Eşimle aramızdaki sorun

Adamın abisi özür dilemiş eşiniz dilememiş sizden özür falan
Hayır madem geri döneceksiniz abinizi neden arıyorsunuz?
Olayı büyütüyorsunuz?

al sana suçlu adama bir de cilve yapıp seks yapmışsınız aynen
Dayak da atarım seksimi de yaparım ohhh adamın ortada burnunu sürteceği bir şey yok ki

bu türkiyede bir fantezi sanırım o kadar büyük olay yaşayıp aynı yatağa girip seks yapmak herhalde daha ateşli oluyor

çaresizlik yazmışsınız da eve döndünüz hadi bırakın dışarda yesin yemeğini kahvaltı yapmasın çıksın ne olacak çok mu önemli
Çaresizliğin sebebi maddi değil mi?
Çocuklarıyla ilgilensin bu kadar

O kadar kolay olur mu ki üç çocuk var onların psikolojisini geçtim benim psikolojim abisini çağırsam akşam hep beraber oturup konuşsak nasıl olur

Bu sefer gidersem dönemem ben istesemde ailene göndermez beni onun için o şansı değerlendirmesini bekliyorum ama hiçç
Bekleme harekete gec. Konuşalım bu is boyle olmaz nedir bu tavrın oturup halledelim halledemiyorsak bu işi bitirelim diye sakince ve net emin olarak konus bu kadar korkak ve çekingen davranma hakli olan sensin! Kendini ezdiriyorsun şuan da güçlü dik dur biraz.
Hem bana vuracak ben evimi terkedecegim geri geleceğim oda benim yüzüme bakmayacak bide üstüne cinsel yönden beni kullanacak ayy düşünemiyorum......

Yanlış anlama tamam çocuğun da var ama ağırdan alman gerekiyordu sana yalvarmaliydi kusura bakma ama yakında dayak olayı omzuna sırtına veeeeee gözünün üstüne bile vurur tahminlerim o yönde ama inşallah bidaha olmaz

Peki bından sonra ne yapmamı önerirsiniz

O kadar kolay olur mu ki üç çocuk var onların psikolojisini geçtim benim psikolojim abisini çağırsam akşam hep beraber oturup konuşsak nasıl olur
Tabii ki kolay değil.
Ama sizi istemeyen adama kendinizi zorla sevdirmek daha zor değil mi?
Abi ile oturun konuşun tamam,abi gidince demez mi, "özel hayatımızı niye başkalarına anlatıyorsun" diye.
Ben olsam küslüğü daha çok uzatırım.
Abi o kadar becerikli olsa abla ile arayı düzeltmez miydi?

Böyle bir adamla nasıl sevişebiliyorsunuz? Adam hem suçlu hem güçlü. Gerçi her tartışmanızda hep siz yanaşan taraf olduğunuz için adam bu duruma alışmış. Lütfen o adamın yanında kalmayın

Peki bından sonra ne yapmamı önerirsiniz
Seks falan yapmayın ya en azından belli süre parasını verip çocuklarıyla ilgilensin
Bu kadar

hayır siz illa ben diğer türlü istiyorum diyorsanız başarılar
Tabi yıllar boyu bu böyle sürmez ama en azından siz de kırgın olduğunuzu gösterin

işte işin özü burda arkadaşım
kendin gittin kendin döndün ben istemedim ki sürün az daha diyor
adi herif.... bu arada sadece abisi mi gidip geldi barıştırmak için kendisinin hiçbir atağı olmadı mı
üzgünüm ama adam dönmenizi istememiş ki

Bu sefer gidersem dönemem ben istesemde ailene göndermez beni onun için o şansı değerlendirmesini bekliyorum ama hiçç
Siz zaten ders vermek için gittiniz
O yuzden hiç yüz vermeden yaşayın aynı evin içinde.
Boşuna barışmak için kendinizi paralamayın
Bırakın bu sekilde ilerlesin

Ben çocuklarda etkilenmesin diye küslüğü devam ettirmek istemiyorum açıkçası tamam haksız olan o ama büyüklük bende kalsın evin huzuru daha fazla kaçsın istemiyorum daha
Çocuklar şiddet karşısında asla etkilemeyip küslükte mi etkilenecek? Yeminle alemsiniz. Gidip yine sevişmişsiniz sanki her şey bitti bi o kaldı. Kendinize saygınız yok ki sizin ne diyebiliriz?

Hepiniz haklısınız hepiniz ama yaptık işte bi delilik yanaştım o yüzsüzlüğü yapmış bulundum
Bundan sonra ne yapsam tekine devam etsem seç için yanaştığımı sanacak offf çok salağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…