esimin kariyer planlari beni cileden cikarmak uzere...

Kendime mi uzulsem sana mi bilemedim walla ;( benim halime herkes uzuluyor ama esim de elimden birsey gelmiyor,bunlari yapmak zorundayim ben bilmezmiyim gezip tozmayi ,tatile gitmeyi.. gerizekali miyim ben diyor:KK66:
Hakli ama bende idare etmekten sıkıldım, ewlenirken 1_2yil musaade et dedi ve 5 yil olduk tanisali, hala da sinav pesi,de.
Arkadas cevresinde tek ben sorun cikariyormusum eş olarak. Hakkaten ben sorunluyum ozmn ;(

Ayyy aynı aynıı şuanda ikimize de çok üzüldüm :KK14:
Tabi onlara da hak vermek lazım ama biz de insanız yani bilemedim valla ama arkaadaş çevresinin eşlerini nereden biliyor ki çok mu yakınlar? bence sen sorunlu değilsin her kadın eşiyle vakit geçirmek ister :KK19:

Yani , adam kariyerine odaklandigi icin onu degistirmek imkansiz diyorsunuz yani ;(
Sanirim bendeki yol da bu gorunuyor, istemeye istemeye kabul etmek.. beklentimi degistirmek. Zor olacak ama denemek lazim. Bir tarafimda diyorki neden o bana degil de ben ona uyuyorum?

Onu cok seviyorum ,o da beni. Ewde gurultu patirti olsa ayrilmak en iyisi derdim.
Of offff... zor is bu evlilik.. :)

yeni evli olduğunuz için böyle derinden hissediyosunuz beklentiniz bu yönde olmadığı için zorunuza gidiyor..
eşiniz bu azimle çok iyi yerlere gelir ama siz 2kişilik yalnızlığınızı nasıl unutursunuz , yerime yatıyorum sabah yine iş vs. üzüldüm :KK43:

Bebek çare olacak mi onu bilemedim ki, tek başınıza büyütmek zorunda kalmayasiniz sonra eşiniz istediği basamağa çıkmadan birakmayacak gibi duruyor ders çalışmayı çünkü :rolleyes:

Yalnız müfettişlerin eğitimleri böyle sanırım. Bizim komşu oğlu da sürekli bir yerlere gidiyor. Ne güzel çalışıyor işte, tembel olsa işsiz olsa daha mı iyi, daha yeni olduğu için böyle yoğundur eğitimler falan bence sabret biraz daha.
Cok haklisin eywallah ama ya bu sabir isi 10 yil surerse ve yipranirsak? Dewamli sinavi cikiyor. Ayni yerde sayamazmis. Gercekten gurur duyorum onla ama beni ihmal ediyor bu durumda...

Ayyy aynı aynıı şuanda ikimize de çok üzüldüm :KK14:
Tabi onlara da hak vermek lazım ama biz de insanız yani bilemedim valla ama arkaadaş çevresinin eşlerini nereden biliyor ki çok mu yakınlar? bence sen sorunlu değilsin her kadın eşiyle vakit geçirmek ister :KK19:
Sormus tatlimm seninki de sorun cikariyor mu diye.. abi yokk yaa bizimkiler anlayislu demisler.. ne kdr dogru bilmiyorum
Ben ne kdr da kotuymusum yahu :KK66:

yeni evli olduğunuz için böyle derinden hissediyosunuz beklentiniz bu yönde olmadığı için zorunuza gidiyor..
eşiniz bu azimle çok iyi yerlere gelir ama siz 2kişilik yalnızlığınızı nasıl unutursunuz , yerime yatıyorum sabah yine iş vs. üzüldüm :KK43:
Iyi yerlere geleceginden suphem bile yok ama bendeki eksiklik ne olacak? Bombos geciyor hayatim. Ailemde sehir disinda. Bilmiyorumki boyle biriyle ewlenmekte hata mi yaptim? Ama ben yine de pisman degilim,sadece bunaldim ve cozum yolu ariyorum kendimce...

Bu konumda çocuk hiç düşünmeyin.Bazı müfettişler yılın neredeyse yarısını gezerek geçirir zaten.Ne güzel akıllı,eğitimli,sürekli kendini geliştiren bir eşiniz var. Size sevgisinden de şüpheniz yok.Anlayışlı birisi de. Yemek filan yapıyor demişsiniz.Herkese nasip olmaz kıymetini bilin.:KK39:

Sabah 7.15 de evden cikip 8 de eve giren, her gun 1.5saat ayakta yolculuk ceken mutsuz bir bankaci.. : )
mutsuz bankacı eşin pek iş bırakma taraftarı değil
ama sizi zorlamayacaksa sen yakın bi iş bırak yada bi süre ara versen
hem erken gelen eşinle daha vakit geçirirsin belki

