Eşimin eski sevgilisiyle konuşmaları

Kadına sadece cinsiyeti sebebiyle pozitif ayrımcılık yapılmasına karşı olduğumu; hak ve haklıya önem verdiğimi , mevcut mesajlarımdan görebileceğinizi düşünüyorum.

Konuda bunca eksiklik varken ; eksik bilgiyle diğer kadına ahlaksız diyemem , günahını alamam.

Adam mesajlarda hiç bir şey yokken , ekran görüntüsü alıp arkadaşına hava atma derdine düşmüş. Bu durumda, bu adam kadından gelen daha farklı bir mesaj olsaydı onu gönderirdi diye düşünüyorum.
Su konuşmaların hepsi bana göre ahlaksızca . Eski sevgiliye durup durup bahaneyle mesaj atmak o adamın ekran görüntüsü alıp paylaşmasi herkesin görüşü farklıdır . Bana göre sadece yatakta yakalamak değil ahlaksızlık kalben aldatma da böyle . Evli barklı çocuklu insanın eski sevgilisiyle işi olamaz . Tanımadigim kadının günahını aldığımı sanmıyorum eğer konu gerçekse ,konu sahibi anlattığı gibi mesajlar yakaladiysa evet bence konu sahibinin eşi de o kadın da ahlaksız .

Hiç öyle görünmüyor kadında gayet memnun durumdan. Eski sevgiliyle evli barklı insanların iletişim halinde olmasını konu ne olursa olsun ben kabul etmiyorum. Bu konuda da saçma sapan boş muhabbetlerle iletişim kurmaya çalışan iki taraf var. Birbirlerini unutmamışlar ikiside inada evlenmiş. Pozitif ayrımcılık yapılacak bir konu değil bu.

Bahsedilen iletişim türündeki detaylar önemli. Kişiler , aynı şirketin farklı şubelerinde olup kadın yetkili mi mesela ? Bu mesajlar iş kaynaklı mı ? İşveren çalışanların geçmiş flörtleriyle ilgilenmez ki. Bu bildirimi yapın dedilerse yapar geçersin.

Neden inada evlenmiş olsunlar ? Eski sevgiliyle ayrılmış , sonra yeniden denemişler olmamış. Sonra da kadın diğer eski sevgilisiyle evlenmiş.

Buradaki en sorunlu kişi konu sahibinin kocası. Vefat haberi , kan talebi , mekan adı sorma mesajlarının ekran görüntüsünü alıp kendince çıkarım yapması daha tuhaf.

Su konuşmaların hepsi bana göre ahlaksızca . Eski sevgiliye durup durup bahaneyle mesaj atmak o adamın ekran görüntüsü alıp paylaşmasi herkesin görüşü farklıdır . Bana göre sadece yatakta yakalamak değil ahlaksızlık kalben aldatma da böyle . Evli barklı çocuklu insanın eski sevgilisiyle işi olamaz . Tanımadigim kadının günahını aldığımı sanmıyorum eğer konu gerçekse ,konu sahibi anlattığı gibi mesajlar yakaladiysa evet bence konu sahibinin eşi de o kadın da ahlaksız .

Adam eski sevgilisinin halen peşinde olduğuna inanmak istiyor olabilir ancak buna dair hiç bir bilgi ve kanıt yok.

Bahsedilen iletişim türündeki detaylar önemli. Kişiler , aynı şirketin farklı şubelerinde olup kadın yetkili mi mesela ? Bu mesajlar iş kaynaklı mı ? İşveren çalışanların geçmiş flörtleriyle ilgilenmez ki. Bu bildirimi yapın dedilerse yapar geçersin.

Buradaki en sorunlu kişi konu sahibinin kocası. Vefat haberi , kan talebi , mekan adı sorma mesajlarının ekran görüntüsünü alıp kendince çıkarım yapması daha tuhaf.

Sanmıyorum kadının açık açık boşa karını ben de kocamı boşayayım yeniden başlayalım diyeceğini kimse demez zaten. Tabiri caizse yemlemiş adam da açık kapı bırakmış. Bunun adı aldatmadır.

