Eşimin ilgisizliği

İlgilenmemesi biraz sıkıntı benimle dışarı çıkmasın sorun yapmam ama aile ortamlarına eşlik etmesini isterim ben arkadaşlarımla takılmayı daha çok seviyorum sohbet muhabbet eşimle aiile gelmelerinde eşlik eder,arada dışarıya çocukları alıp gezeriz ilgili biri

Konuştum bugün ama ona konuşmak denirse. İçimden geçenleri düşüncelerimi söyledim ama hiç bir şey demedi. En son kuzen olayı için hayır ayıp etmedim bence dedi
ah be keske icinden gelmedigini felan soyleseymis cok sacmalamis cift terapistine gitmek sart duzelmez sanki
Yani kiskansin degil ama bir evlilikte herkes istedigi gibi yasasin seyini sevmiyorum git gez yeterki beni rahat birak der gibi 🫠

Merhaba arkadaşlar.
1 yıllık evliyim. Eşim çok ilgisiz davranıyor. kendisi biraz asosyal birisi. Sürekli evde vakit geçirmek isteyen biri. Hafta sonu kuzenim gelmişti il dışından. Bende kahvaltı için piknik yapılabilecek çok güzel bir yer var arada gidiyoruz oraya gidelim dedim. Her zaman ki gibi yine evden çıkmak istemedi. Bahaneler buldu. Bahanelerinin hiç birini de yapmadı hafta sonu. Kuzenimle ben bir yerlere gittik artık. Bana ayıp ettin diyorum eşime hayır diyor. Sizce?

Hadi dedim kuzenimle vakit geçirmek istemiyor olabilir. O zaman diyorum biz bir şeyler yapalım hafta sonu için. Konser tiyatro birine gidelim. Ona da istemiyorum diyor. Artık bende çok sıkıldım evde aylardır. Ben giderim o zaman tek başıma diyorum, tamam git sen diyor. Gideceğim konser barda ve gece saat onda. Hiç endişelenmiyor. O kadar çok istediğim bir konser ki ne olur ben kırmasa o da gelse de birlikte bir etkinlik yapmış olsak.

Sizce ne yapmalıyım bir akıl verin.
Hahhaaaa resmen ben ve eşim ben gezmek tozmak o evde oturmak bende bu hafta konsere gidelim dedim istemedi alıştım bu duruma zorlaya zorlaya tatile götürüyorum 😂

Merhaba arkadaşlar.
1 yıllık evliyim. Eşim çok ilgisiz davranıyor. kendisi biraz asosyal birisi. Sürekli evde vakit geçirmek isteyen biri. Hafta sonu kuzenim gelmişti il dışından. Bende kahvaltı için piknik yapılabilecek çok güzel bir yer var arada gidiyoruz oraya gidelim dedim. Her zaman ki gibi yine evden çıkmak istemedi. Bahaneler buldu. Bahanelerinin hiç birini de yapmadı hafta sonu. Kuzenimle ben bir yerlere gittik artık. Bana ayıp ettin diyorum eşime hayır diyor. Sizce?

Hadi dedim kuzenimle vakit geçirmek istemiyor olabilir. O zaman diyorum biz bir şeyler yapalım hafta sonu için. Konser tiyatro birine gidelim. Ona da istemiyorum diyor. Artık bende çok sıkıldım evde aylardır. Ben giderim o zaman tek başıma diyorum, tamam git sen diyor. Gideceğim konser barda ve gece saat onda. Hiç endişelenmiyor. O kadar çok istediğim bir konser ki ne olur ben kırmasa o da gelse de birlikte bir etkinlik yapmış olsak.

Sizce ne yapmalıyım bir akıl verin.
Ama bir sıkıntınız var sizin o da şu ki sizi tek basınıza gece konserlerine gönderebilecek olması kıskanmak değil bu sahiplenmek erkeğin en temel duygusu içgüdüsel bişey

Konsere gitmenize karışmaması size güveniyor olması medenice sizin yaşam tarzınıza saygı duyor bazı erkekler bırakmaz kendisi gitmediği gibi seninde engeller,benim eşimde git gez arkadaşlarınla takıl çocukları bana bırak der bir evlikte Özgürlük olmalı,bence tadını çıkartın:)

siz sanırım kadınların akşam dışarı çıkabildiği bir ülkedesiniz, o yüzden yazan arkadaşlar ona göre yazsa iyi olur. bizim ülkemizde zaten 12den sonra müzik yasağı var diye biliyorum.

kendisi evde ne yapıyor? bilsisayarla mı oynuyor yoksa mesela ev işi filan yapar mı?
dışarı çıkmama haricinde paylaşım durumunuz nasıl?

siz sanırım kadınların akşam dışarı çıkabildiği bir ülkedesiniz, o yüzden yazan arkadaşlar ona göre yazsa iyi olur. bizim ülkemizde zaten 12den sonra müzik yasağı var diye biliyorum.

kendisi evde ne yapıyor? bilsisayarla mı oynuyor yoksa mesela ev işi filan yapar mı?
dışarı çıkmama haricinde paylaşım durumunuz nasıl?
Konser 10-12 arası. Sürekli bilgisayar başında. Evde ev işlerine de yardımcı olur. Pek ortak bir paylaşımımız yok

Tertemiz delirtir böyle biri ! 5 yıl, 10 yıl değil hemde, sadece 1 yıllık evlilik... Değişmeyeceğinin farkında olun, ona göre davranın... Ya tamam, ya devam..

Adam resmen asosyal orası kesinde maddi olarak bir sıkıntınız borcunuz veya acil birikim yapmanız gereken bir konu var mı? Şuan dışarı adım atmak epey masraflı oldu adam belki bundanda korkuyor olabilir

X