Eşimin üslûbu!

Bana vermişti sakla diye sakladım bende evde
Bi kontrol et bakalım o yokken. Hala duruyorlar mi. Onun olmadığı bir gün git altınlarını bankada kasaya koy. Onun olmadığı bir gün valizini topla annene git. davanı aç.bunları planlarken de ona asla hiçbirşey belli etme. Sonra asla muhattap olma. Ama ben sende o basireti göremedim kusura da bakma. Nedense öyle bir hava sezdim.

Nişanlı değilken bile arkadaşımla olan konuşmamı as alıp telefonuna yedeklemişti
Buna rağmen, nişandın ve evlendin.
En baştan sinsiliğin yeryüzü temsilcisiymiş bu adam. Altınları yürütüp mahkemede üstünüze yıkmanın da yolunu bulur.

İyi geceler herkese💐 canımı sıkan bir durum var hanımlar epeydir hemde ... Eşim çok sivri dilli ,dediğim dedik ben bilirim edalarında takılan bir herif ne yazık ki ! Çenemde sorun var konuşurken takılıyor katır kutur ediyor bazen ağrıyor. Israrla şakasına çeneme vuruyor bin kere dedim çeneme vurma rahatsız oluyorum el kol hareketi yapma. Vay efendim ne kadar tatlı canın var . Her şeyi abartma hadi bunu da geçtim içme suyu yok diyorum adama ee diyor sürahi de az bir şey var sabaha kadar sana yeter . Olmadı annemden alırım ! Alma dedim ordan bir şey ya . Ee sen hadi markete git al dedi çıktım gittim aldım 5 litre su . İnsan bi kapıyı açar elimdekileri alır o da yok ! 5 dk sonra hayatım diye seslendi cevap vermedim yanıma geldi . Şarj aletini nere koydun diyor! Sırf onun için kalkıp geliyor kapıyı açmaya tenezzül yok . Ya dedim sen kapıyı çaldığında ben koşa koşa açmaya geliyorum. Haa diyor sen onu başıma kalkmak için yapıyordun yani . İyice sinir oldum o lafından dolayı ! Ev tutacak olur fikrimizi sormaz,bir şey alacak olur fikrimizi sormaz! Altınları banka kasasına koymayı düşünüyormuş hiç bana bahsetmedi bile . Annesine babasına nerdeyse kakamı yapabilir miyim diye danışacak bana hiç bir haltı danışmaz! Seni etkileyecek bir şey olsa sorardım benim dediğim olacak annenle kardeşinin taktıklarını al sen işime karışma dedi . Geri zekalı düşüncelerin var bilmem ne diyor . Kavga ettiğimiz zaman seni anana gönderecem . Ben dedim kargo paketi miyim ya ne gönderiyorsun sen diyorum öyle dediği zaman . Her zaman ben bilirim ben haklıyım sen boş konuşma canımı sıkma . Bazen çok düşünüyorum onunla alâkalı ne yapsam diye 😞
Takılan herşeyin sana ait olduğunu söyle ama bunu sinirli bir şekilde değil bilsin hem kanunende böyle.

Ben onun niyetini de biliyorum olası bir durumda bana altın falan vermeyecek öyle cin fikirli ! Gerçekten çok terbiyesiz kültürsüz saygısız !! Hatalarını asla kabul etmez hep o haklıdır
Herseyı duzeltmek ınsan olmayı denemek yerine, bosanırsak altınları calabıleyım gıbı bı fikri var adamın.. Bu da seni sevmedıgını gosterıyor, bu adamla napabılırsın kı Bosamak dısında?

Sevgiyle huzurla hayat arkadasıyla ısı yok.... seks yapayım çamaşırım yıkansın, yemegım pıssın, gomlegım utulensın.. Olayi bu adamın.

Gözüm bozuk uzağı puslu görüyorum bir senedir beni doktora götürecek . Anca kör falan olursam götürür sanırım . Çenemi kaç kere söyledim abartma diyor takmıyor bile .
Doktora kendiniz gidemiyor musunuz?
Kocanız götürecek diye öyle bekliyor musunuz?

Doktora kendiniz gidemiyor musunuz?
Kocanız götürecek diye öyle bekliyor musunuz?
Çok ilginç gerçekten.
Koca koca insanların doktora gitmek için eşlerinin kendilerini hastaneye götürmesini beklemesi.
Götürmeyince buna rıza gösterip hayatlarına onunla devam etmesi.

Buraları bilmiyorum ama gideceğim. Eşim telefonumu karıştırıyor sanırım 😱 kadınlar kulübünde konu açtın mı diye soruyor ay ben napacağım ya gördüyse
Gördüyse eğer , çenesinin sizin çenenizden kat ve kat binlerce kat kötü olmasını temenni ettiğimi de okur inşallah , amin ...

