Eşimin evlenmeden önce hayat kadınıyla 17 yaşlardayken cinsel ilişkiye girdiğini öğrendim

O da ilginç herhalde yeni oldu bu mesajlaşma. Evlenmişsin ne diye eski konuları konuşursun bilmem ki 🤦‍♀️ bence yaşla ilgili de olabilir ben de hanımefendinin yaşında çok meraklıydım ama partnerlerim de eski konuları açmayı severdi. Erkek ağzını kapayacak kadına bu fırsatı vermeyecek. Oldu bitti geçmiş geçmişte kaldı gibi kestirip atacak.
Aynen öyle. Kalkıp taaa 6 yıl önceki mesaja gtmiş olamaz. Yani o yaşlarda benimde eşim meraklıymış sırf nasıl yerler diye arabayla falan geçiyolarmış oralardan hangi akıllaysa.. bu arada bende arkadaşlarından etkilendiğini düşünüyorum o dönem yanındaki arkadaşları bence hala onu yapmaya meyilliler Allah'tan mesafe koydu yaramayanlara.
Kesinlikle baktı eşim ben rahatsız oluyorum bir daha konusu açılmadı yıllardır. Hiç değilse eşine saygından konuyu açmazsın dimi? Bizim erkeklere böyle bi yükleme yapılmamış ama

Eşimle görücü usulü ile evlendim ve 6 ay oldu evleneli ve eski mesajlarlar vesilesiyle hayat kadınıyla ilişkiye girdiğini bir erkek arkadaşıyla mesajlarından öğrendim o zamanlar 17 yaşlarındaymış şuan 23 ve bunu düşündükçe üzülüyorum aklıma geldikçe aldatılmışım gibi hissediyorum çok zoruma gidiyor onunla bu konuyu konuştuk ve ben o zamanlar ergen olduğumu dayanamdığımı ve arkadaşlara uyup yaptığını sonrasında pişman olduğunu bu konuyla ilgili din hocalarıyla konuşup tövbe ettiğini söyledi
Ay boşuna üzülme kalk ayağa tepem attı ha yatmış ha öpüşmüş kadınla ikisi de günah değil mi günah sen yokmuşsun o zamanlar günahı da ona kalsın ve sana şunu diyim senden önce olan şeylerin peşine düşme senden sonrakilere odaklan onun geçmişi pis olabilir ama iyi biri olmaya bakmış senle evlenmiş yuva kurmuş o zaten bunun pişmanlığını emin ol içinde yaşamıştır geçmiş bitmiş bir şey için onu da kendini de üzme

21 yaşındayım
Bende 21 yaşındayım eşim 27 yaşında benimkinin çıkmadığı kadın kalmamış memlekette ama şu an desen gözü benden başkasına kör ne takıyon salla ama azıcık Naz yap bence üzülsün sana biraz ilgi göstersin hediyeler falan alsın lehine kullan kurnaz ol

Bırakın şimdi siz aldatildigim olayını (kiiii zaten aldatma olmaz sizden önceki hayatı sevgilisi bile degilmissiniz yani ) bir hastalık bulasmis mi bulaşmamis mi onu araştırın isterseniz

Ahahahahahahahaa konuyu açan kişi ruh ve sinir hastalıkları Hastanesi'nden randevu alman gerekiyor.
23yasinda senin evlenmene kim izin verdi bilmiyorum öyle aile aile değildir bence sen kaçarak bile evlenmiş olabilirsin ama senin sıkıntı büyük.
Birde din hocalariyla konuşup tovbe etmiş diyor ahaahha pedere günah mı çıkartmış :))

Bu ülkenin pimini cehalet çekti,cehalet çöküşe doğru götürüyor cehalet bitirecek a dostlar.

Ahahahahahahahaa konuyu açan kişi ruh ve sinir hastalıkları Hastanesi'nden randevu alman gerekiyor.
23yasinda senin evlenmene kim izin verdi bilmiyorum öyle aile aile değildir bence sen kaçarak bile evlenmiş olabilirsin ama senin sıkıntı büyük.
Birde din hocalariyla konuşup tovbe etmiş diyor ahaahha pedere günah mı çıkartmış :))

Bu ülkenin pimini cehalet çekti,cehalet çöküşe doğru götürüyor cehalet bitirecek a dostlar.

Eşimle görücü usulü ile evlendim ve 6 ay oldu evleneli ve eski mesajlarlar vesilesiyle hayat kadınıyla ilişkiye girdiğini bir erkek arkadaşıyla mesajlarından öğrendim o zamanlar 17 yaşlarındaymış şuan 23 ve bunu düşündükçe üzülüyorum aklıma geldikçe aldatılmışım gibi hissediyorum çok zoruma gidiyor onunla bu konuyu konuştuk ve ben o zamanlar ergen olduğumu dayanamdığımı ve arkadaşlara uyup yaptığını sonrasında pişman olduğunu bu konuyla ilgili din hocalarıyla konuşup tövbe ettiğini söyledi
Gerçekten hiç sıkılacak bir konunuz yok demek ki ne güzel...bu da düşünülüp uzulunur mu inanamıyorum

Hastalık kapmış olabilir miyim diye üzüleceğiniz yere aldatılmış gibi hissetmeniz normal mi sizce?

Aynen öyle. Kalkıp taaa 6 yıl önceki mesaja gtmiş olamaz. Yani o yaşlarda benimde eşim meraklıymış sırf nasıl yerler diye arabayla falan geçiyolarmış oralardan hangi akıllaysa.. bu arada bende arkadaşlarından etkilendiğini düşünüyorum o dönem yanındaki arkadaşları bence hala onu yapmaya meyilliler Allah'tan mesafe koydu yaramayanlara.
Kesinlikle baktı eşim ben rahatsız oluyorum bir daha konusu açılmadı yıllardır. Hiç değilse eşine saygından konuyu açmazsın dimi? Bizim erkeklere böyle bi yükleme yapılmamış ama
Evet onu sorgulayan nerdeyse yok konu sahibine yüklenilmiş. Konu sahibinin aldatılduğını düşünmesi de hata ama en büyük hata eşinin bence.

Evet onu sorgulayan nerdeyse yok konu sahibine yüklenilmiş. Konu sahibinin aldatılduğını düşünmesi de hata ama en büyük hata eşinin bence.
Yani eşin bi eşi aldatması gibi değil ama kendini bakir lanse ettiyse yalan söylemiş güvenemeyebilirim başka konularda diye diye düşünüyo olsaydı hiç kimse bişey demezdi bu arada. Burası biraz sert bi platform anormal gelmedi yüklenilmesi bana 2 aydır falan düzenli kullanıyorum bunu gördüm.
Konu sahibinde de kabahat var kimseye ne zamanın konuşmasıymış söylemiyor yakın zaman dese yine aldatılmış hissetmesini yadırgamam bu arada. Neden konuşursun ki bu konuyu? Olmuş bitmiş.

X