Bu mesajları açık kapı olarak gören adam , hizmet sektöründe bir hizmet alırken ; kendisine "hoşgeldiniz , nasıl yardımcı olabilirim" diyen kadının da kendisine aşık olduğunu iddia edebilir.

Adam eski sevgilisinin halen peşinde olduğuna inanmak istiyor olabilir ancak buna dair hiç bir bilgi ve kanıt yok.

Konuyu okudunuz mu tamamını bilmiyorum ama bu kadın şu an evlendigi adamla sevgiliyken ve konu sahibinin eşinin başka bir sevgilisi varken ayrılıp tekrar sevgili olmuşlar sonra yine ayrılmışlar . Yani başka diyeceğim birşey yok . Olaylara bakış açımiz farklıdır belki de . Bu resmen yedeklemek bana göre . İş yerinde bile olsa eski sevgili oldukları bilinir beş yıllik ilişki iletişim kurmak istemeyen insan iletişim kurmaz

Evli misiniz? Siz demediniz mi konuşması aldatmaya satılmaz diye. Neden iftira olarak algıladınız çok normal bir şeydi hani bu
ben devam ederse sıkıntı yazdım,
şuan için boşanmayı gerektirecek büyük bir aldatma yok, takipte kalın dedim konu sahibine, size şeceremi çıkaracak değilim,
Bu denli cesareti nereden buluyorsunuz derken soru işareti vardı artık yok,
kişi kendinden bilir hesabı sen de kendinden biliyorsun demek ki 😂
Şimdiki soru işareti acaba hangisine yazıyorsun ilk mi ikinci ki....yoksa hepsine birden mi 😂

Eğer barisirsan bu olayları affetmis sayılıyorsın.Her an kazık atabilir sana.. Ummadigin anda seni bırakırsa( Allah korusun ) yüklü miktar tazminat alamazsın.Yani şu durumda affedersen daha profesyonel davranır.Yine yakalarsın aldatmasın ama ispat konusunda zorlanabilirsin.Yillarina da yazık olur.Biz kadınlarin zamanı kıymetli.

Ya hu 5 yıllık ayrılmalı barışmalı ilişki, bir şey olacak olsa o zaman olurdu, oluru yokmuş ki olmamış, kadın maymun iştahlı demek ki arada yoklamış ama iki satırdan öteye gidememiş, konuşmayı kadın başlatmış zaten, konu sahibi 2,5 yıl birliktelikten sonra evlenmiş, bir sey olsa farketmez miydi, aldatma konularını okuya okuya paranoyak olduk iyice,

ben devam ederse sıkıntı yazdım,
şuan için boşanmayı gerektirecek büyük bir aldatma yok, takipte kalın dedim konu sahibine, size şeceremi çıkaracak değilim,
Bu denli cesareti nereden buluyorsunuz derken soru işareti vardı artık yok,
kişi kendinden bilir hesabı sen de kendinden biliyorsun demek ki 😂
Şimdiki soru işareti acaba hangisine yazıyorsun ilk mi ikinci ki....yoksa hepsine birden mi 😂
Aldatmanın büyüğü küçüğümü olur😂

