Eşimin avukatı meğerse eski sevgilisiymis! Ne yapabilirim?

Evet ama neden nefret ettim? çünkü evlendikten sonra telefonuna baktığımda 2 sene öncesine kadar birlikte olduğu üç kadın ile cinsel mesajları okumuşum. hala o kadınları kurs ortamımizda görüyoruz.
Al işte yine aynısı. Geçen de kv nize ev anahtarını verip içeri girip doğalgaz vb kontrol edebilirsin diyen eşinizde suç bulmayıp, siz evde yokken sarma sarıp getirip bırakan kv nize suç atmıştınız. Bir de üstüne sarma kötüydü ben özbek pilavı seviyorum ama yapmıyor demiştiniz.

Siz neden sürekli eşinizden dolayı kaynaklanan sorunların faturasını başkasına kesiyorsunuz??

Cinsellik konuşan eşiniz, mesajları telefonunda tutan da eşiniz. Ne diye kadın suçlu oluyor şimdi??

Eşinizden çekinip hırsınızı başkalarından çıkarmaktan vazgeçin artık bence.

Esinizin yillar onceki mesajlari nicin silmedigini dusundunuz mu peki? Erkekler, tanistiklari kadinlarin no'larini silmiyorlar zaman zaman yoklamak icin. Bence Avukat mevzusu degil de eski mesajlarin saklanmasi problem olabilirdi.
Siz olsanız napardiniz? Neden eski mesajlar duruyor diye eşinize sorar miydiniz?

Valla zamanında denemişler olmamış. arada çekim mekim hiçbir şey kalmamış ki arkadaş olarak devam edebilmişler. şu anda da eşinizin bir falsosunu görmedim. normalde kıskanç denebilecek bir yapıdayım ama bu olayda can sıkıcı bir taraf göremedim.

Selam arkadaslar. Eşimle tanışmadan önce bir kaza geçirmişti ve bununla ilgili dava açmıştı. Hala dava devam ediyor ve bu gidişle bir sene daha sürecekmis. Sonradan öğrendim ki avukatı denilen kadın 6 sene önce çıktığı, 3-4 ay sevgili kaldığı, ailesinin evine yemeğe götürdüğü bir kadınmış. Benimle sevgili iken o kadının telefonu Seda diye kayıtlı idi. Biz nişan yüzüğü bakarken bir keresinde o kadın aradı ve olay yeri incelemeyle ilgili bilgi verdi fakat eşime nasılsın canım diye sordu. Eşim de iyiyim canım sen nasılsın demişti. O an çok sinirlenip eşime kızmıştım. O bana canım deyince ben de refleks olarak canım dedim, özür dilerim demişti. Evlendikten sonra Avukat Seda oldu. Şimdi avukat değiştirmek istiyoruz ama maddi durumumuz maalesef yetmiyor yeni avukata. Napicaz bilmiyorum. Bir de geçen gün akşam 7 buçuk gibi eşime mesaj atmış whatsapptan. Selam müsait misin? Diye. Eşim de dedi ki aman boşver bir şey diyecekse arar dedi. Ertesi gün eşim işyerinde iken sabah eşimi aramış ve tazminat davası için para yatırmasini söylemiş. Bir haltlar var mı bilmiyorum. Hamileyim ve daha da şüphelenir oldum. Ne yapabilirim?
Siz eski sevgilisi olduğunu ne zaman ve nasıl öğrendiniz

Siz olsanız napardiniz? Neden eski mesajlar duruyor diye eşinize sorar miydiniz?
Sormustum. Bayagi 1 sorun cikartmistim o vakit. Hala da hatirlarim donem donem aramiz kotulesince, kendimce kinlenirim ona belki de sebep ariyorumdur.
Yalniz kendimden biliyorum, eski arkadaslarimla mesajlarimi, no'larini kaybetmemek icin saklarim. Gorusmesem de 1 gun lazim olur veya gorusmek isterim diye tutarim.

Valla eşinin birseyi olduğunu düşünmüyorum demişlerde birseyi olmayan insan eski sevgilisini avukat diye tutmaz var bunda bir iş var her suçu kadınlara atmaktan erkekleri masum göstermekten vazgeçin benimde eski sevgilim avukat numarasini silmiştim gecenlerde aradı açtım mecburi sohbet sırasında evlendiğimi cocugum olduğunu soyledim ne olur ne olmaz aradığına göre birsey var bidaha aramasin diye bana dediği sen nasıl evlenirsin ben sizi bosayayim gibi saçma bir espri yaptı bence eşinize de güvenmeyin baska avukat mi yok

Unutmuş. Çok altlarda kalmış mesajlar zaten
Ben silerim ama silmeyen kişileride anlayabilirim.Takmayın kafanıza herkes eski sevgilerini gördüğünde eski aşkları depreşmiyor.Eşimin eski eşinin fotoğraflarını akraba albümlerinde çok kez gördüm hiçbir şey hissetmedim çünkü kimse özellikle saklamamış sadece yırtıp atma ihtiyacı duymamışlar.Çoğu akrabanın sosyal medyasında ekli olduğunu farkettim hiç umrumda olmadı

