Eşimin eski sevgilisiyle konuşmaları

İyi günler herkese buraya tavsiye üzerine üye oldum. 3 aylık yeni evliyim eşimle 2.5 yıllık sevgililik sürecinden sonra severek evlendik. Bugüne kadar hiç telefonunu karıştırmadım bakmadım. Telefondan bir şey gösterirken yukarıdan mesaj geldi. Telefonu hemen çekti göremedim. Görmemezlikten geldim hatta asla şüphelendiğimi anlamadı. Yukarı kaydırıp göstermeye devam etti. Gece hiç uyumadım içim içimi yedi. Telefonuna bakma isteği hissettim. Ve baktım. Eski sevgilisiyle mesajlaşmalarını arşivlemişti. Gelen mesaj da eski sevgilisindendi. Mesajları ben gördükten sonra silmemiş ama arşivlemiş ki bildirim gelmesin. 6 ay öncesine kadar mesajlar var. Birinde ortak çalıştıkları yerdeki müdürün vefat ettiğini söylemiş. Ki sadece kendisi çalışmıyor ne alaka kadın haber veriyor? Bir diğerinde B rh+ kan aradığını söylemiş. Ama Allah aşkına B rh+ kolay bulunan bir kan. Kadının kocası var hem de farklı şehirde zaten. Eşimden kan isteği neden? Eşim de seferber olmuş aramadığı yer kalmamış. En son olarak da gittikleri bir mekanın ismini sormuş. Yani benim gördüğüm mesaj oymuş. Onun üzerine galerisinde gezerken eşimin o konuşmanın ss’ini aldığını gördüm en yakın arkadaşına atmış. Arkadaşı da bak gördün mü seni unutamaz o dememiş miydim? Öylesine evlendi o. Demiş. Eşim de valla haklıymışsın sen diye cevap vermiş. Adeta yıkıldım. Sabaha kadar uyuyamadım uyanır uyanmaz eşim durumu fark etti böyle böyle diye açıklama yaptım. Bana onun kendisinde hatrının çok büyük olduğunu kötü niyetli olmadığını söyledi. Kötü niyetli değilse neden arkadaşına nişane gibi attın o ekran görüntüsünü dedim ama asla ona yanıt vermedi. Kocasına ayıp bana mı ayıp dedi. Bu arada

Kadın evli çocuğu var ve eşimin benden önceki 5 yıllık sevgilisiydi. Biz tanışmadan söylediklerine göre 2 3 gün önce ayrılmışlar ama kadınla eşim benle konuşurken de konuşmaya devam etmiş birkaç gün “acil” durumlar için. Eşimin açıklaması seninle daha tanışma aşamasındaydık sevgili değildik. Kadın acil durumda kalmıştı dedi.

Birkaç kere de arama motorunda o eski sevgilinin adını görmüştüm ama umursamamıştım. Gerçekten yıkıldım. Çok üzgün hissediyorum.
Bende eşin seni seviyor. Eşine bu konuyu bir daha açma.İnsan geçmiş hayatındaki insanları arada merak eder bakar ne yapıyor şimdi acaba diye o yüzden googlda aramıştır. Bende eski sevgililerimi ve eski eşime google sorguluyorum bazen. Mesajlaşmadan rahatsız olduysan bir daha mesajlaşmamanızı istemiyorum diyebilirisn. Eski sevglisinin onu unutamamış olması ego okşuyordur bu onu sevdiği anlamına gelmeZ

Bence siz bosanmicaksiniz.Ama bana kalırsa bundan ala bı boşanma sebebi olamaz.Tuylerim ürperdi okuyunca.

Bende eşin seni seviyor. Eşine bu konuyu bir daha açma.İnsan geçmiş hayatındaki insanları arada merak eder bakar ne yapıyor şimdi acaba diye o yüzden googlda aramıştır. Bende eski sevgililerimi ve eski eşime google sorguluyorum bazen. Mesajlaşmadan rahatsız olduysan bir daha mesajlaşmamanızı istemiyorum diyebilirisn. Eski sevglisinin onu unutamamış olması ego okşuyordur bu onu sevdiği anlamına gelmeZ
İyi misiniz hanimefendi?

Bi kez kurt dusmus icine ne desek faydasiz.