İyi günler herkese buraya tavsiye üzerine üye oldum. 3 aylık yeni evliyim eşimle 2.5 yıllık sevgililik sürecinden sonra severek evlendik. Bugüne kadar hiç telefonunu karıştırmadım bakmadım. Telefondan bir şey gösterirken yukarıdan mesaj geldi. Telefonu hemen çekti göremedim. Görmemezlikten geldim hatta asla şüphelendiğimi anlamadı. Yukarı kaydırıp göstermeye devam etti. Gece hiç uyumadım içim içimi yedi. Telefonuna bakma isteği hissettim. Ve baktım. Eski sevgilisiyle mesajlaşmalarını arşivlemişti. Gelen mesaj da eski sevgilisindendi. Mesajları ben gördükten sonra silmemiş ama arşivlemiş ki bildirim gelmesin. 6 ay öncesine kadar mesajlar var. Birinde ortak çalıştıkları yerdeki müdürün vefat ettiğini söylemiş. Ki sadece kendisi çalışmıyor ne alaka kadın haber veriyor? Bir diğerinde B rh+ kan aradığını söylemiş. Ama Allah aşkına B rh+ kolay bulunan bir kan. Kadının kocası var hem de farklı şehirde zaten. Eşimden kan isteği neden? Eşim de seferber olmuş aramadığı yer kalmamış. En son olarak da gittikleri bir mekanın ismini sormuş. Yani benim gördüğüm mesaj oymuş. Onun üzerine galerisinde gezerken eşimin o konuşmanın ss’ini aldığını gördüm en yakın arkadaşına atmış. Arkadaşı da bak gördün mü seni unutamaz o dememiş miydim? Öylesine evlendi o. Demiş. Eşim de valla haklıymışsın sen diye cevap vermiş. Adeta yıkıldım. Sabaha kadar uyuyamadım uyanır uyanmaz eşim durumu fark etti böyle böyle diye açıklama yaptım. Bana onun kendisinde hatrının çok büyük olduğunu kötü niyetli olmadığını söyledi. Kötü niyetli değilse neden arkadaşına nişane gibi attın o ekran görüntüsünü dedim ama asla ona yanıt vermedi. Kocasına ayıp bana mı ayıp dedi. Bu arada

Kadın evli çocuğu var ve eşimin benden önceki 5 yıllık sevgilisiydi. Biz tanışmadan söylediklerine göre 2 3 gün önce ayrılmışlar ama kadınla eşim benle konuşurken de konuşmaya devam etmiş birkaç gün “acil” durumlar için. Eşimin açıklaması seninle daha tanışma aşamasındaydık sevgili değildik. Kadın acil durumda kalmıştı dedi.

Birkaç kere de arama motorunda o eski sevgilinin adını görmüştüm ama umursamamıştım. Gerçekten yıkıldım. Çok üzgün hissediyorum.
İyi günler herkese buraya tavsiye üzerine üye oldum. 3 aylık yeni evliyim eşimle 2.5 yıllık sevgililik sürecinden sonra severek evlendik. Bugüne kadar hiç telefonunu karıştırmadım bakmadım. Telefondan bir şey gösterirken yukarıdan mesaj geldi. Telefonu hemen çekti göremedim. Görmemezlikten geldim hatta asla şüphelendiğimi anlamadı. Yukarı kaydırıp göstermeye devam etti. Gece hiç uyumadım içim içimi yedi. Telefonuna bakma isteği hissettim. Ve baktım. Eski sevgilisiyle mesajlaşmalarını arşivlemişti. Gelen mesaj da eski sevgilisindendi. Mesajları ben gördükten sonra silmemiş ama arşivlemiş ki bildirim gelmesin. 6 ay öncesine kadar mesajlar var. Birinde ortak çalıştıkları yerdeki müdürün vefat ettiğini söylemiş. Ki sadece kendisi çalışmıyor ne alaka kadın haber veriyor? Bir diğerinde B rh+ kan aradığını söylemiş. Ama Allah aşkına B rh+ kolay bulunan bir kan. Kadının kocası var hem de farklı şehirde zaten. Eşimden kan isteği neden? Eşim de seferber olmuş aramadığı yer kalmamış. En son olarak da gittikleri bir mekanın ismini sormuş. Yani benim gördüğüm mesaj oymuş. Onun üzerine galerisinde gezerken eşimin o konuşmanın ss’ini aldığını gördüm en yakın arkadaşına atmış. Arkadaşı da bak gördün mü seni unutamaz o dememiş miydim? Öylesine evlendi o. Demiş. Eşim de valla haklıymışsın sen diye cevap vermiş. Adeta yıkıldım. Sabaha kadar uyuyamadım uyanır uyanmaz eşim durumu fark etti böyle böyle diye açıklama yaptım. Bana onun kendisinde hatrının çok büyük olduğunu kötü niyetli olmadığını söyledi. Kötü niyetli değilse neden arkadaşına nişane gibi attın o ekran görüntüsünü dedim ama asla ona yanıt vermedi. Kocasına ayıp bana mı ayıp dedi. Bu arada

Kadın evli çocuğu var ve eşimin benden önceki 5 yıllık sevgilisiydi. Biz tanışmadan söylediklerine göre 2 3 gün önce ayrılmışlar ama kadınla eşim benle konuşurken de konuşmaya devam etmiş birkaç gün “acil” durumlar için. Eşimin açıklaması seninle daha tanışma aşamasındaydık sevgili değildik. Kadın acil durumda kalmıştı dedi.

