Eşimin üslûbu!

İyi geceler herkese💐 canımı sıkan bir durum var hanımlar epeydir hemde ... Eşim çok sivri dilli ,dediğim dedik ben bilirim edalarında takılan bir herif ne yazık ki ! Çenemde sorun var konuşurken takılıyor katır kutur ediyor bazen ağrıyor. Israrla şakasına çeneme vuruyor bin kere dedim çeneme vurma rahatsız oluyorum el kol hareketi yapma. Vay efendim ne kadar tatlı canın var . Her şeyi abartma hadi bunu da geçtim içme suyu yok diyorum adama ee diyor sürahi de az bir şey var sabaha kadar sana yeter . Olmadı annemden alırım ! Alma dedim ordan bir şey ya . Ee sen hadi markete git al dedi çıktım gittim aldım 5 litre su . İnsan bi kapıyı açar elimdekileri alır o da yok ! 5 dk sonra hayatım diye seslendi cevap vermedim yanıma geldi . Şarj aletini nere koydun diyor! Sırf onun için kalkıp geliyor kapıyı açmaya tenezzül yok . Ya dedim sen kapıyı çaldığında ben koşa koşa açmaya geliyorum. Haa diyor sen onu başıma kalkmak için yapıyordun yani . İyice sinir oldum o lafından dolayı ! Ev tutacak olur fikrimizi sormaz,bir şey alacak olur fikrimizi sormaz! Altınları banka kasasına koymayı düşünüyormuş hiç bana bahsetmedi bile . Annesine babasına nerdeyse kakamı yapabilir miyim diye danışacak bana hiç bir haltı danışmaz! Seni etkileyecek bir şey olsa sorardım benim dediğim olacak annenle kardeşinin taktıklarını al sen işime karışma dedi . Geri zekalı düşüncelerin var bilmem ne diyor . Kavga ettiğimiz zaman seni anana gönderecem . Ben dedim kargo paketi miyim ya ne gönderiyorsun sen diyorum öyle dediği zaman . Her zaman ben bilirim ben haklıyım sen boş konuşma canımı sıkma . Bazen çok düşünüyorum onunla alâkalı ne yapsam diye 😞

Eşiniz bir ÖKÜZ NETT...

Şimdi bu işin sonu boşanmak.
Hayır şimdi davayı açmasanız bile ileride muhtemelen eşiniz açacak, kendisinin de yuvamı koruyayım gibi bir derdi yok, hatta kaçma derdinde.

Bu eğer hazırlıklı olursanız hiç de kötü bir durum değil. Bu durumu baştan bir kabullenirseniz inanın rahat edeceksiniz.

Yapılacakları adım adım gidersek:
1) Çeneniz için acilen bir randevu alın, filmi vs çekilsin. Muhtemelen eklemlerde sıkıntı olduğu için kemikler birbirlerine sürtüyor, bir aşınırsa çok sıkıntı çekersiniz çene ameliyatları zordur.
2) Tedavi ile ilgili tüm masrafları altınlardan karşılayın fazlasıyla yeter.
3) Altınlar için öncelikle paranızın yattığı banka şubesiyle görüşüp kişisel kasa açtırın, altınları buraya koyun. Banka kasa için olur da hesabınızda para olmasını isterse, bunu da altınlardan karşılayın. Eşinizle zaten boşanacaksınız, unutmayın.
4) İşiniz yok ise kesinlikle elde edin, bunun için kuaförlük gibi okullar veya iş garantili kurslar var, masraf nereden çıkacak artık biliyorsunuz 😊

En ama en önemlisi korunun, yok kaynanam istiyor yok şirin olur yok aklı başına gelir mi diye sakın ama sakın çocuk yapmayın
Çocuk mu böyle bi adama çocuk vermek en son yapacağım şey olur aman kalsın. Kendisi hep der zaten evlenmek kadar boşanmakta doğal bir şey diye :)

üzgünüm ama eşiniz yola gelebilecek biri değil bence.
bu kadar saygısızlığı sizce hakediyor musunuz ?
ayrıca altınlar her türlü sizindir, bir yere saklayıp vermemezlik edemez, mahkeme her türlü vermesi kararını verecektir.
Altın mevzusunu da ben yapmazdım . Kendisi çıkardı ortaya kasaya koyacam diye. Yola falan gelmez artık bende bunun kanaatine vardım. Anlayışsız bencil öküz beni çürütür sivri diliyle

Bence adam ne kadar dayanılmaz bir tip olduğunu biliyor kendisinin, kadın zaten eninde sonunda kaçacak benden diye altınları sağlama alıyor.

Dimple006 Dimple006 altınlardan ziyade, elinde bir düğün fotoğrafı, videosu falan olması lazım, derhal emin bir yere bırak onları. Yok edemesin.
Bende bunu düşünmüştüm.
Adam belli ki boşanma ihtimalini yüksek olarak görüyor, bu yüzden altınları sağlama alıyor. Rol yapıp iyiymiş gibi davranıp ortak kasa yaptır. Ya da sevgili Katibin Ruhu Katibin Ruhu nın dediği gibi yapıp düğün videolarını sakla.
Aslında WhatsApptan "düğünde takılan altınları neden kendi adına kasaya koydun? Ortak kasa yapmalıydık" gibi bir mesaj atıp bunu da delil olarak saklayabilirsin diye düşünüyorum.