Esin hala neden ekran goruntusu atiyor onun unutup unutamamasi neden onemli bu kadar?

Burda birsuru kadin var, sor bi eski sevgiliniz ya sizi unutamadiysa diye.. onun kendi problemi der bir cok kadin.. oturupta iclenmez boyle birseye.. belli ki esinde unutamamis uzgunum…

Rahatsız olmakta haklısın ama bence eşin çocukça davranmış ekran görüntüsü falan. Unutulmadığını kanıtlamak istemiş arkadaşına gereksiz hareketler tabi. Ama seni sevmedini falan düşünmüyorum

iyi akşamlar tekrardan :KK200: evet eve geldi ama ailem onu asla içeri almadı. 5 10dk bekledi gitti. kapıya gelip dediği şey " o kızın hiçbir suçu yok ayıbı kocasına sen bana ayıp etme şu sebepten dolayı" diyor. senin niyetin ayrılmaktı zaten bu küçük meseleyi büyüttün sana da gidiş bileti çıktı diyor hala. ne kadar arsız insan. boşanacağımı avukatla görüşeceğimi söylediğimde resmen çıldırdı. buna izin vermicem uğraşabildiğin kadar uğraş ben senin için canımı veririm diyor.
Bu kadar narsist biri canını mı verecekmiş ahasdfjk

bir gun senin evine yatagina da getirir ona da bulur bir bahane. kocasina ayip bana mi ayip nasil salakca bahane ya kadin kocasina sadakat duymuyorsa bile kocanin sana sadik olmasi lazim. olamiyor gorundugu kadariyla.

malesef büyük sorunlu. dün gece istersen boşanırsın diyen adam ailemin yanındayım dönmeyeceğim dediğim zaman çıldırdı. bu sebepten tek taraflı boşanabileceğini sanıyorsan büyük yanlış yaparsın ben seni rahat bırakmayacağım hukuki hakkımı sonuna kadar kullanacağım seni çok seviyorum asla bırakmam ,sen sinirden ne yaptıgının farkında değilsin diyor. biraz sakinle annenle babanla vakit geçir gel. yaptıgın şeyin yanlış oldugunu sen de anlayacaksın dedi. seninki aşırı bir kıskançlık sadece diye örtbas etmeye çalışıyor yaptığı şeyi. babamla da telefonla konuştu işte biz bu yüzden istemiyorduk senin ne mal oldugun 100 metre öteden belli diye konuştu eşime. o da yediremedi o lafları kendine anlamadıgım bir strateji izliyor. seni asla bırakmam ailenin o laflarına rağmen diyen birisi var şu an.
Kardeşim bence bu adam kendi ailesine nasil hesap verecem derdinde. S.çtı haberi yok. Boşanmayı düşündüğünü hesap edemedi. Sakın kararından geri dönme. Hukuki haklarında arasın bulsun bulabilirse. Ah keşke ilk Ss attigi mesajın resmini cekebilseydiniz.

Yangına körükle gitmek istemem ama biraz zaman sonra eve düşen yıldırımı yaşayacaksınız böyle giderse.
Kadın kocasını çocuğunu bırakacak, eşinizde sizi bırakacak…

Çünkü midem şu kısımda bulandı bana mı ayıp kocasına mı ayıp…

Tabi ki kocasına ayıp.
Eşiniz evlilik adamı asla değil.

