Eşimin telefonu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eşin için kilo vermiş daha ne olmasını bekliyorsun
Tez kellelerini vurdur

Merhabalar bu konuyu açmak için üye oldum aklimdan cikmiyor çünkü. Eşim çağrı merkezinde calsiyordu biz nisanliyken o dönem bir kız vardı iş arkadaşı. Özel mesajlarini gördüm iş hakkinda. Sizce kıskanmalı mıyım? Engelle dedim hemen engelledi kızın nnumarasini bile kaydetmemis kızı da aradım aramızda kesinlikle öyle bir şey olmadi kardeşim dedi ben mi abarttım
Bunu yazmak için üye mi oldun? Adamda da o kızda da amma sabır varmış. Git bir tedavi ol Allah aşkına

Kız bayağı kiloluydi kilo verdim biraz falan demiş
Bunu sürekli vurgulamanızın nedeni kiloluysa eşiniz beğenmemiştir, bir şey yaşanmamıştır tarzı yorumlar beklemeniz mi? Eğer öyleyse üzgünüm ama kilolu olması hiç bir şeye engel değil.

Konuya gelince normal konuşmalar mı flörtöz mü anlıyor olmanız lazım. Buradan normal konuşmalara benziyor. Abartmışsınız büyük ihtimalle.

Bunu sürekli vurgulamanızın nedeni kiloluysa eşiniz beğenmemiştir, bir şey yaşanmamıştır tarzı yorumlar beklemeniz mi? Eğer öyleyse üzgünüm ama kilolu olması hiç bir şeye engel değil.

Konuya gelince normal konuşmalar mı flörtöz mü anlıyor olmanız lazım. Buradan normal konuşmalara benziyor. Abartmışsınız büyük ihtimalle.
Hayır iş harici bu konu geçmiş bir de günlük konu

Valla bizim okulda biraz kilolu bir arkadaş var üffff afet afet maşallah canım arkadaşıma 🧿💕
Kilolu olması onu çirkin ya da itici yapmaz yani yanlış yerden bakma
Ve acilen tedavi olmalısın bu nasıl bi level

Valla bizim okulda biraz kilolu bir arkadaş var üffff afet afet maşallah canım arkadaşıma 🧿💕
Kilolu olması onu çirkin ya da itici yapmaz yani yanlış yerden bakma
Ve acilen tedavi olmalısın bu nasıl bi level
Oda çok güzel bir kızdı zaten benim anlatmak istediğim bu konudan da konusmuslar yani işten kaymislar anlaminda diyorum beyniniz mi almiyor da duyar kasıyorsunuz

Oda çok güzel bir kızdı zaten benim anlatmak istediğim bu konudan da konusmuslar yani işten kaymislar anlaminda diyorum beyniniz mi almiyor da duyar kasıyorsunuz
Benim beynim bana yetiyor çok şükür de sizinki pek yetmemiş ki bu kadar saçma sapan bir konuda şüphe duyup burda konu açma gereği duymuşsunuz
Eşinize acıdım gerçekten hayatı zehir edeceksiniz adama yazık

Benim beynim bana yetiyor çok şükür de sizinki pek yetmemiş ki bu kadar saçma sapan bir konuda şüphe duyup burda konu açma gereği duymuşsunuz
Eşinize acıdım gerçekten hayatı zehir edeceksiniz adama yazık
Evet yetmiş ki duyar peşindesiniz bir insanın gtnun kocaman olmasından banane herkesin kendi sağlığı kendi bedeni

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X