Eşimin avukatı meğerse eski sevgilisiymis! Ne yapabilirim?

şuana kadar sorun varmış gibi durmuyor ...

Koskoca memlekette bir avukat o mu kalmış eşiniz neden tutmuş ki? Bana eşiniz masum gelmedi açıkçası. İzlemede kalmanızı tavsiye ederim.

Koskoca memlekette bir avukat o mu kalmış eşiniz neden tutmuş ki? Bana eşiniz masum gelmedi açıkçası. İzlemede kalmanızı tavsiye ederim.
Bu soruyu sordum. Benimle tanışmadan önce işte o kaza sonrası tanıdık avukat o vardı ve onu seçtim keşke secmeseydim dedi

Eşin o kadınla arasında bir şey olsaydı kadını burnunun dibine kadar sokmazdı herhalde. Mahkemeden avukat talep etme hakkınız yok mu? Çok rahatsız olduysanız onu yapın mümkünse. Ama aralarında bir şey varsa (bence yok) bu da çare olmayacaktır. Ancak canım falan demeyi derhal yasakla, cıvımasın

Eşin o kadınla arasında bir şey olsaydı kadını burnunun dibine kadar sokmazdı herhalde. Mahkemeden avukat talep etme hakkınız yok mu? Çok rahatsız olduysanız onu yapın mümkünse. Ama aralarında bir şey varsa (bence yok) bu da çare olmayacaktır. Ancak canım falan demeyi derhal yasakla, cıvımasın
Eşim zaten payını aldı asla canım falan demiyor. Eşim avukat talebiyle uğraşmak istemiyor işten izin alıp git gel uğraşamam diyor

Daha dün biz kurstaki arkadaşlarla buluşup müzik dinletisine gittiğimizde o kadınların ikisi de oradaydı çünkü onlar da o kurstan. Ayrıca ikisi ile de cinsel mesajlarını okuduğum için tiksindim tabi
E yani kadınlar bu mesajları atarken eşiniz de c bal vermemiş mi?

Ortada hic bir falso yok, tek konu 6 sene once 3-4 ay cikmis olmalari mi yani? Iliskileri yurumemis ve arkadas kalmislar anladigim kadariyla. Eger aralarindaki cekim guclu olsaydi, daha o zaman iliskileri devam ederdi diye dusunuyorum. Canim demesine takmissiniz. Belki de arkadasliktan diyordur. Bende nisanli yakin olan bi erkek arkadasima “xyzcigim” diye hitap ediyordum. O beni uyarmisti, kiz arkadasim kiskaniyor adimla hitap et diye. Gercekten arkadas oldugumuzdan hicte kirilmamistim. Arkadasliklari iyiyse hic sorun olcagini sanmiyorum. Soyleyin esinize uyarsin. Bosu bosuna masrafa girilcek, köpruler yakilcak bir durum yok gibi. Ortada hic bi engel yokken beraber olmamislar, simdi siz ve cocuk varken mi beraber olmaya caliscaklar?

Eşinizin saklaması doğru bir şey değil, ama muhtemelen tepkinizden çekindiği için öyle söylemiştir. Tabii ki doğru bir şey değil, can sıkıcı, ama bunun için kavga etmeye değmez. Ayrıca çok fazla kıskanıyor gibi yapıp adamın bir yerlerini kaldırmayın. Ben sizin yerinizde olsam sessiz durup takip ederdim. Eşinize de bir konuşma yapar, şu an avukat vekil ilişkiniz olduğu için sınırlar içerisinde görüşmeniz normal, ama lütfen bu geyiğe muhabbete dönüşmesin, beni Üzer, deyip ondan ne bekledigimi anlatırdım. Eğer normal şeylere bile kıskanırsanız, gerçekten ciddi durumlarda ettiğiniz lafın kıymeti kalmaz.

Eşim bana yemin etmişti demişti ki o kadınla aramızda sadece müvekkil vekil ilişkisi var ve eskiden onu bir yerde tanıdım demişti. Sonra ben dayısının hesabında eski fotoları görünce (böyle bir mekanda dayısı yengesi erkek kardeşi ve kadın), o zaman da dedi ki o kadın yakın arkadaşımdı. Sonra ben ifşa ettim ve itiraf et sen onunla sevgili oldun 6 sene önce dedim. O zaman kabul etti.
eşiniz sadakatsiz değilse de yalancı
bence hiç bir farkı yok

eşiniz sadakatsiz değilse de yalancı
bence hiç bir farkı yok
Maalesef. Ben ona geçmişteki insanları dürüstçe anlatabilirken, ki buna eşi nisanlim vs da dahildir, o bana bir flörtü bile arkadaş, vekil olarak gösterdi üzgünüm

Konu sahibinin eşi hakkında bir yorum yapmayacağım ama şu "Eşiniz sizi sevmiş, sizi sevmiş ki sizinle evlenmiş." diyenler nasıl bunu söyleyebiliyor? Hiç mi BDV okumuyorsunuz? Hiç mi haber izlemiyorsunuz? O öldürülen kadınlar da kendilerini seçip evlenen adamlarla evlenmişlerdi. Pes yani. Bu kafayla daha burada çok konu görürüz.

C bal vermemiş mi derken? Cevap vermemiş mi demek istediniz sanırım. Eşim zaten hoş karşılayıp ileri gitmiş. Diyorum ya hata onun
Cevap yazıyordum klavyenin azizliğine uğradım. Eşiniz de cevap vermiş sonuçta. Bir de bu kadınlar sizden önceki kadınlar. İki taraf da bekarmış o zamanlar. Yani bunda kızacak, tiksinecek bir şey yok bence. Tek hata eşinizin bu konuşmaları hala silmemiş olması.

Evet kadının eski mesajları duruyor whatsappta. Biz sevgiliyken bile eşime canım yazmış mesajlarda. Eşim ona canım falan dememiş. Bir de üstüne her şeyi mesaj atarken selam müsait misin diye sorması tuhaf geldi.
Ay tanımadığınız insandan nasıl nefret ediyorsunuz ?Nişanlıyken eşinizde canım demiş sonuçta.Neden eski mesajlar dahala duruyor eşinize sordunuz mu?

Eşim mesajları silmeyen bir insan zaten. Benim göreceğimi bilse silerdi. Çok aşağıda kalan mesajları ben saatlerce arayıp buldum anca
Esinizin yillar onceki mesajlari nicin silmedigini dusundunuz mu peki? Erkekler, tanistiklari kadinlarin no'larini silmiyorlar zaman zaman yoklamak icin. Bence Avukat mevzusu degil de eski mesajlarin saklanmasi problem olabilirdi.

X