İyi geceler herkese💐 canımı sıkan bir durum var hanımlar epeydir hemde ... Eşim çok sivri dilli ,dediğim dedik ben bilirim edalarında takılan bir herif ne yazık ki ! Çenemde sorun var konuşurken takılıyor katır kutur ediyor bazen ağrıyor. Israrla şakasına çeneme vuruyor bin kere dedim çeneme vurma rahatsız oluyorum el kol hareketi yapma. Vay efendim ne kadar tatlı canın var . Her şeyi abartma hadi bunu da geçtim içme suyu yok diyorum adama ee diyor sürahi de az bir şey var sabaha kadar sana yeter . Olmadı annemden alırım ! Alma dedim ordan bir şey ya . Ee sen hadi markete git al dedi çıktım gittim aldım 5 litre su . İnsan bi kapıyı açar elimdekileri alır o da yok ! 5 dk sonra hayatım diye seslendi cevap vermedim yanıma geldi . Şarj aletini nere koydun diyor! Sırf onun için kalkıp geliyor kapıyı açmaya tenezzül yok . Ya dedim sen kapıyı çaldığında ben koşa koşa açmaya geliyorum. Haa diyor sen onu başıma kalkmak için yapıyordun yani . İyice sinir oldum o lafından dolayı ! Ev tutacak olur fikrimizi sormaz,bir şey alacak olur fikrimizi sormaz! Altınları banka kasasına koymayı düşünüyormuş hiç bana bahsetmedi bile . Annesine babasına nerdeyse kakamı yapabilir miyim diye danışacak bana hiç bir haltı danışmaz! Seni etkileyecek bir şey olsa sorardım benim dediğim olacak annenle kardeşinin taktıklarını al sen işime karışma dedi . Geri zekalı düşüncelerin var bilmem ne diyor . Kavga ettiğimiz zaman seni anana gönderecem . Ben dedim kargo paketi miyim ya ne gönderiyorsun sen diyorum öyle dediği zaman . Her zaman ben bilirim ben haklıyım sen boş konuşma canımı sıkma . Bazen çok düşünüyorum onunla alâkalı ne yapsam diye 😞
Al çantanı çık,böyle davranış biçimi mi olur. Terket demiyorum. Sinir olduğun an çık evden git bir yerde yürü nefes al. Kendine başka uğraşlar edin. Daha çok bakım yap. Onu sallama. Sende onun gibi davran. Bak nasıl farkedecek. Asla yumuşak olma

Buraları bilmiyorum ama gideceğim. Eşim telefonumu karıştırıyor sanırım 😱 kadınlar kulübünde konu açtın mı diye soruyor ay ben napacağım ya gördüyse

Sevgili konu sahibinin kocası,
Bu mesajları okuduysan artık şu kadıncağızı rahat bırak da boşanın artık. Birinci yılında cicim aylarında olmanız gerekirken bu hakaretler nedir?

Olmuyorsa olmuyordur zorlamanın gereği var mı?

Eşiniz narsist, bu kişilikler özellikle evlilikte kendilerini ilah sanarlar, ailesine tapmakla beraber şiddetleri giderek artar, dünyanın en aşıklatı bile bu tip adamlara en fazla 5 sene dayanıyorlar ve ayrılıyorlar, sakın çoçuk yapmayın bu adam giderek şiddetini arttırıp sizi köle edecektir o yüzden 3 aylık iğne ile korunun, bu adamdan uzaklaşmak için psikiyatıra gidin terapi alın çünkü bu adam sizin özgüveninizi bitirecektir, özgüveninizi bitince hayatınızda sadece kendini bırakacak ve sizi içten içe eritecektir sakın çoçuk yapmayın.

Çene çıkığı gerçekten çok zor, şu an bende de var ve hâlâ tedavi olmayı erteliyorum.
Arada sağ tarafım kayıyor sonrasında bayağı acı çekerek düzeltiyorum.
Böyle bir şeyle nasıl dalga geçip bir de o bölgeye vuruyor aklım almıyor. Salak mı ne bu???

Eşiniz narsist, bu kişilikler özellikle evlilikte kendilerini ilah sanarlar, ailesine tapmakla beraber şiddetleri giderek artar, dünyanın en aşıklatı bile bu tip adamlara en fazla 5 sene dayanıyorlar ve ayrılıyorlar, sakın çoçuk yapmayın bu adam giderek şiddetini arttırıp sizi köle edecektir o yüzden 3 aylık iğne ile korunun, bu adamdan uzaklaşmak için psikiyatıra gidin terapi alın çünkü bu adam sizin özgüveninizi bitirecektir, özgüveninizi bitince hayatınızda sadece kendini bırakacak ve sizi içten içe eritecektir sakın çoçuk yapmayın.
Ne kadar güzel yazmışsınız kendime olan özgüvenimi günden güne yitirdiğimi zaten biliyordum . Önceden böyle değildim diyorum kendime. Annesi o kadar laf söyledi de çıkıpta beni savunmadı sanki kadın haklıymış ki evet ailesi kadar değerim de yokmuş onuda anlamış oldum çocuk asla düşünmüyorum . Yeğenine baba gibi davranıyor zaten o ona yeter

Çene çıkığı gerçekten çok zor, şu an bende de var ve hâlâ tedavi olmayı erteliyorum.
Arada sağ tarafım kayıyor sonrasında bayağı acı çekerek düzeltiyorum.
Böyle bir şeyle nasıl dalga geçip bir de o bölgeye vuruyor aklım almıyor. Salak mı ne bu???
Konuşurken takılıyor mu çenem gerçekten çok rahatsız edici . Bir daha vurursa çenesine özellikle tekme atacağım zaten .

Sevgili konu sahibinin kocası,
Bu mesajları okuduysan artık şu kadıncağızı rahat bırak da boşanın artık. Birinci yılında cicim aylarında olmanız gerekirken bu hakaretler nedir?

Olmuyorsa olmuyordur zorlamanın gereği var mı?
Hiç cicim ayı görmedim cicim ayı nedir onu bilmiyorum 😑

X