Birkaç kere de arama motorunda o eski sevgilinin adını görmüştüm ama umursamamıştım. Gerçekten yıkıldım. Çok üzgün hissediyorum.

Peki aralarında özel mesajlar fotoğraflar da ölmüş mu

kötü bir amacınız yoksa yardım istiyorsa tabi ki et diyor. genişliğin de bu kadarı ayrıca..
Genişlikten değil, arsızlıktab, kendi yaptığına kılıf bulma çabasından. Siz yapsanız, sizi cümle aleme rezil etmeye çabalar, 5 dakika evli kalmazdı. İnanıyor musunuz onun böyle geniş olacağına

Exle arkadaş kalmak bu değil ama. Karşılıklı duygu kalmadıysa arkadaş olarak devam edebilirler ama adam bu kadının mesajlarını alıp ss atıyor arkadaşına övünmek için. Beni unutamadı anlamında yani hoşuna gidiyor gayet kadının yazması altında başka niyet arıyor. Hisleri bitmiş değil. Öyle olsa açık açık mesajlaşır saklamaz zaten

Bilgilendirmeniz icin tesekkur ederim ama benim sorum bu degildi. Konu sahibine bir soru sormustum ve cevabimi aldim. Sorum exle arkadas kalinir, duygu bitmis, bitmemis gibi bir soru degildi. Benim dusunceme gore duygu bitse de bitmese de arkadas kalinmaz ama bu benim dusuncem, herkes benim gibi dusunmek zorunda degil bu sebeple konu sahibine sormustum ki o da benim gibi dusunuyormus. Size gore arkadas kaliniyorsa saygi duyarim cunku bu sizin hayatiniz. Konu zaten exle arkadas kalinir kalinmaz konusu degil.

Peki aralarında özel mesajlar fotoğraflar da ölmüş mu
hayır görmedim açıkçası fotoğrafları. ama her zaman bu eski sevgilisinden bir arkadaş diye bahsediyordu. bu kızın o oldugunu sonradan yani 1 hafta önce anladım. bendeki bu saflık..

kızlar sürekli arıyor, ailemin evine gelecekmiş. ailem kapıdan içeri almayız sakın gelme polis çağırırız diyor. işten sonra gelecekmiş. ben hiçbir şeyini istemiyorum uzak dur benden dedim. bana bir de şaka gibi bakın şaka gibi diyor ki senin bilmediğin bir sürü şey var o mesajdan ibare değil ama ben haddini bildirdim her zaman ona yüz bulamadı benden. sana anlatmak isterdim de dinlemezsin beni anlamak istemezsin diyor. gerçekten nasıl bir narsistle muhattap olmuşun ben.. yazık ailem de korkuyor akşam için polis çağıracaklar. ama hala üste çıkması daha neler var kim bilir.. darmadağın oldum 1 haftadır..
Ne güzel aileniz var. Kıymetini bilin ve onları dinleyin. Burda ailemi karşıma aldım da evlendim diyen hiçbir kadının mutlu olduğunu görmedim. Benim ilk evliliğim dahil. Adamda ne haltlar olduğunu anlıyor bazı anne ve babalar

Bu pek eski gibi değil bence..
Ayrica kadın mı kocanizi unutmak ( ki sevmis de olabilir)için evlendi yoksa kaconiz mi kadını unutmak için sizinle evlendi belli değil ?
Yani kocaniz "beni unutamamis" şeklinde havaya girmesin.
Bana sanki kocanız unutamamis gibi geliyor.
Sürekli SS almalar,ona buna atmalar.
Net üzerinden aratmalar..
Madem yıkıldım diyorsun : Boşan madem.
Bu bir yikimsa eğer boşan.

X