Eşimin işyerinde yaşadiği tuhaf olay...

Yaşlı değil kendine bakan çalışan bir insan pandemiden dolayı az işe gidiyor. Yaşlı olsa elden ayaktan düşse anlarım ama öyle değil

o zaman neden birlikte oturuyorsunuz

eşiniz çalışıyor, kv çalışıyor

neden aynı ev

4 sene geçmiş, çocuk olmuş vs vs

yani cidden merak ettim başlangıçta neden aynı eve girdiniz, boş ev dahi varmış neden halen geçmiyorsunuz

Kimsenin ne yaşadığını elbette bilemeyiz ama bu cağda eli ayağı tutan kv ile yaşamak nedir gerçekten. Hasta olur kendini idame edemiyor olur anlarım başım gözüm üstüne. Ama belli ki sağlıklı bir kadın.
Madem ev size boğucu geliyor neden çalışmıyorsunuz mesela?
Hızırı bilemem ama sizin bu genç yaşta kendinize neden böyle eziyet ettiğinizi oturup düşünmeniz lazım. Evlilikte her iki tarafın da ortak görüşü sağlanmalı. Sırf kocan istiyor diye o evdeysen yanlış adamla evlisin

Eşin de ispat olsun diye video çekmiş ama ben olsam yemezdim. Ordan bi kadın da olabilir ayrı eve çıkmamak için seni manipüle ediyor olabilir. Kadın falcı bile olsa ayak üstü geleceğini vs bilemez.
Gelecek konusunda sadece ayri eve çıkarsan maddi sıkıntı yaşarsın diyor. Kim maddi sıkıntı yaşamıyor ki zaten herkes yaşıyor

o zaman neden birlikte oturuyorsunuz

eşiniz çalışıyor, kv çalışıyor

neden aynı ev

4 sene geçmiş, çocuk olmuş vs vs

yani cidden merak ettim başlangıçta neden aynı eve girdiniz, boş ev dahi varmış neden halen geçmiyorsunuz

Başlangıçta bir süreliğine diye birlikte oturmayı kabul ettik. Maddi olarak daha iyi olunca çıkacaktık. Kv evlenirken siz evlenince biz köye gidecegiz siz tek oturacaksiniz demişti ama maalesef doğru değilmiş

Allah aşkına böyle şeyleri dert ettiğinize göre inançlı birisiniz, açın tefsiri okuyun. Geleceği bilme Allahtan başka kimsenin bilme kudretinin olduğu birşey değil. Yani kimse kişinin suratına bakıp gelecekten haber falan veremez. Falda bu yüzden yasak zaten. Boşuna böyle şeylere inanıp, inancınızıda tehlikeye atmayın.

Kimsenin ne yaşadığını elbette bilemeyiz ama bu cağda eli ayağı tutan kv ile yaşamak nedir gerçekten. Hasta olur kendini idame edemiyor olur anlarım başım gözüm üstüne. Ama belli ki sağlıklı bir kadın.
Madem ev size boğucu geliyor neden çalışmıyorsunuz mesela?
Hızırı bilemem ama sizin bu genç yaşta kendinize neden böyle eziyet ettiğinizi oturup düşünmeniz lazım. Evlilikte her iki tarafın da ortak görüşü sağlanmalı. Sırf kocan istiyor diye o evdeysen yanlış adamla evlisin

Pandemiden önce bir seneye yakın çalışmıştım. Çalışıyorum diyelim yine farkeden bir şey olmayacak akşam eve gelirken yine içim sıkılacak.
Doğru söylüyorsunuz böyle yaşamak istemiyorum zaten yoksa psikolojik olarak çökeceğimi hissediyorum. Sirf evde içim huzursuz huzursuz durmamak için oğlumla sürekli dışarı çıkıyorum gezdiriyorum...
Eskiden yaşanan sorunlar, kv nin bana ettiği hakaretler, üzerime yürümeler... bunları üst üste yaşayınca soğudum zaten her şeyden

Bazı insanlar karşısındaki kişinin hayatının nasıl olduğunu sezebilir bunu çok ilginç veya doğaüstü bulmuyorum ben. Ama gelecekle ilgili söyledikleri asla çıkmaz. Kadının söyledikleriyle hayatınızı şekillendirmeyin lütfen. Mutsuzsanız bunu değiştirmek için veya katlanmak için dışardan bir işarete ihtiyacınız yok. Sizin için neyin iyi olacağını ancak siz bilebilirsiniz. Kadın ayrı eve çıkın deseydi eşiniz bunu da kaydedip size gösterir miydi acaba 😄

Yorum yapicaktim ama hicbisey anlamadim 😂 anladigim kadariyla hizir gelip soyle boyle diye adeta fal bakmaz kocaniz ayri eve cikmamak icin biyerinden uyduruyo olmasim maddi skinti cekersin falan🤷🏻
Ahahahhaha hemfikirim açıkçası 😂😂😂

Kocan kime borç verdi, tanıyor musun? Para neden geri gelmeyecekmiş, bişeyler çeviriyor bu adam sanki. Bi de ne demek, anan ailene her lafı söylüyor ailen de hırsını senden alıyor? Kocan açık açık demiş ki sana, kafamı şişirme. Neden anasına anlatmıyor bunları? Anasına ağzının ayarını bil diyemiyor, sana kafamı şişirme diye ima yapıyor.

X