Eşimin avukatı meğerse eski sevgilisiymis! Ne yapabilirim?

Şöyle ki avukat hep eşim işyerinde iken arıyor yani sabah ve öğle vakitlerinde. Ama gecenlerde akşam saat 7 buçukta, ki evde olduğunu düşünmüştür, "selam nasılsın? Müsait misin?" Yazmış. Dün de baktım mesaja tam olarak böyle ve eşim mesaja hiç bakmadi görüldü atmadı. Ertesi gün sabah da avukat aramış, tazminat parası şu kadar ve yatırılması lazım demiş geçmiş. Sizce neden böyle bir mesaj atmış olabilir anlamadım.
Yani başka bir mesajda eşinizin sizin yanınızda konuşmadığını, boşver dediğini vs söylemişsiniz. Kendisine bu durumdan rahatsız olduğunuzu bundan sonra sizin yanınızda konuşmasını isteyin olsun bitsin. Sizin de aklınızda soru işareti kalmaz.

Kadın biz sevgili ve nişanlı iken de arada akşamları iş dışında arardi, saat 7 bucuk8 gibi falan. Geçen akşam da akşam 7 buçukta mesaj atmıştı işte. Eşim görüldü bile atmadı, yanımda yazsana konuş ben de duyayım dedim ama boşver dedi geçti. Zaten ertesi gün sabah 10 gibi kadın bunu aramış ve tazminat parasını söylemiş.
bir süre eşine takip et ses çıkarma mesaj attığında yada konuştuğunda hal hareketi nasıl oluyor anlarsın
Arada samimiyet olmasa o saatte yazmazdı sonuçta hemen gönderilemeyeceğine göre saçma geliyor bana

Yani başka bir mesajda eşinizin sizin yanınızda konuşmadığını, boşver dediğini vs söylemişsiniz. Kendisine bu durumdan rahatsız olduğunuzu bundan sonra sizin yanınızda konuşmasını isteyin olsun bitsin. Sizin de aklınızda soru işareti kalmaz.
Evet ki ben dedim zaten bundan sonra yanımda konuş diye. Ama şansıma kadın hep eşim işyerinde iken arıyor, denk gelmiyor bana.

bir süre eşine takip et ses çıkarma mesaj attığında yada konuştuğunda hal hareketi nasıl oluyor anlarsın
Arada samimiyet olmasa o saatte yazmazdı sonuçta hemen gönderilemeyeceğine göre saçma geliyor bana
Avukat kadına eşime mesaj attığında tepkisini inceledim. Evden çıkarken whatsApp bildirimi geldi ve eşim bana söylemedi hiçbir şey. Kim yazdı dediğimde avukat yazmış dedi. Normalde ben sormadan hemen söylerdi annem yazmış, Ahmet Mehmet yazmış vs. gergin geldi bana

Evet sordum. Tek tanıdık avukat oydu, hata ettim dedi
tek hatası bu degil .
eski sevgilisini kendine avukat tutarken bu kişinin eski sevgilisi olduğunu gizlemesi .
memelekette avukat cok zor bulunan birsry degilki ya o tanidik bize yardimci olur diyelim .
hem kadindan yardim istiyor hemde kadin mesaj atinca bakmiyor donmuyor buda ayrica komik olmus 🤣
hem avukat tut hem trip at .
esinizde sizde bir garipsiniz.

kadinin mesai saatlerinde muvekkilini aramasi cok dogal hatta ince dusunulmus ozel hayatinda evde sizle vakit gecirirken degil kendide isteyken mesai saatinde ariyor.baska bir avukatta tutsaniz oda bu saatlerde arar .
ancak sizin durum hic normal degil esiniz acilen başka bir avukat bulsun.maddi sıkıntı falan sizi biraz kandırıyor gibi geliyor .her yer avukat dolu 3 kuruş icin sizi üzdüğüne değer mi ???
sizinde gururunuzu düşünmesi lazim o düşünmüyorsa siz biraz gururlu davranin...

