Eşimin iş arkadaşlarının eşleri

Aklıma bir çocukluk hatıram geldi.

Zannedersem 7-8 yaşlarındayım. 3 kız arkadaştık, diğer iki kız benden birkaç yaş daha büyüklerdi ve birbirleriyle daha samimilerdi. Aralarından biri bir gün durduk yere bana "Pınar'da bit varmış biliyor musun? Bana ondan bulaştı." dedi.
Ben de saf bir şekilde "Bana da bit gelmişti bir kere. Pınar'da varsa bana da bulaşmıştır." demiştim.

2 gün sonra Pınar yanıma geldi ve benle küstüğünü, bitlinin ben olduğumu, herkese benden bit bulaştığını, iftiracı olduğumu falan söylemişti. O gün anladım ki biz kadınlar bi çeşitiz :)

İkisiyle de görüşmeyin, hayrınıza olur.

Merhaba arkadaşlar iki gündür rahat uyuyamiyorum hakkimda konusulanlari cok kafaya taktim :KK64:eşimin iş arkadaşlarinin eşleri oturmaya gelmisti ve yiyecek birseyler yapmistim (bu arada 20 aylikti oglum o soralar ve yapisik ikiz gibiydik.uykusuda pek yoktur) geldiler oturduk ,ettik hersey normal yani...tabiki arkamdan demedikleri kalmamis ya sizlere soruyorum hiç hazirlanan nimete laf edilir mi yada bnm terbiye anlayisim mi onlarla bir degil ??
Eşiniz ne is yapiyor? nerde çalışıyor? Eşlerdeki seviye yerlerde.

Ay ne kadar çirkin. Bir daha asla kabul etmeyin. Hatta o size laf getirenle de aranıza mesafe koyun. Görüşmeyin.

Benim de aynı şekilde misafirim oldu. Lojmandayız ve eşler hoşgeldine geldi. Oğlum 5 aylıktı ve hiçbir hazırlık yapamadım. Hazır kurabiye, bisküvi, kuru meyve, çerez falan ikram ettim. Çok da memnun ayrıldılar.

Şuan aramız çok iyi. Hatta biz bebekli bir ev veya yapamayacak durumdaki biri olduğunda, ona sadece çayı koydurup, herkes bir çeşit yapmış şekilde gidiyoruz.

Size yapılan şey çok çirkin.

Ay ne kadar çirkin. Bir daha asla kabul etmeyin. Hatta o size laf getirenle de aranıza mesafe koyun. Görüşmeyin.

Benim de aynı şekilde misafirim oldu. Lojmandayız ve eşler hoşgeldine geldi. Oğlum 5 aylıktı ve hiçbir hazırlık yapamadım. Hazır kurabiye, bisküvi, kuru meyve, çerez falan ikram ettim. Çok da memnun ayrıldılar.

Şuan aramız çok iyi. Hatta biz bebekli bir ev veya yapamayacak durumdaki biri olduğunda, ona sadece çayı koydurup, herkes bir çeşit yapmış şekilde gidiyoruz.

Size yapılan şey çok çirkin.
Kesinlikle çok çirkin olduğu için hazmedemiyorum.hiçbirşey hazırlamadan demek ki neler neler diyecektiler

Asker canımesler
Bence görüşmen gerektiğinde nezaketen görüş onun dışında hiç yüz verme. Baksana bir gelmişler uykuların kaçmış, tadın tuzun kalmamış, değer mi? Eşin de yanındaysa muhatap olma hicbiriyle

Hic biriyle gorusmez ve iletişim alanlarinin hepsini kapatirdim. Al birini vur otekine.hepsi ayni.soyleyende

Her seyi gec orta da emek var ya.
Sizin icin yapılan seylere ne hakla kötu yorum yaparsın ki begenmediysen begenmedim de gec. Haset bunlar hep.

Bence görüşmen gerektiğinde nezaketen görüş onun dışında hiç yüz verme. Baksana bir gelmişler uykuların kaçmış, tadın tuzun kalmamış, değer mi? Eşin de yanındaysa muhatap olma hicbiriyle
Eşim yanimda canim kadinlarin işine karismaz boyle seylerde.sadece ben cok uzuldum kimsenin olmadigi bir memlekette 2 insanla goruseyim diyorsun onlarda arkandan laf ediyor

Eşim yanimda canim kadinlarin işine karismaz boyle seylerde.sadece ben cok uzuldum kimsenin olmadigi bir memlekette 2 insanla goruseyim diyorsun onlarda arkandan laf ediyor
Sırf insan yüzü görecem diye fesat şeytan tiplerle görüşülür mü hiç? Bebeğin varmış parka çıkar gezdir illaki birileriyle tanışırsın canım acele etme. İkram meselesi büyük terbiyesizlik. Bebekli bir hanımdan kimse ikram hizmet beklememeli bence. Çok yemeğe meraklılarsa kendileri yapıp getirsinler bir insana da hayırları dokunsun. kıymet bilmez insanlardan hoşlanmıyorum

Sırf insan yüzü görecem diye fesat şeytan tiplerle görüşülür mü hiç? Bebeğin varmış parka çıkar gezdir illaki birileriyle tanışırsın canım acele etme. İkram meselesi büyük terbiyesizlik. Bebekli bir hanımdan kimse ikram hizmet beklememeli bence. Çok yemeğe meraklılarsa kendileri yapıp getirsinler bir insana da hayırları dokunsun. kıymet bilmez insanlardan hoşlanmıyorum
Dogru diyorsun

O onların ayıbı bırakın Allaha havale edin zaten kavga ederek bulmuşlar belalarını

X