Eşimle ayrıldık…

Bence siz oturun kendi halinize üzülün :) saçma sapan yorum yapmayın.
Ben kendi halime uzulebiliyorum . Özelleştiriyi de acımasızca yapabilen bir insanım.Keske sizde biraz üzülseydiniz zamanında da bunların hiç birini yasamasaydiniz. Sizi bir insanın bu kadar istismar etmesine izin veren sizsiniz. Hala yuva da yuva ben yıkmadım , üç yıl dayandım gibi saçma düşünceleriniz var.

Anne babalar ne zorluklarla çocuk büyütüyor simdi de arkanızda evinizi kurmaya ve yuvanizi kurmaya destekler .Bir kalkın kendinize gelin , gidin destek alın . Doğruları duyunca mağdur ,savunmasiz kadın imajiniz birden yok oldu .

Benim için çok zor bi 3 seneydi sınav gibiydi diyebilirim.. ama çok şükür bitirdim artık içim rahat çünkü her gece acaba kimle beni aldatıyor diye düşünmüyorum yada ağlayarak uyumuyorum beni üzen bi insan yok hayatımda üzüldüğümde bile kendimi suçlardım benim yüzümden derdim 1 senedir verdiğim savaşı kazandım diyebilirim belki yuva kaybettim ama kendimi kazandım iş kurucam ama öncelikle bi yerde çalışacağım tabiki direk işe atılamam önce evimi tutup arabamı alıp sonra da iş hayatına atılıcam Allahın izniyle herşey 2023 den daha güzel olcak buna çok inanıyorum çünkü Allah biliyor en ufak yanlış birşey yapmadım hep düzelir diye sabrettim ama baktım ki giden benim ömrümden gidiyor… herkesin yolu layıgına açık olsun…
Şu anki psikolojinizle “kaybetmek” diye düşündüğünüz, aslında kurtulduğunuz şey bir yuva değilmiş, bir cehennemmiş. Yuvayı dişi kuş kurmaz, biz kuş değiliz zaten. Biz insanız. Yuvayı eşler birlikte kurar ve onu yuva olarak sürdürmek için “karşılıklı” çaba sarf eder. Sizin kurduğunuz ev ve ilişkide çaba sarf eden siz olmuşsunuz sadece. Eşinizse bu evliliğin bitmesi için özel bir çaba sarf etmiş. Değerinizi bilmeyen birine çok bile zaman harcamışsınız. Artık önünüze bakıyor olmanız harika. Başaracağınızdan eminim. Yolunuz açık olsun🤗

Şu anki psikolojinizle “kaybetmek” diye düşündüğünüz, aslında kurtulduğunuz şey bir yuva değilmiş, bir cehennemmiş. Yuvayı dişi kuş kurmaz, biz kuş değiliz zaten. Biz insanız. Yuvayı eşler birlikte kurar ve onu yuva olarak sürdürmek için “karşılıklı” çaba sarf eder. Sizin kurduğunuz ev ve ilişkide çaba sarf eden siz olmuşsunuz sadece. Eşinizse bu evliliğin bitmesi için özel bir çaba sarf etmiş. Değerinizi bilmeyen birine çok bile zaman harcamışsınız. Artık önünüze bakıyor olmanız harika. Başaracağınızdan eminim. Yolunuz açık olsun🤗
Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim inşAllah öyle olucak Allahın izniyle evet kesinlikle ben fark edemedim böyle olduğunu hep ben fedakarlık yaptım tanıyanlar bilir çok sıkıntılı bi evlilikti şimdi çok daha iyiyim Allaha çok şükür bi arkadaş demiş ya kanserli kolunuzu kestirdiniz diye tam olarak öyle oldu şuan biraz acıyor ama zamanla geçecek inanıyorum 🤲🏼

X