Eşimin yılışık kadın iş arkadaşı

Kadın belki çok sıcak kanlı ve herkese aynı şekilde davranıyordur . Belli ki kıskanıyorsunuz ve her hareketi size batmaya başlamış . Eşinize be kendiniz güveniyorsanız bence içiniz rahat olsun, sonuçta kadınında bir kocası var öyle bişey olsa oda sonuçta farkederek . Emin olmadan ortalığı bulandırmayın derim .
Göz göze gelip bir süre bakismalar.El kolla yakinlasip tensel temas kurmalar sıcak kanliligin neresinde acaba. Biz Türkler bilirizki böyle yakinlasmalar normal degil yabancilar bile bilir Türklerin eslerine karsi yabancı birisinin mesafeli olmasi gerektiğini kimolsa kıskanır sizde dahil

Eşim çok rahat maalesef zaten tavrını koysa böyle olmazdı
Bence eşinin hoşuna gidiyor ya senin kıskanman yada kadının ilgisi ama masum olmadığı kesin.

Zaten büyük faturayi eşine kesmelisin sana açıkça kim kimle konusursan konuş kiskanmam umrumda değil banada karisma eee evlilikmi bu . Bunu normalleştiren de batiliyim entelim ayagina yatmasin bunun adi godoşluk. Aralarında apacik bir çekim var varki adam memnun yoksa tavrını koyardi üstelik kadının kocasının yanında yapılıyor bütün bunlar herkes bu durumu kabullenemez

Evimize hiç gelmediler. Lojmanda herkesin hobi bahçesi gibi yeri var orada semaver yakıyoruz oraya damlıyor kadın. Bu dediklerinizi yaptım ama bu sefer kadın daha da bana kötü bakmaya başladı ciddi anlamda ben bakınca da gülmeye başlıyor.
Seni delirtip suclu ve hastaymissin gibi gosterecek dikkatli ol kadın ince çalisiyor kendisi sıcak kanla iyi niyetli namuslu cikicak sen iftiraci şüpheci ve ruhhastasi kıskanç olarak gösterileceksin haberin olsun kadın yavaş yavaş sinirlerini gericek krizini bekliyor.

Dokunmak ne ya?
Kırarım o elleri.
Uzun uzun bakışmak?
Delerim o gözleri.
Bir de bunlar için bana herif o kadın sıcakkanlı diyecek öyle mi? O adamın ağzını yırtarım bir daha konuşamaz.
Ne kadar az tepki vermişsiniz!

Evet en son aldığım cevap bu oldu
Bak resmen aldatiliyorsun ama kanitin yok haa bu saydiklarin benim için en büyük kanıt topla pilini pirtini ailene dön . Alsin eve sicakkanli arkadaşıyla godoş kocasini ne p.h yiyorlarsa yesinler .

Mügede bir kadın sevgilisinin metresinin kiskirtmasiyla toprakta cürüyor demem oki hiç bir koca hiçbir erkek benim canimdan değerli değil daha gencsiniz toparlar bulursunuz sonra gör o kocayi sen köpek olur kapinda. Umarım affetmezsin.

Karisma diyor hangi kadın bir başka erkekle samimi oluyor diye kocasina karisma sen bana diyebiliyor göster birini.yok demi yok iste

Konuda her yol, gencecik yaşında yolun yarisina gelmis adamin kıçını toplamana çıkıyor aslinda. Okuman eglenmen kendine yatirim yapman gereken yaşta kafani mesgul eden seylere bak. Elin hayattaki tek hobisi sıkıntıdan aldatmak olan çomarlari. Bitli lojmanlarina, namusu gibi koruduklari sidikli ortamlarina tükürdüklerim. Gidemeyecegini bildiginden bu kadar rahat bu herif. Hamile kalma evlilik oturana kadar.

Son düzenleme:
Ben olsam kadını korkuturum.Bak sen eşime böyle böyle açık kapı bırakıyorsun ama iş yerine gelir ikinizi de rezil ederim olan sana olursun kocamdan uzak dur diye kadına ayar veririm.Devlet dairesinde çalısıyosun insan içine çıkacak yüzün kalmaz ona göre ayağını denk al de.Bu ne terbiyesizlik ya bakışmalar dokunmalar.Kocan zaten aranıyor ama kadın da utanmazın tekiymiş

Konuda her yol, gencecik yaşında yolun yarisina gelmis adamin kıçını toplamana çıkıyor aslinda. Okuman eglenmen kendine yatirim yapman gereken yaşta kafani mesgul eden seylere bak. Elin hayattaki tek hobisi sıkıntıdan aldatmak olan çomarlari. Bitli lojmanlarina, namusu gibi koruduklari sidikli ortamlarina tükürdüklerim. Gidemeyecegini bildiginden bu kadar rahat bu herif. Hamile kalma evlilik oturana kadar.
Okuman, eğlenmen,kendini geliştirmen gereken yaş!!!!!!!!!!!!!!! Bak burayı tekrar tekrar oku ve kararını ver.Kadın pislik, üzgünüm eşinde karektersiz.Senin böyle insanların içinde ne işin var?

Okuman, eğlenmen,kendini geliştirmen gereken yaştasın! Tekrar oku ,hatta yüz kere bu cümleyi oku!