Avukat kadına eşime mesaj attığında tepkisini inceledim. Evden çıkarken whatsApp bildirimi geldi ve eşim bana söylemedi hiçbir şey. Kim yazdı dediğimde avukat yazmış dedi. Normalde ben sormadan hemen söylerdi annem yazmış, Ahmet Mehmet yazmış vs. gergin geldi bana
bir şey deme bir süre daha sen kızacaksın diye gerilmişte olabilir
maddi açıdan avukat değiştiremediğini söylediniz
acaba eşinizde avukata mesafe koyamıyor olabilir mi?
eşinizin evli olduğunu biliyor mu

avukata mesafe koyamıyor falan yazmissiniz sanki kadın geldi yalvardı ay illa davana ben bakayım diye .
avukatın müvekkiliyle haberlesmesinden daha doğal ne var ???
konuya okadar cahil bakiyorsuniz ki evli oldugu halde davayi eski sevgilisine baktiran konu sahibinin kocası kadın birde evlimisin diye mi sorsun ?
sanki kadın adama meyil ediyor gibi bir algi yaratilmis ancak adam kadina meyil ediyor cok uzgunum .
kadın avukatlık gorevini yapiyor .

Hayır hayır, evlenmeden önce olan konuşmalardan bahsediyor. Eski sevgili ve flörtlerinden yani.

Konudaki avukat hanıma da bu konuşmaları gördükten sonra bilenmeye karar vermiş.

Yani avukat hanım sen nasıl olur da ( kocaya asla laf edilmiyor bu arada) bekar bir kadın olarak, bekar bir erkekle flört edip cinsellikten bahsedersin?!?! Diyor 🤦🏻‍♀️

Hayır hayır, evlenmeden önce olan konuşmalardan bahsediyor. Eski sevgili ve flörtlerinden yani.

Konudaki avukat hanıma da bu konuşmaları gördükten sonra bilenmeye karar vermiş.

Yani avukat hanım sen nasıl olur da ( kocaya asla laf edilmiyor bu arada) bekar bir kadın olarak, bekar bir erkekle flört edip cinsellikten bahsedersin?!?! Diyor 🤦🏻‍♀️

aydınlandım şuan ama keşke aydınlanmasaydım💆🏻‍♀️

Bence ortada sakincali bir durum yok esiniz tarafindan. Adami da darlayip esegin aklina karpuz kabugunu dusurmeyin. Iciniz rahat etmiyorsa esinize caktirmadan telefonuna falan bakin. Ama ben bu kadini istemiyorum, degistirelim falan gibi seyler soyleyip adamin aklini kurcalamayin bence 🙂 cunku cok gorduk adamin aklinda yokken karisinin yaptiklari yuzunden aklina dusen.

Evet avukat evli olduğumuzu biliyor. Eşimin whatsApp profil resminde bile düğün fotoğrafımız var sonucta. Eşim diyor ki artık bana canım demiyor zaten dese tepki gösteririm diyor. E bi zahmet evli adama canım demesin zaten dedin

Evet avukat evli olduğumuzu biliyor. Eşimin whatsApp profil resminde bile düğün fotoğrafımız var sonucta. Eşim diyor ki artık bana canım demiyor zaten dese tepki gösteririm diyor. E bi zahmet evli adama canım demesin zaten dedin
tamam sıkıntı etmeyin daha fazla ama eşinizi takip edin
ben eşimi görmesem ses tonundan anlarım

ay bi zahmet evli adam eski sevgilisininarayip avukatim olur musun demesin bence 🤣

Eşim bana yemin etmişti demişti ki o kadınla aramızda sadece müvekkil vekil ilişkisi var ve eskiden onu bir yerde tanıdım demişti. Sonra ben dayısının hesabında eski fotoları görünce (böyle bir mekanda dayısı yengesi erkek kardeşi ve kadın), o zaman da dedi ki o kadın yakın arkadaşımdı. Sonra ben ifşa ettim ve itiraf et sen onunla sevgili oldun 6 sene önce dedim. O zaman kabul etti.
Bence kadınla ilgili bir mesele yok ama kocanızın baştan yalan söylemesi kötü. İlk avukat meselesi geçtiğinde kendi anlatmalıydı.

Şöyle ki avukat hep eşim işyerinde iken arıyor yani sabah ve öğle vakitlerinde. Ama gecenlerde akşam saat 7 buçukta, ki evde olduğunu düşünmüştür, "selam nasılsın? Müsait misin?" Yazmış. Dün de baktım mesaja tam olarak böyle ve eşim mesaja hiç bakmadi görüldü atmadı. Ertesi gün sabah da avukat aramış, tazminat parası şu kadar ve yatırılması lazım demiş geçmiş. Sizce neden böyle bir mesaj atmış olabilir anlamadım.
Bunu akşam söylemek istemiştir ama geç saat sonuçta o nedenle müsait misin diye sormuştur

X