Eşimin özelimizi abisiyle konuşması

kardes iliskisi nasil bilemeyiz, ozellikle yaslar yakinsa kardesi insanin en yakin arkadasi oluyor, bu durumda da her seyini paylasiyor.

benim kiz kardeslerim hamilelik testine kac kez isedigimi bilirler mesela :KK48:

ama esimin abileri ile arasinda biraz yas farki var, bu da ister istemez biraz mesafe yaratmis, esimin boyle bir problemini abisine anlattigini dusunemedim ben mesela, cok garip geldi fikir olarak. Ama dedigim gibi bu tamamen kardeslik iliskisinin nasil olduguna bagli.

Benim kız kardeşim yok.
15 yıldır hiç dargın olmadığım bir dostum var, oda evli.
Bizde onunla her şeyi konuşuruz.
Birbirimize sorarız hatta varsa eksik şeyler onları söyleriz.
Ben hamile kalamıyordum mesela onunla ilgili bana ne kadar yardımcı oldu, hakkını yiyemem.

Bana saçma gelmedi o yüzden insan bazen çaresiz kalınca kiminle konuşsa da rahatlasam diye anlatmak istiyor.

Kendisiyle ilgili sormuş, bence çok ciddi bir problem yok. Sizinle ilgili konuşsaydı ortalığı yıkın derdik tabi.

Erkekler bu konularda hiç derdini anlatmıyor, kardeşine de olsa sormuş en azından.

kardes iliskisi nasil bilemeyiz, ozellikle yaslar yakinsa kardesi insanin en yakin arkadasi oluyor, bu durumda da her seyini paylasiyor.

benim kiz kardeslerim hamilelik testine kac kez isedigimi bilirler mesela :KK48:

ama esimin abileri ile arasinda biraz yas farki var, bu da ister istemez biraz mesafe yaratmis, esimin boyle bir problemini abisine anlattigini dusunemedim ben mesela, cok garip geldi fikir olarak. Ama dedigim gibi bu tamamen kardeslik iliskisinin nasil olduguna bagli.
Önceki cevaplardan birinde anlatmıştım. Eşim Fransa’da doğru. 6-7 yaşlarındayken o abisi ve küçük kardeşiyle Türkiye’ye göndermişler. Küçük kardeşini de amcası almış yanına bakmak için. Eşim ve abisi birbirlerine baya bi kenetlenmişler. Anne baba yok yanlarında. Türkiye’de halalarında ve babaannelerinde kalıyorlarmış. Onlar da yabancı tabi bizimkilere. Öyle olunca abisi çok çok çok yakınlar yani

Kim ne yazmış okumadım ama bence bu konular mahremdir, abiyle, eş dostla paylaşılacak şeyler değildir ben çok hassasım bu konularda. Doktora gitseymiş bir problem hissediyosa abiyle paylaşmak falan çok abes.

X