Eşimle ayrı evde bahçe katı ev mi kayınvalide ve kayınpederle dubleks mi?

Aynen simdiki gibi kiralik bir ev bakin.

Benim esimin ailesi de efsane insanlardir. Kendi annemden iyi kv ile anlasirim. Onlarda kaldigimda acayip rahat ederim. Ama yan odada kayinpeder varken sevismek falan ne bileyim?
Misafirlik degil bir ömür yasamak sizinki.

Hayir sizi anlamiyorum. Ama kayin olsam abimin esiyle de oturmak istemem. Evimde bile rahatim olmayacak mi yani? Gerek yok.

Allah aranızı bozmasın bir ömür güzel anlaşın inşallah .
Sorunuza gelirsek hiç sorun yasamayacak garantisi dahi olsa ev üstüne ev olmaz.
Dublekste olsa evinde rahat gezmek istersin ,belki eşinle sesli müzikd dinlemek istersin,uzanıp rahatça koltukta tv izlemek istersin ,duşa rahat rahat girersin . Ses duymasinlar Vs diye strese girmessin. Birsürü böyle örnekler verilebilir. İmkan olduğu sürece herkes kendi çekirdek ailesiyle yaşamalı.

Ne güzel bir aile ilişkiniz var bozulmasına fırsat vermeyin birlikte oturarak. Eşinizle ilişkiniz dahi değişir.Evde başka birileri varken eşinizle ister istemez hareketlerinize dikkat etmeniz gerekecek. Kendi evinizden memnun olmayacaksanız satıp başka bir ev bakabilirsiniz. Geçiş sürecinde aileyle birlikte de kalınabilir ama kesinlikle kısa bir süre olmalı diye düşünüyorum.

yorum yazmaya geldim ki zatenn siz çoktan kararınızı vermişsiniz bravo, anneniz kesinlikle haklı, inş. hep mutlu olursunuz :)

Bence eviniz kirada dursun sizde kiraya çıkın tekrar.Zaman geliyor insan kocasından bunalıyo aynı evde yalnız zaman geçirmek istiyor.Bi odadan kp çıkcak, lavaboya gidiceksin içerde kaynın,mutfakta senin düzenin olmasını isteyeceksin ama bi bakmışsın o tabaklar bardaklar yer değişmiş falan filan.ondan sonra yavaş yavaş kurulmaya başlarsın hepsine.

Bence eviniz kirada dursun sizde kiraya çıkın tekrar.Zaman geliyor insan kocasından bunalıyo aynı evde yalnız zaman geçirmek istiyor.Bi odadan kp çıkcak, lavaboya gidiceksin içerde kaynın,mutfakta senin düzenin olmasını isteyeceksin ama bi bakmışsın o tabaklar bardaklar yer değişmiş falan filan.ondan sonra yavaş yavaş kurulmaya başlarsın hepsine.

Başka eve çıkmayacağım kredi borcuna girip başka ev alıp borç ödemek ya da kira da oturmak istemiyorum o da 1 sene sonra çık dese bidaha taşınma telaşı olacak çok sıkıntı evime güzelce yerleşip yaşayacağım inşaAllah ev evdir buna da şükür her evde sorun oluyor bazen yetinmesini bilmek gerek Hoppa Düzen olmayacak o çok doğru bazen yardıma geldiğinde bile aldığı yere koymuyor eşyaları o bile bazen beni sinir ediyor aynı evde yaşamak mantıksız teşekkür ederim size de :KK5:

Ne güzel bir aile ilişkiniz var bozulmasına fırsat vermeyin birlikte oturarak. Eşinizle ilişkiniz dahi değişir.Evde başka birileri varken eşinizle ister istemez hareketlerinize dikkat etmeniz gerekecek. Kendi evinizden memnun olmayacaksanız satıp başka bir ev bakabilirsiniz. Geçiş sürecinde aileyle birlikte de kalınabilir ama kesinlikle kısa bir süre olmalı diye düşünüyorum.

Doğru söylüyorsunuz ev üstüne ev olmaz bende kararımı verdim Hoppa teşekkürler :KK200:

Profil fotoğrafınızdan anladığım kadarıyla tesettürlüsünüz. Kayınlı evde sürekli kapalı gezeceksiniz. Canınıza yazık değil mi. İnsan evinde yaz gğnü rahat gezmek ister.

Evet doğru ramazanda 1 ay çalıştığım için onlarda kalmıştık yazma sadece yatarken çıktı başımdan zaten işte bütün gün kapalıyım eve gelince de o yaz sıcağında bir açılıp saçılmak istiyor canım normal olarak ama onlardayken yapamamıştım zaten karar verdim kendi evimde oturacağım teşekkürler :KK200:

Allah aranızı bozmasın bir ömür güzel anlaşın inşallah .
Sorunuza gelirsek hiç sorun yasamayacak garantisi dahi olsa ev üstüne ev olmaz.
Dublekste olsa evinde rahat gezmek istersin ,belki eşinle sesli müzikd dinlemek istersin,uzanıp rahatça koltukta tv izlemek istersin ,duşa rahat rahat girersin . Ses duymasinlar Vs diye strese girmessin. Birsürü böyle örnekler verilebilir. İmkan olduğu sürece herkes kendi çekirdek ailesiyle yaşamalı.

Doğru söylüyorsunuz bende kararımı o yönde verdim teşekkürler :KK200:

Aynen simdiki gibi kiralik bir ev bakin.

Benim esimin ailesi de efsane insanlardir. Kendi annemden iyi kv ile anlasirim. Onlarda kaldigimda acayip rahat ederim. Ama yan odada kayinpeder varken sevismek falan ne bileyim?
Misafirlik degil bir ömür yasamak sizinki.

Hayir sizi anlamiyorum. Ama kayin olsam abimin esiyle de oturmak istemem. Evimde bile rahatim olmayacak mi yani? Gerek yok.

Kaynım tam tersi ölüp bitiyor beraber yaşayalım diye babası kabul etmedik diye ağlayacaktı nerdeyse baya bozuldu ama napayım onlarla oturmayı kabul etmedim diye darılacaklarsa da darılsınlar kendi tercihleri.

Mufmatik diye bir sistem var lağım için demir lavabolar ve yer gideri için plastik.
Onu bir arastirin sonradan takılabilen birşey mi?
Lavabolar da kendiniz takabilirsiniz kolay da.
Zemin katlarda taskini önlüyor.
Ayrıca koku gelmesini, börtü böcek, fare girmesini de engelliyor.
Girmeden arastirip oluyorsa yaptırın derim.

Mufmatik diye bir sistem var lağım için demir lavabolar ve yer gideri için plastik.
Onu bir arastirin sonradan takılabilen birşey mi?
Lavabolar da kendiniz takabilirsiniz kolay da.
Zemin katlarda taskini önlüyor.
Ayrıca koku gelmesini, börtü böcek, fare girmesini de engelliyor.
Girmeden arastirip oluyorsa yaptırın derim.

Aaaa çok teşekkür ederim mutlaka araştırıcam :KK200:

Kardeş dairelerimiz ayrı ama yeme içme bir diye evlendim eşimle inanki o kadar pişmanım ki keşke kocamla oturup bir taş çorbayı beraber iseydim kabul etmeseydim inanki aynı evin içinde canavarlasiyor insanlar ikinci yüzleri ortaya çıkıyor ayrı ev kesinlikle

X