Bende bunu düşünmüştüm.
Adam belli ki boşanma ihtimalini yüksek olarak görüyor, bu yüzden altınları sağlama alıyor. Rol yapıp iyiymiş gibi davranıp ortak kasa yaptır. Ya da sevgili Katibin Ruhu Katibin Ruhu nın dediği gibi yapıp düğün videolarını sakla.
Aslında WhatsApptan "düğünde takılan altınları neden kendi adına kasaya koydun? Ortak kasa yapmalıydık" gibi bir mesaj atıp bunu da delil olarak saklayabilirsin diye düşünüyorum.
Ya var ya mükemmelsiniz hiç aklıma gelmemişti çok sağ olun hanımlar eksik olmayın . Önceden olsa acır yapmazdım ama çakallık edene çakallık yapmak gerekmiş

Ya var ya mükemmelsiniz hiç aklıma gelmemişti çok sağ olun hanımlar eksik olmayın . Önceden olsa acır yapmazdım ama çakallık edene çakallık yapmak gerekmiş
Madem o senden altın kaçırmanın hesabını yapıyor sende onun izlediği yoldan git. Yok öyle saf yerine koyup ortada bırakmaya çalışmak.

cok ciddi bir savunma ve hak arayisina girmeniz lazim. size saygi duymadigi muddetce her konu problem olur. su almak bile.. cok sacma.. erkek isidir gidip alip agir seyi tasimak. babasi da mi bu karakterde?
Babasının gelişmiş versiyonu desem😕 valla dün taşıdım geldim . Hakkımı da buna gerçekten yedirmem

Gözüm bozuk uzağı puslu görüyorum bir senedir beni doktora götürecek . Anca kör falan olursam götürür sanırım . Çenemi kaç kere söyledim abartma diyor takmıyor bile . Beni rahatsız ediyor konuşurken yemek yerken. Ama karşımda insan yok ki beni anlasın .siz bile şöyle yapın böyle yapın diyorsunuz teşekkür ederim bu arada 💐💐💐🙏

Kendiniz neden doktora gidemiyorsunuz ki? Gerçekten anlamadım. Neden illa eşiniz sanki sizin veliniz gibi onun götürmesini bekliyorsunuz?

İyi geceler herkese💐 canımı sıkan bir durum var hanımlar epeydir hemde ... Eşim çok sivri dilli ,dediğim dedik ben bilirim edalarında takılan bir herif ne yazık ki ! Çenemde sorun var konuşurken takılıyor katır kutur ediyor bazen ağrıyor. Israrla şakasına çeneme vuruyor bin kere dedim çeneme vurma rahatsız oluyorum el kol hareketi yapma. Vay efendim ne kadar tatlı canın var . Her şeyi abartma hadi bunu da geçtim içme suyu yok diyorum adama ee diyor sürahi de az bir şey var sabaha kadar sana yeter . Olmadı annemden alırım ! Alma dedim ordan bir şey ya . Ee sen hadi markete git al dedi çıktım gittim aldım 5 litre su . İnsan bi kapıyı açar elimdekileri alır o da yok ! 5 dk sonra hayatım diye seslendi cevap vermedim yanıma geldi . Şarj aletini nere koydun diyor! Sırf onun için kalkıp geliyor kapıyı açmaya tenezzül yok . Ya dedim sen kapıyı çaldığında ben koşa koşa açmaya geliyorum. Haa diyor sen onu başıma kalkmak için yapıyordun yani . İyice sinir oldum o lafından dolayı ! Ev tutacak olur fikrimizi sormaz,bir şey alacak olur fikrimizi sormaz! Altınları banka kasasına koymayı düşünüyormuş hiç bana bahsetmedi bile . Annesine babasına nerdeyse kakamı yapabilir miyim diye danışacak bana hiç bir haltı danışmaz! Seni etkileyecek bir şey olsa sorardım benim dediğim olacak annenle kardeşinin taktıklarını al sen işime karışma dedi . Geri zekalı düşüncelerin var bilmem ne diyor . Kavga ettiğimiz zaman seni anana gönderecem . Ben dedim kargo paketi miyim ya ne gönderiyorsun sen diyorum öyle dediği zaman . Her zaman ben bilirim ben haklıyım sen boş konuşma canımı sıkma . Bazen çok düşünüyorum onunla alâkalı ne yapsam diye 😞
Ne zaman evlenfiniz.Eşiniz gizli şizofren bence evlenmedende bolemıydı yenımı yuzunu hosterıyor?

Buraları bilmiyorum ama gideceğim. Eşim telefonumu karıştırıyor sanırım 😱 kadınlar kulübünde konu açtın mı diye soruyor ay ben napacağım ya gördüyse

1 senedir mi yaşadığınız yeri doktora gidecek kadar bilmiyorsunuz? Hadi yeni taşındığınızı varsayalım bu sorun bir senedir devam ediyormuş bir sene birinin sizi doktora götürmesini beklemek için çok uzun bir süre. Olabilir, belki de karıştırıyordur ne yapacağınızı ben bilemem ki. Kendi eşinizi sizin tanıyor olmanız lazım

X