İyi günler herkese buraya tavsiye üzerine üye oldum. 3 aylık yeni evliyim eşimle 2.5 yıllık sevgililik sürecinden sonra severek evlendik. Bugüne kadar hiç telefonunu karıştırmadım bakmadım. Telefondan bir şey gösterirken yukarıdan mesaj geldi. Telefonu hemen çekti göremedim. Görmemezlikten geldim hatta asla şüphelendiğimi anlamadı. Yukarı kaydırıp göstermeye devam etti. Gece hiç uyumadım içim içimi yedi. Telefonuna bakma isteği hissettim. Ve baktım. Eski sevgilisiyle mesajlaşmalarını arşivlemişti. Gelen mesaj da eski sevgilisindendi. Mesajları ben gördükten sonra silmemiş ama arşivlemiş ki bildirim gelmesin. 6 ay öncesine kadar mesajlar var. Birinde ortak çalıştıkları yerdeki müdürün vefat ettiğini söylemiş. Ki sadece kendisi çalışmıyor ne alaka kadın haber veriyor? Bir diğerinde B rh+ kan aradığını söylemiş. Ama Allah aşkına B rh+ kolay bulunan bir kan. Kadının kocası var hem de farklı şehirde zaten. Eşimden kan isteği neden? Eşim de seferber olmuş aramadığı yer kalmamış. En son olarak da gittikleri bir mekanın ismini sormuş. Yani benim gördüğüm mesaj oymuş. Onun üzerine galerisinde gezerken eşimin o konuşmanın ss’ini aldığını gördüm en yakın arkadaşına atmış. Arkadaşı da bak gördün mü seni unutamaz o dememiş miydim? Öylesine evlendi o. Demiş. Eşim de valla haklıymışsın sen diye cevap vermiş. Adeta yıkıldım. Sabaha kadar uyuyamadım uyanır uyanmaz eşim durumu fark etti böyle böyle diye açıklama yaptım. Bana onun kendisinde hatrının çok büyük olduğunu kötü niyetli olmadığını söyledi. Kötü niyetli değilse neden arkadaşına nişane gibi attın o ekran görüntüsünü dedim ama asla ona yanıt vermedi. Kocasına ayıp bana mı ayıp dedi. Bu arada

Kadın evli çocuğu var ve eşimin benden önceki 5 yıllık sevgilisiydi. Biz tanışmadan söylediklerine göre 2 3 gün önce ayrılmışlar ama kadınla eşim benle konuşurken de konuşmaya devam etmiş birkaç gün “acil” durumlar için. Eşimin açıklaması seninle daha tanışma aşamasındaydık sevgili değildik. Kadın acil durumda kalmıştı dedi.

Birkaç kere de arama motorunda o eski sevgilinin adını görmüştüm ama umursamamıştım. Gerçekten yıkıldım. Çok üzgün hissediyorum.
Bence konuyu açma gidişata bak. Yani hoş değil tabi. Sonuçta aralarında bir ilişki yok olmayacak da. İşte arada aklına gelmiştir. Çok da anlam yükleme. Böyle bir şey bir daha görürsem bitiririm de gözdağı ver kesinlikle.Üsteleme kurcalama. Kadını daha fazla eşinin aklına sokma.

Eski sevgiliyle yazismis olmasi tabi ki kotu, ardindan arkadasiyla dedikodusunu yapmasi da tuy dikmis. Ama bunlara ragmen adam eger sizin uzuldugunuzu gordugunde hatali oldugunu anlayip hemen dogru tepkileri verebilseydi belki sizi kaybetmeyecekti. Seven insan sevdigi kisinin uzuldugunu gorunce diger kisiyi tek eliyle siler atar. Gercekten boyle. Ve oradaki umursamaz tavriyla aslinda sizi yeterince sevmedigini belli etmis. Su anda da terk edilmek egosuna zarar verdigi icin aci cekiyor. Kendisi size karsi ne hissettigini aslinda bilmiyor. Ama davranislarina baktigimizda gordugumuz bu. Bir de daha evliligin ilk aylarinda hem de gecenin 5inde eve gelen adami ben sutlamistim coktan. Sizde cok buyuk bir sabir ve guven varmis adama karsi.

kadının kötü niyetli olması için daha ne yapması gerek diyorum. Hatırı var o kadar gün geçirdik ona kötü bir şey söylemem diyor. Ben açıkçası birbirlerine göndermeli birkaç postlarına denk gelmiştim ama konduramamıştım. Kadının attığı tweetleri cümle arasında kullanıyordu özlü sözleri vs.. Eşim alkol alırken çok duygulanır bir de ama asla konduramamıştım. Bu kadar somut bir şeyle ilk kez karşılaştım
Valla bunun sonu sıkıntı olabilir. Bence tek taraflı da değil durum. Ama anlamıyorum madem unutamadığın var niye boşuna başkasının hayatına evlilik gibi ciddi bir olayla giriyorsun. Kadının çocuğuda mı varmış üstelik? Yanarım da o çocuğa yanarım. 6 aylık süreci kapsıyor diyorsun, bunun devamı gelir bence. Yol yakınken tepkini koy derim çünkü bilmiyorum yani düzelir gibi gelmiyor bana yine de sen bilirsin

X