Eşimin özelimizi abisiyle konuşması

Bence sonuna kadar haklısınız.
Bu tür mahrem konular yakınımızdakilerle paylaşmamamız gereken şeyler. Arkadaş, akraba filan.
Çünkü anlatılan kişilerle karşılaşınca aklına sadece o mevzu geliyor. Mesela konu sahibi kayniyla karşılaşınca kayninin aklına direk kardeşiyle yengesi arasındaki o problem geliyor. Bu hepimizde olan bir durum . Bana da bi yakınım özel bi durumunu anlatsa kendisini yada eşini görünce aklıma direk o sorun geliyor. O yüzden mahremimi anlatmam ve cevremde de o konulara denk gelirsem anlatmamasini tavsiye ederim.

Bu konularda yardıma ihtiyaç varsa önce internetten güzel bi araştırma yapilir. Oda yeterli gelmezse uzman desteğine başvurulur.

Bunu da eşinize iletin lütfen.

İyi de cinsel isteksizlik kendisinde, belki abi ne yapabilirim demiştir, özelinizi anlatmamış ki yardım istemiş sanki.
İşte yardım isteme mi yoksa özelimizi anlatma mı oluyor bu? Tam karar veremedim. Ben sinirlendim biraz ama emin de olamayınca sizlere sormak istedim

Denize düşen yılana sarılır ama eşinizde cahil mi araştırsa zaten kendisi de alabilir onları. Yatağını insanların önüne dökmek nedir ya bu insanlar daha ne kadar saçmalayacak . Abim hisseder ne başka yalan mı kalmadı. Saçma sapan şeyler . Eşinize sinirli olmakta haklısınız.
Şöyle zaten. Keçi boynuzu pekmezi alıyoruz. Ginseng li ilaçlar falan. Tabi bunları yeni yakın aldık. Ama o çikolata resimleri biz evlendiğimiz ilk zamanlar gönderilmiş. Yani yeni evli birinde zaten böyle bi problem olmaz bence yani. Taa o zaman konuşmuş demek ki abisiyle

Bana sizin değil de kendi özelini anlatmış gibi geldi. Gelen malzemeler erkek için sizin için bir şey yok. Kendinde bir durum fark etmiş ve abisiyle paylaşmış destek istemiş yardım istemiş. Tabi rahatsız edici bir durumdur anlıyorum sizi ama eşiniz tarafından da düşünün böyle bir durumda en yakın gördüğü kişiye danışması normal geldi bana. Eğer sizinle ilgili bir durum paylaşmışsa bu rahatsız edici işte.
Benimle ilgili bsey anlattığını zannetmiyorum. Ama bilmiyorum yani. Onun sorunu bizim özelimiz olduğu için sonuçta yani benim de özelim oluyor. Bilmiyorum

Şöyle zaten. Keçi boynuzu pekmezi alıyoruz. Ginseng li ilaçlar falan. Tabi bunları yeni yakın aldık. Ama o çikolata resimleri biz evlendiğimiz ilk zamanlar gönderilmiş. Yani yeni evli birinde zaten böyle bi problem olmaz bence yani. Taa o zaman konuşmuş demek ki abisiyle
Bu problemin evlilikle alakasi yok ki . Hic evlenmemis birinde bile olabilir neden olmasin piskolojik birsey nasil vajinusmus diye birsey varsa buda aynisi . Kendisini bildigi icin konusmus sonucta neyi nasil yaptiginizi degil kendi isteksizligini anlatmistir .

Yani en azından bir sorun olduğunu kabullenmiş ve çözüm arama aşamasına gelebilmiş. Bu ülkemiz erkekleri için gelinmesi güç bir aşama yani. Çoğunluğu reddeder ve bir sorun olmadığını, karşı tarafın fazla istekli olduğunu öne sürer çünkü.
Eşiniz en azından bunu yapmamış. Bu da bir şeydir. Sizin isteklerinizi de hesaba katıyor, bencillik edip, sorun yok, ben ne kadar istersem o kadar olur deyip sıyrılmamış.
Ha abisine mi anlatması şart mıydı? Değildi tabi. Bir doktora gitse çok daha iyi olurdu. Belki sorununuz devam ederse düşünebilirsiniz. Abine danıştın olmadı, artık iş doktora bakıyor diyebilirsiniz.
Yurt dışında yaşıyoruz. Dil bilmediğimiz için doktora gidemiyoruz orada. O yüzden şimdilik internette iyi geldiğini gördüğümüz şeylerle bseyler yapmaya çalışıyoruz. Bilmiyorum belki de o yüzden konuştu

İşte yardım isteme mi yoksa özelimizi anlatma mı oluyor bu? Tam karar veremedim. Ben sinirlendim biraz ama emin de olamayınca sizlere sormak istedim