Eşim mesajları silmeyen bir insan zaten. Benim göreceğimi bilse silerdi. Çok aşağıda kalan mesajları ben saatlerce arayıp buldum anca

Neden? Kendinize eziyet etmek hoşunuza mı gidiyor? Gerçekten anlamadığım için soruyorum aradınız taradınız buldunuz, muhtemelen kavga çıkarttınız ee ne geçti elinide? Hala kocanızla evli dahası hamilesiniz, kocanızdan değil başka kadınlardan soğumuşsunuz mesajları okuyunca demek ki. Artık o nasıl oluyorsa

Konunuza da cevap vereyim ne yapabilirim diye sormuşsunuz avukat değiştirme seçeceğini kabul etmediğinize göre hiçbir şey yapamazsınız.

Al işte yine aynısı. Geçen de kv nize ev anahtarını verip içeri girip doğalgaz vb kontrol edebilirsin diyen eşinizde suç bulmayıp, siz evde yokken sarma sarıp getirip bırakan kv nize suç atmıştınız. Bir de üstüne sarma kötüydü ben özbek pilavı seviyorum ama yapmıyor demiştiniz.

Siz neden sürekli eşinizden dolayı kaynaklanan sorunların faturasını başkasına kesiyorsunuz??

Cinsellik konuşan eşiniz, mesajları telefonunda tutan da eşiniz. Ne diye kadın suçlu oluyor şimdi??

Eşinizden çekinip hırsınızı başkalarından çıkarmaktan vazgeçin artık bence.
Bu o mu Krall 😂😂😂

nasıl yani adam evliyken mi diğer kadınlarla cinsel içerikli mesajlaşmış?
Hayır hayır, evlenmeden önce olan konuşmalardan bahsediyor. Eski sevgili ve flörtlerinden yani.

Konudaki avukat hanıma da bu konuşmaları gördükten sonra bilenmeye karar vermiş.

Yani avukat hanım sen nasıl olur da ( kocaya asla laf edilmiyor bu arada) bekar bir kadın olarak, bekar bir erkekle flört edip cinsellikten bahsedersin?!?! Diyor 🤦🏻‍♀️

Yani önemli bir durum varsa selam müsait misin niye yazar ki insan? Daha doğrusu işle ilgili geç bir saatte yazıyorsan merhaba müsait misiniz? Böyle böyle bir durum vardı …. Müsait olduğunuzda …. Yapmanızı bekliyorum vs der geçersin. Bu tür konularda müsait misin denilip cevap beklenilmez bence. Saçma geldi bana. 🤷🏼‍♀️ Ayrıca hala canım cicimli konuşmak da ne demek onu da anlamadım. Avukatının eski sevgili olduğunu gizlemek de saçma. Ben çok masum görmedim durumu.

eşinin burda niyeti önemli
yeşil ışık mı? sarı mı? kırmızı mı?
avukat seda söylediğiniz kadar işle ilgili söylemiş
arada eşinizin aktarmadığı varsa farklı tabi
bende hoşlanmam iş saati dışında aranmasından

Yani önemli bir durum varsa selam müsait misin niye yazar ki insan? Daha doğrusu işle ilgili geç bir saatte yazıyorsan merhaba müsait misiniz? Böyle böyle bir durum vardı …. Müsait olduğunuzda …. Yapmanızı bekliyorum vs der geçersin. Bu tür konularda müsait misin denilip cevap beklenilmez bence. Saçma geldi bana. 🤷🏼‍♀️ Ayrıca hala canım cicimli konuşmak da ne demek onu da anlamadım. Avukatının eski sevgili olduğunu gizlemek de saçma. Ben çok masum görmedim durumu.
Şöyle ki avukat hep eşim işyerinde iken arıyor yani sabah ve öğle vakitlerinde. Ama gecenlerde akşam saat 7 buçukta, ki evde olduğunu düşünmüştür, "selam nasılsın? Müsait misin?" Yazmış. Dün de baktım mesaja tam olarak böyle ve eşim mesaja hiç bakmadi görüldü atmadı. Ertesi gün sabah da avukat aramış, tazminat parası şu kadar ve yatırılması lazım demiş geçmiş. Sizce neden böyle bir mesaj atmış olabilir anlamadım.

eşinin burda niyeti önemli
yeşil ışık mı? sarı mı? kırmızı mı?
avukat seda söylediğiniz kadar işle ilgili söylemiş
arada eşinizin aktarmadığı varsa farklı tabi
bende hoşlanmam iş saati dışında aranmasından
Kadın biz sevgili ve nişanlı iken de arada akşamları iş dışında arardi, saat 7 bucuk8 gibi falan. Geçen akşam da akşam 7 buçukta mesaj atmıştı işte. Eşim görüldü bile atmadı, yanımda yazsana konuş ben de duyayım dedim ama boşver dedi geçti. Zaten ertesi gün sabah 10 gibi kadın bunu aramış ve tazminat parasını söylemiş.

X