Göz göze gelip bir süre bakismalar.El kolla yakinlasip tensel temas kurmalar sıcak kanliligin neresinde acaba. Biz Türkler bilirizki böyle yakinlasmalar normal degil yabancilar bile bilir Türklerin eslerine karsi yabancı birisinin mesafeli olmasi gerektiğini kimolsa kıskanır sizde dahil
Bu anlatılanlar konu sahibinin ağzından çıkanlar yani onun önsezisi ve onun düşünceleri . Öyle olduğunu farzedelim, öyle olsa bile kendi mutlu mesut yaşamaya devam etsin diye bir tek kadını günah kecisi olarak gösterip yılışık kötü kadın diye tabir etmeden önce kocasının igrenc kişiliğini görsün bence . Kadına taviz verip ona kapı açan ve bu kadar ileri gitmesini sağlayan kesinlikle kocası . Genelde böyle durumlarda herzaman diğer kadın kaka kötü olur kocalar ise zavallı madur başka kadınların etkisi altında kalmış birer masum kedi gibi görülüp affedilirler . Cünkü bu şekilde vicdanları rahat olur ….

Ben olsam kadını korkuturum.Bak sen eşime böyle böyle açık kapı bırakıyorsun ama iş yerine gelir ikinizi de rezil ederim olan sana olursun kocamdan uzak dur diye kadına ayar veririm.Devlet dairesinde çalısıyosun insan içine çıkacak yüzün kalmaz ona göre ayağını denk al de.Bu ne terbiyesizlik ya bakışmalar dokunmalar.Kocan zaten aranıyor ama kadın da utanmazın tekiymiş
Bence kadından ziyade kocayı korkutmak lazım. Kadın anlaşılan adamına göre muamele yapıyor. Niye başka komşulara böyle davranmıyor da konu sahibinin kocasına böyle laubali davranabiliyor. Sıkıntı adamda. Adamın sınırı çizmesi gerekirdi. Bu kadından kurtuldu diyelim konu sahibi e laubali davranan başka bi kadın çıksa kocasının karşısına onu da mı tehdit edecek? Nereye kadar gidecek..

Öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar. Artık bazı şeyleri kaldıramadığım ya da başka insanların da gözünden olayların nasıl görüneceği konusunda yardıma ihtiyacım var ama biraz uzun olacak, şimdiden teşekkürler cevaplarınız için...
Eşim bir kurumda devlet memuru arkadaşlar buraya yaklaşık 8 ay önce 3 çocuklu 35 yaşlarında bir kadın atandı. Biz de lojmanda oturuyoruz burada. Oda geldi tanışmışlar aynı bölümde oldukları için ama ben henüz tanışmamıştım. Ben daha yeni yeni tanışıp konuşmaya başladım. Eşi başka yerde görevliydi 3-4 ay sonra ancak gelebildi. Kadın o zamanlar eşi yok diye akşamları iş çıkışın bekar erkeklerle kardeşim bunlar diyerekten gezmeye falan gidiyordu ama çocukları da evde bırakıyordu falan. Bunu bana eşim denişti oradan biliyorum. Orda bi ayar olmuştum çocukları evde yalnız bırakıyor falan diye. Neyse işte sonra eşi geldi buraya oda burada göreve başladı. Sonra bir akşamüstü kadın eşimi arıyor abi bi gelebilir misin kızımın bisikleti bozuldu Tamir etmek için bizde yemek yemek üzereydk, neyse eşim bi arkadaşını aldı oraya gitti bende kızdım eşine söylesin sen niye gidiyorsun diye. Böyle böyle iş yerinde olsun evde olsun artık sürekli adını duyar oldum. Sonra bende tanıştım derken arkadaşlar her seferinde kadını boğacak gibi oluyorum kadın sürekli eşimle o kadar rahat konuşuyor ki sanki ben orada yokum gibi sürekli iş yerindeki şeyleri konuşuyor beni konuşmada saf dışı bırakıyor falan eşi de hiç rahatsızlık duymuyor heralde sesi hiç çıkmıyor bişey demiyor hayret ediyorum adama bu ne rahatlık diye. Benim yanımda kocama sokularak konuşuyor, sürekli biz yanyana iken eşimle bize kötü kötü bakıyor bana laf sokuyor ben ev hanımıyım diye falan. Bende iyice içkillendim arkadaşlar sadece kadına suç bulmuyorum eşim de kadının yanında bir garip onunka sürekli göz göze geliyorlar uzun uzun falan. Ben nasıl davranacağımı bilmiyorum eşimde benden 10 yaş bğyük kadınla aralarında 2-3 yaş var hani önceleri dert etmiyordum kadın benim dengim değil onu mu kıskanacağım diye ama artık bu dokunmaklar eli omuza atmalar benim yanımda sokularak konuşmalar ben artık şaşırdım yani. Eşimlembu konuyu konuştuğum zaman da bana kızıp sen ne kıskançsın kadın sıcakkanlı falan diyor, sen kiminle konuşursan konuş ama benim kiminle konuştuğuma karışma diyor. Arkadaşlar sizce bu durum karşısında ne düşünmeliyim, düşüncelerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim.
Kadinin kocasi oldugunu düsünmüyorum, varsa esinizi de cagirdiysa durum faha garip ve vahim

X