Eşimin çamaşırındaki lekeler

Bu kadar embesil bir adamla neden evlendiniz? Ortada bu kadar bariz deliller bırakacak kadar aptal birinin ilk vukuatı olamaz. Ya siz bizimle dalga geçiyorsunuz ya da eşiniz sizinle
Annem evdeydi işte bilmiyorum, en iyisi WhatsApp webte takip etmek sanırım.
Bir çorap için ayrılamıyorum, ne dicem çekmecesinde çorap buldum mu dicem

Ben anlamıyorum ki eşimin çekmecesinde Bayan çorabı var ne yapayım ki
Siz olsanız benim yerimde aynı şeyi düşünürdün bence
Ben kendimi sizin yerinize koydum çamaşır konusu saçmaydı ama çorapta şüphelenmekte haklısınız ama mantıklı bir açıklaması yok yani eşiniz annenizin oldugu eve kadın atamayacagına göre

Eşiniz çorap saklayacak olsa sizin hergun çamaşır yerleştirdiğiniz yere mi saklar ve de siz en son o çekmeceyi ne zaman düzenlemiştiniz
Evi taşıdık işte, kardeşimin eviydi şu an taşındığımız ev
Annem hatta kızmış kardeşimle kız arkadaşına çamaşırlarını toplamadığı için
Annem ben çamaşır dürdüm yerlerine koydum dedi, yani ne zaman kondu bilmiyorum. Taşındığımızdan beri annem evdeydi bilmiyorum ne düşüneceğinimi

Bana şunu yapın deyin lütfen gerçekten akşam hiç uyuyamadım, işyerinde yerimde duramıyorum. Canım eve gitmek istemiyor. Bu saçma durumda ne yapıcam bana akıl verin lütfen.

Don konusundaki yorumlarla baya eglendim.
Eglenilmeyecek gibi degildi ama..
Dondaki leke cikmadiysa beni uzecek tek sey makinemin durumu olur.
Ya da kendi cehaletim.
Cunku ya makinem bozuluyor&iyi su almiyordur vs vs
Ya deterjanim dandiktir
Ya da ben cok tikistirip makineye uygun olmayan oranda kiyafet atiyorumdur.

Kalkip da adama "hııı :sinirli: ne yaptin bakiiim sen?" Demem.
Oyle demem icin camasiri kirli iken gormem lazim.
Ki ozaman bile sacma; belki uykusunda olan birsey?
Uykusunda oldugu icin de mi kizacaksiniz?
Ha baska kadinlarla iliskisi var diye dusunuyorsaniz o meni donda olmazdi onu bi idrak edin once.
Film izliyor kendi kendine yapiyor derseniz bundan size ne? Demekki iliski araliginiz yeterli gelmiyor? Bu da acayip bi durum degil.

Kisacasi neyin derdindesiniz onu bi anlasam?
Bu konunun basligi "makinem bozuldu mu?" Olmaliydi bence.

eşinizin çamaşırındaki meniyi nasıl farkediyosunuz ya
ben direk sepetten al makineye
altına zıçsa haberim olmaz :KK53:
öyle bir vaktim olsa bile buna harcamazdım. Oldu olacak koklayayım bi de , öğk 🤢 Eşimin temiz olması gereken çamaşırında leke görsem artık her ne lekesiyse arçeliği ararım yapacağım başka birşey olmaz.

Konu sahi galiba yasiniz cok genc, okadar evhamlisinizki bu evham sizi uzun sure yasatmaz.
Siz surekli biseler kurcalarsaniz essegin aklina karpuz kabugu dusurursunuz
Biraz rahat olun

60da her şey küçülmüyor mu ? Ben bi gömlek programında attım küçüldü gömlerkler sözde gömlek programında 60 var...
Gömlek giymediğimiz için çamaşırlarım arasında olmuyor onun haricinde hiç bir kıyafetim 60 da çekmedi ben bir de 48 dk da yıkıyorum çekmeye fırsat bulamadan bitiyor 😀 gömlekleri 40 dan yukarı yıkamayın onların dokuları çok farklı

Merhaba, şimdi çamaşır dürerken fark ettim, eşimin iç çamaşırında beyaz lekeler var menüye benziyor. Daha önceki iç çamaşırında da görmüştüm. Buraya sormak aklıma geldi. Belki saçma biliyorum ama neden lekeler var. Ne yapayım ben şimdi bana akıl verin ne olur
Normaldir canım erkeklerde enfeksiyon kapıp akıntısı olabilir yada size dokunmadan bile birşeyden zevk almıştır görmüştür etkilenmiştir🤔

Annen, kız kardeşin, kız kardeşinin arkadaşı, kızın ve sen evde çorabı olan kişiler... bence 5 kadın toplanıp çorabın kimin olduğunu bulun. Yoksa bu kafayla kendi eşyalarını da başkasının zannetmeye başlarsın.

Zaten anlamadığım annenler niye sizde ama neyse onu geçtim.

Eşiniz ic camaşırı ile mi sevişiyor?
Meni olsa ne olacak ki ben anlamadım?
Ayrıca belki toz deterjan kalıntısı o gördüğünüz,neyi, neden bu kadar incelediniz inanın anlamadım? Ben lekeli camasır görsem yeniden kirliye atarım yıkansın diye,neyini araştırıcam ki çamaşır işte

X