Belki zamanla boşveririm bende

Yani bende kötü bir şey olduğunu düşünmüyorum ama gerek de olmadığını düşünüyorum. Bende eşime herhangi bir şey demedim kendi içimde rahatsız oluyorum, sizin eşiniz de kadın/erkek fark etmeksizin herkesin m

Yazdıklarınızı okurken sanki eşimi anlatmışsınız gibi geldi, benim eşim de aynı böyle girişken espirili güler yüzlü, sohbet muhabbet etmeyi çok sever… ben ona göre çok soğuk birisiyim bana o nedenle gereksiz geliyor. bilmiyorum belki bizim ilk yıllarımız olduğu için ben takıyorumdur. Belki zamanla boşveririm bende
Bana da gereksiz geliyor ama bazı durumlarda çok ise yarıyor 😁😁tatilde , devlet dairesinde iş hallederken .
Zamanla sizde alışırsınız , ilk zamanlar bu kadar arkadaşının olması beni geriyordu , kendimi kötü hissediyordum , sürekli onunla plan yapmak isteyen birileri olurdu . Şimdi alıştım hoşuma da gidiyor bazı durumlarda . Hele çocuk olunca parkta ki tüm ailelerle tanışıyor , çocuk gezdirme oyun işi hep onda 😂

Aynı eniştem 🙈 uzaktan biri görse yeni tanıştığına inanmaz öyle bir sohbet muhabbet kendinide sevdiriyor insanlara etkileşimde kalmak istiyorlar eskiden sosyal medyayı bu şekilde kullanmadığı için çok hoşnut olduklarından telefon alırdı şuan ekleşiyor herkesle ve birgün izmirden muğlaya gidiyorduk yolda kaldık eşim dedi enişteni ara saçmalama dedim napsın adam ne alakası var ? vardır onun tanıdığı dedi aradık gerçekten varmış adamlar geldiler bizim arabamızı çektiler dedim nerden tanıştınız eniştemle fethiyede kampta tanıştık 4.5 sene evel dedi 😂😂yani aslında biryerde de iyi birşey sanırım seviyordur adamcağız ona buna salça olmuyor anladığım kadariyla yapısı bu şekilde demekki eniştemi görmesem ne alaka ekleme falan diyeceğimde o tarz bir insansa artik normal karsilanabilir buluyorum

X