Şöyle düşün evet internetten aratabilir ama internette yüzlerce cevapla karşılacak seçip doğruyu bulmak gerçekten çok zor, belki abisi ona daha önce farklı bi zamanda böyle bi durumdan bahsetti o da onun bilebileceğini düşündü ya da yakın gördü ona açabildi kendisini. Zaten zor bi durum yaşadığı, bi de böyle siz zorlaştırmayın adam zaten çare arıyor.

seninle aynı şeyi duşunuyorum arkadaşına anlatsa problem yoktu ama aile içinden birine anlatması çok itici.
Arkadaşina anlatmasinda sorun yok ama abisinde mi sorun var?😳
O arkadasla ev ziyaretleri olacak, disarida toplanacaklar. Adamin aklindan gecmeyecek mi bu kadinin mutsuzlugunun sebebi bu diye? Ya akli baska seylere kayarsa? Hiç mi olmuyor bunlar bu ulkede?
Abisi bu durumda daha güvenilir.

Yatakta ne yaptığınızı, nasıl yaptığınızı, sizin tavırlarınızı vs anlatmış olsaydı özelinizi paylaşmış olurdu. Ama kendisine ait bir sağlık sorunu olarak cinsel problemi konusunda kendisi ile ilgili kısmını en yakını ile, abisi ile konuşması doğal bir durum. Yine de eşine söyler, diğerleri duyar, duymalarını istemiyorum gibi bir düşünceniz varsa rica ederek söyleyin eşinize. Trip atıp bozulacak bir durum değil bence.

Şöyle düşün evet internetten aratabilir ama internette yüzlerce cevapla karşılacak seçip doğruyu bulmak gerçekten çok zor, belki abisi ona daha önce farklı bi zamanda böyle bi durumdan bahsetti o da onun bilebileceğini düşündü ya da yakın gördü ona açabildi kendisini. Zaten zor bi durum yaşadığı, bi de böyle siz zorlaştırmayın adam zaten çare arıyor.
Zaten abisinin attığı çikolata resimleri kendi buzdolaplarının önünden çekilmiş. Onların kullandığı bsey yani. Onlarda da böyle bi problem varmış. O yüzden ona sordu belki. Onlarda da diyorum çünkü kadınlar için de bsey vardı. Şimdi benim eşim abisi ve karısının onları kullandığını biliyor ve bilmiyorum. Bana kötü geliyor

Kızlar. Biz evleneli 3 sene oluyor. Son 1-1.5 senedir eşimin cinsek isteksizlik gibi bi sorunu var. Yani bu gerçekten bi problem mi yoksa değişen ruh hali mi onu da bilmiyorum. Neyse. Abisi eşime bseyler önermiş. Mesir macunlu şeker sucuğu falan almış. Ne alaka abin aldı, özelimizi mi konuştun diyorum. Ben bsey demedim. Abim hisseder bilmem ne diyor bana. Saçma sapan. Evlendiğimiz ilk zamanlarda da abisinin eşime gönderdiği bi resim vardı. Hem kadın hem erkek için istek arttırıcı çikolata resmî göndermiş eşime. Benim hiç haberim bile yok. O zaman bi sorunumuz da yoktu. Ben de bilmek istemiyorum onların özelini. Onlar da benim özelimi bilmesin. Çok sinirliyim eşime bu konuda. Haksız mıyım ? Ne düşünüyorsunuz ?
Eğer eşnzin abisi sır saklamayı bilen ağzı cıvık biri değilse bence bir sorun yok.3.kişilere anlatmayacak biri ise abisinden destek alması danışması normal.Eğer sıkıntı eşinizde değil sizde olsaydı o zaman anormal olurdu sçylemesi.Biz kadınlar da yeri geliyor bu tarz problemlerimizi sağlık sıkıntılarımızı ailemizden güvendiğimiz kişilere açıyor tavsiye alıyoruz.Eğer 3.kişiler duymayıp abi kardeş arasında kalıyorsa bence bu konularda birbirlerine sıkıntılarını açıp tavsiye vermeleri aralarında iyi bir kardeşlik ilşkisi olduğunu gösterir.Bu da güzel birşey.

Yurt dışında yaşıyoruz. Dil bilmediğimiz için doktora gidemiyoruz orada. O yüzden şimdilik internette iyi geldiğini gördüğümüz şeylerle bseyler yapmaya çalışıyoruz. Bilmiyorum belki de o yüzden konuştu
Bu yorumunuza takıldım, siz 3 senedir yurtdışında yaşıyorsunuz, eşiniz daha fazla muhtemelen, doktora gidecek kadar dil bilmemeniz çok vahim değil mi?

Zaten abisinin attığı çikolata resimleri kendi buzdolaplarının önünden çekilmiş. Onların kullandığı bsey yani. Onlarda da böyle bi problem varmış. O yüzden ona sordu belki. Onlarda da diyorum çünkü kadınlar için de bsey vardı. Şimdi benim eşim abisi ve karısının onları kullandığını biliyor ve bilmiyorum. Bana kötü geliyor

Şöyle abisine herşeyi mi anlatıyor ondan mı gıcık oldunuz siz? Genel tavrı da önemli bence

X