Haksızsınız diyemem, ama eşinizin iradesini çok kıskandım. Iyi yerlere gelir bu çalışma azmiyle. Bence siz de eşinizin hayallerini gerçekleştirmesini îstersiniz. Evi işyerinize daha yakın bir yere taşıma ihtimaliniz yok mu? Sanki öyle daha az stresli olursunuz.
Ben de cok begeniyorum onu,arkadaslarim bile oyle.. hatta bizimki boyle degil,seninki azimli,caliskan diyenler.. is bitiricidir,ozguveni tam,muhabbetlidir.. tembel,yerinde sayan biriyle ben de yapamam.. ama bu da ayari fazla mi kacirdi ne :KK66:

Bu konumda çocuk hiç düşünmeyin.Bazı müfettişler yılın neredeyse yarısını gezerek geçirir zaten.Ne güzel akıllı,eğitimli,sürekli kendini geliştiren bir eşiniz var. Size sevgisinden de şüpheniz yok.Anlayışlı birisi de. Yemek filan yapıyor demişsiniz.Herkese nasip olmaz kıymetini bilin.:KK39:
Ondan iyisini bulamam bunu biliyorum ve kimseyi de begenemem.. benim derdim orta yolu bulmak,ama o da baska cikis yok bunu yapmaya mecburum diyor. Haklisin, ben senden yemek,utu,bulasik,temizlik beklemiyorum ki beni idare et,yanimda ol,ileride hersey guzel olacak diyor... ama beklemelerden sıkıldim sabrediyorum sonra birdaha patliyorum.. ayni konulari acip dır dır edip onu kacirmak da istemiyorum ama kendimi tutamiyorum bazen ;(

Bize turne yok diyor,egitimler bitti artik diyor.. bi kac ay sonra baska biseyi cikiyor.
Yok yok ben bunu boğayım en iyisi, sizler de kurtulun bizden :KK66:

Böyle evlilik olmaz kusura bakma.
Kariyer falan iyi güzel de sen de yalnız olmak için evlenmedin neticede.

Bu arada çocuk evliliği kurtarmaz.
Bebek işini ertelemelisin.

Ben de cok begeniyorum onu,arkadaslarim bile oyle.. hatta bizimki boyle degil,seninki azimli,caliskan diyenler.. is bitiricidir,ozguveni tam,muhabbetlidir.. tembel,yerinde sayan biriyle ben de yapamam.. ama bu da ayari fazla mi kacirdi ne :KK66:
Evimiz aile konutu, tayin istedik onun icin ugrasiyor.. ewe yakin yere gelebilirsen hersey guzel olur, en azindan ewe birlikte geliriz..

Bize turne yok diyor,egitimler bitti artik diyor.. bi kac ay sonra baska biseyi cikiyor.
Yok yok ben bunu boğayım en iyisi, sizler de kurtulun bizden :KK66:
ayy çokk tatlısın yaa bence biraz daha sabret
iş değişikliği yapabiliyorsan yap
durumunuz müsaitse bırakabilirsin belkii
ee adam senden önce geliyor
çocuk planlarınıza devam edebilirsiniz:confused::cool:

Ondan iyisini bulamam bunu biliyorum ve kimseyi de begenemem.. benim derdim orta yolu bulmak,ama o da baska cikis yok bunu yapmaya mecburum diyor. Haklisin, ben senden yemek,utu,bulasik,temizlik beklemiyorum ki beni idare et,yanimda ol,ileride hersey guzel olacak diyor... ama beklemelerden sıkıldim sabrediyorum sonra birdaha patliyorum.. ayni konulari acip dır dır edip onu kacirmak da istemiyorum ama kendimi tutamiyorum bazen ;(

Profesyonel bir yardım alsanız.Sıkılmışsınız anlıyorum ama karşı tarafı da çok zorlamayın derim. Aranızda bir sorun da göremedim ben.İkiniz de birbirinizi seviyorsunuz.Anlayışlısınız.Aileler de iyi gibi.Gözünüzü korkutmak gibi olmasın ama bizim kuruma müfettişler gelir her sene 1 ay kalırlar.Eşlerini yanlarında da getirmezler hiç.Böyle 3-4 yere gidiyorlar sene de.Bunlara da alışsanız iyi olur gibi.

Böyle evlilik olmaz kusura bakma.
Kariyer falan iyi güzel de sen de yalnız olmak için evlenmedin neticede.

Bu arada çocuk evliliği kurtarmaz.
Bebek işini ertelemelisin.
Ewet ben de soyluyorum, benim evlilik beklentim bu degil diyorum. Cocuk ewliligi kurtarmasi acisindan degil, istedigimiz icin..

X